PODATKI W FARMACJI 2011. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży - I edycja
17 stycznia 2011 - 18 stycznia 2011 (2 dni)
Warszawa

PODATKI W FARMACJI 2011. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży - I edycja

W dniach 17-18 stycznia 2011r. w Warszawie, w Hotelu Courtyard Marriott odbyła się konferencja: Podatki w farmacji. Rok zwiększonego fiskalizmu dla branży.

 

Celem spotkania było omówienie istotnych zmian podatkowych, które szczególnie mocno uderzą w branżę farmaceutyczną w tym roku. W trakcie prelekcji wiele uwagi poświęcono skutkom zmian przepisów podatkowych na działalność promocyjno – reklamową firm farmaceutycznych oraz wpływie nowej ustawy refundacyjno – cenowej na biznes, działania operacyjne i konsekwencje podatkowe. Prelegenci podczas swoich wystąpień starali się wskazać możliwe kierunki zmian na przyszłość uwzględniając obecne jak i projektowane zmiany prawne. Wspólnego podsumowania wraz z wnioskami dokonali podczas dyskusji panelowej, w trakcie której mogli w pełni odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników.

Atutem konferencji był udział doskonałych ekspertów, przedstawicieli najistotniejszych firm doradztwa podatkowego w Polsce, łączących ugruntowaną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym, którzy nie pozostawili pytań uczestników bez odpowiedzi.

Zaproszeni goście – Partnerzy merytoryczni spotkania – reprezentowali największe firmy doradcze w Polsce: Deloitte, KMPG, MDDP Doradztwo Podatkowe| Tax, Advisory Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy, PwC, WTS & Saja.

Uczestnicy podkreślili wartość udziału w konferencji przede wszystkim z uwagi na wystąpienia profesjonalnych prelegentów oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne pytania.

MOVIDA