MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - I edycja
25 listopada 2010 - 26 listopada 2010 (2 dni)
Warszawa

MEDIA W PRODUKCJI - oszczędność - I edycja

W dniach 25 – 26 listopada w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym ALFA odbyło się seminarium: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

 

Celem spotkania było przedstawienie działań i skutecznych narzędzi w wybranych przedsiębiorstwach, których wdrożenie skutkowało osiągnięciem imponujących oszczędności w zakresie wszystkich bądź wybranych rodzajów mediów energetycznych.
Szczególnym atutem spotkania byli prelegenci z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, którzy wdrażali efektywne rozwiązania w swoich zakładach produkcyjnych lub pełnili funkcję doradców w obniżaniu kosztów eksploatacji obiektów.

Podczas seminarium zaprezentowano rozwiązania i dobre praktyki wprowadzone w zakładach Anwilu, Coca – Coli HSBC Polska, Katowickiego Holdingu Węglowego, SPBT Poland, Philip Morris oraz obiektów budowlanych we Wrocławiu.

Główni Inżynierowie i Dyrektorze Produkcji podzielili się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania, co będzie podstawą – jak słusznie zauważyli słuchacze – do rozpoczęcia nowych projektów we własnych firmach.

Dobre opinie uczestników oraz konieczność podejmowania działań w warunkach wzrostu cen energii i ograniczania emisji CO2 skłaniają nas do zaplanowania kolejnego spotkania, jako forum wymiany doświadczeń, już teraz serdecznie zapraszamy (szczegóły na stronie internetowej w aktualnościach).

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?