IV FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU
6 października 2010 - 8 października 2010 (3 dni)
Poznań

IV FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU

W dniach 6-8 października 2010 w Hotelu Ossowski w Kobylnicy k. Poznania odbyła się kolejna edycja Forum Służb Utrzymania Ruchu zorganizowanego przez Movida Conferences. Współorganizatorem i gospodarzem konferencji była firma Beiersdorf, której zakład produkcyjny zwiedzali uczestnicy konferencji.

Spotkanie tegoroczne zostało – jak zwykle – bardzo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa.

Tematami przewodnimi wszystkich prezentacji była optymalizacja, poprawa efektywności procesów i redukcja kosztów – w każdym niemal obszarze działalności UR.
Jak co roku zaprosiliśmy prelegentów – praktyków, którzy na podstawie własnych doświadczeń przedstawiali sprawdzone rozwiązania. Wielokrotnie prelegenci nagradzani byli brawami a ich wystąpieniom towarzyszyła burzliwa dyskusja. Wraz z Beiersdorf zaprosiliśmy uczestników do zwiedzania fabryki w Poznaniu.

Ponieważ obszarem, który budzi zawsze bardzo wiele wątpliwości, a obecnie dodatkowo pojawiły się w nim nowe możliwości i rozwiązania w tym zakresie, jest zarządzanie czasem pracy, wybór odpowiednich form zatrudnienia oraz prawidłowe rozliczanie nadgodzin – Konferencję uzupełniliśmy o towarzyszący dzień seminaryjny, który ukierunkowany był na dostarczenie praktycznej wiedzy z tego zakresu. Jego tematem była organizacja i optymalizacja czasu i kosztów pracy.
Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń były dwa wieczory integracyjne, podczas których w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Prosimy już teraz o zarezerwowanie w październiku 2011 roku czasu na przyjazd na kolejne spotkanie z tego cyklu – jak zwykle gwarantujemy najwyższą jakość wiedzy, gorące dyskusje, znakomitą atmosferę i równie dobrą zabawę!

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?