CAR FLEET MANAGEMENT 2009
25 listopada 2009 - 27 listopada 2009 (3 dni)
Warszawa

CAR FLEET MANAGEMENT 2009

W dnia 25-27 listopada 2009 r. w Hotelu Courtyard Marriott w Warszawie obyła się konferencja „Car Fleet Management 2009”.

W dniach 25-26, 27 listopada 2009 r.  w Hotelu Marriott w Warszawie mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na konferencji poświęconej problemom związanym z Zarządzaniem Flotą Samochodów.
Konferencja  ta, dzięki unikatowemu, autorskiemu programowi oraz ukierunkowaniu na praktykę funkcjonowania Firm spotkało się z bardzo wysoką oceną merytoryczną uczestników.
Tematy związane z optymalizacją kosztów były  jej tematami wiodącymi, ujętymi z punktu widzenia zarządczego i operacyjnego. Prelekcje zachęcały do dyskusji, które obejmowały także przerwy. Eksperci przekazali Państwu wiedzę na tematy nurtujące Car Fleet Managerów. Zaprezentowano nowe możliwości firm brokerskich, alternatywne rozwiązania dotyczące polis AC.

Dużo emocji dostarczył temat związany z bezpieczną jazdą. Pokazany na wstępie film pozostanie w pamięci uczestników i miejmy nadzieję wpłynie na zmniejszenie wypadkowości na drogach.

Dogłębnie też został wyczerpany temat aspektów podatkowych i prawnych zarządzania flotą. Eksperci przestawili i omówili aktualnie obowiązujący stan prawny dotyczący zmian w podatku VAT i Czasie pracy kierowców.

Konferencji  towarzyszyło seminarium: Zarządzanie Zespołem Kierowców Samochodów. Poruszane były  kwestie tak istotne jak nadużycia pracownicze (metody prewencji, wykrywanie, postępowanie w przypadku wystąpienia nadużyć), czas pracy kierowców, systemy motywacyjne dla kierowców. Seminarium to zebrało opinię bardzo wpasowującego się aktualne problemy i wyczerpującego problematykę.

MOVIDA