III FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU - optymalizacja, koszty, efektywność
7 października 2009 - 9 października 2009 (3 dni)
Warszawa

III FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU - optymalizacja, koszty, efektywność

W dniach 7-9 października w Centrum rekreacyjno-konferencyjnym PROMENADA k. Warszawy odbyła się kolejna edycja Forum Służb Utrzymania Ruchu” zorganizowanego przez Movida Conferences.

Spotkanie tegoroczne zostało wyjątkowo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa.

W tym roku wyjątkowo mocno skupiliśmy się na praktycznych sugestiach, jak poradzić sobie z problemami dodatkowo zaostrzonymi przez światowy, szczęśliwie mijający już, kryzys.

Tematami przewodnimi wszystkich prezentacji była optymalizacja, efektywność i redukcja kosztów – w każdym niemal obszarze działalności UR.

Wychodząc z założenia, że każdy zakład jest inny i praktycznie nie ma uniwersalnych rozwiązań odpowiednich dla wszystkich, jak co roku zaprosiliśmy grono prelegentów–praktyków z nowych firm, tak by uczestnicy spotkania mieli możliwość zyskania szerokiego spojrzenia na możliwe strategie, różnorodność występujących problemów oraz często bardzo nowatorskie podeście do ich rozwiązywania.

Ponieważ obszarem, który budzi zawsze bardzo wiele wątpliwości, a obecnie dodatkowo pojawiły się w nim nowe możliwości i rozwiązania w tym zakresie, jest zarządzanie czasem pracy, wybór odpowiednich form zatrudnienia oraz prawidłowe rozliczanie nadgodzin – Konferencję uzupełniliśmy o towarzyszący dzień seminaryjny, który ukierunkowany był na dostarczenie praktycznej wiedzy z tego zakresu. Jego tematem była optymalizacja czasu i kosztów pracy.

Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń były dwa wieczory integracyjne, podczas których w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Prosimy już teraz o zarezerwowanie w październiku 2010 roku czasu na przyjazd na kolejne spotkanie z tego cyklu – jak zwykle gwarantujemy najwyższą jakość wiedzy, gorące dyskusje, znakomitą atmosferę i równie dobrą zabawę!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której będą pojawiać się informacje o kolejnych, podobnych projektach, które planujemy zrealizować w przyszłości.

MOVIDA

Co o wydarzeniu mówią uczestnicy?