Certyfikowany Regulatory Affairs Manager CeRAM - IV edycja
15 maja 2009 - 15 maja 2009 (1 dni)
Warszawa

Certyfikowany Regulatory Affairs Manager CeRAM - IV edycja

15 maja 2009 r. w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z absolwentami IV edycji Certyfikowanego Kursu CeRAM, prowadzonego w ścisłej współpracy z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Przedstawiciele Urzędu byli prelegentami podczas wykładów i zajęć seminaryjnych, a także autorami pytań egzaminacyjnych.

Zarówno zakres tematyczny jak również sposób przedstawienia zagadnień oraz opracowania materiałów zostały niezwykle wysoko ocenione przez uczestników seminariów, podkreślających bardzo dużą przydatność zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem Gościa Honorowego dr Leszka Borkowskiego, który podkreślił kilkukrotnie znaczenie działalności edukacyjnej dla prawidłowego funkcjonowania firm na rynku oraz z wielkim uznaniem gratulował laureatom zdania bardzo trudnego egzaminu testowego. dr Borkowski w swoim wystąpieniu zaznaczył, że Certyfikat CeRAM stał się swoistym wyznacznikiem profesjonalizmu w dziedzinie rejestracji produktów leczniczych. Podczas uroczystości szczególnie gorące gratulacje otrzymały osoby, które uzyskały najwyższy wynik egzaminu – były to: Agnieszka Bilska, Iwona Otręba oraz Agnieszka Urbańska. Każdy z laureatów Kursu CeRAM otrzymał certyfikat, zaświadczający o zdaniu egzaminu i nabyciu umiejętności w zakresie procedur rejestracyjnych.

Prezes MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok złożyła oficjalne podziękowania dr Leszkowi Borkowskiemu za współpracę i umożliwienie przeprowadzenia Kursu oraz mec. Jackowi Powale – koordynatorowi projektu – za ogromny wkład pracy w jego przygotowanie i przebieg.

Po czterech edycjach Certyfikatu CeRAM już 68 osób może legitymować się jego posiadaniem, potwierdzającym zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu wszystkich procedur rejestracji produktów leczniczych. Zapraszamy na kolejną edycję kursu w pierwszej połowie 2010 roku – i do dołączenia do tej elitarnej grupy.

MOVIDA