Certyfikowany Regulatory Affairs Manager CeRAM - 2008 - III edycja
26 czerwca 2008 - 26 czerwca 2008 (1 dni)
Warszawa

Certyfikowany Regulatory Affairs Manager CeRAM - 2008 - III edycja

26 czerwca2008 r. w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z absolwentami III edycji Certyfikowanego Kursu CeRAM, prowadzonego w ścisłej współpracy z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Przedstawiciele Urzędu byli prelegentami podczas wykładów i zajęć seminaryjnych, a także autorami pytań egzaminacyjnych.

Zarówno zakres tematyczny jak również sposób przedstawienia zagadnień oraz opracowania materiałów zostały niezwykle wysoko ocenione przez uczestników seminariów, podkreślających bardzo dużą przydatność zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych dr Leszka Borkowskiego, który podkreślił kilkukrotnie znaczenie działalności edukacyjnej dla prawidłowego funkcjonowania firm na rynku oraz z wielkim uznaniem gratulował laureatom zdania bardzo trudnego egzaminu testowego. Prezes Borkowski wyraził także nadzieję, że Certyfikat CeRAM będzie niedługo swoistym wyznacznikiem profesjonalizmu w dziedzinie rejestracji produktów leczniczych. Podczas uroczystości szczególnie gorące gratulacje otrzymały osoby, które uzyskały najwyższy wynik egzaminu – byli to: Wojciech Krauze, Elwira Rydwańska-Krauze, Ewa Witkowska, Marta Ciejka, Anna Kikolska-Pisarek, Katarzyna Menes-Kopeć i Renata Szwed. Każdy z laureatów Kursu CeRAM otrzymał certyfikat, zaświadczający o zdaniu egzaminu i nabyciu umiejętności w zakresie procedur rejestracyjnych.

Prezes MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok złożyła oficjalne podziękowania Prezesowi Urzędu dr Leszkowi Borkowskiemu za współpracę i umożliwienie przeprowadzenia Kursu oraz mec. Jackowi Powale – koordynatorowi projektu – za ogromny wkład pracy w jego przygotowanie i przebieg.

Po trzech edycjach Certyfikatu CeRAM już 50 osób może legitymować się jego posiadaniem, potwierdzającym zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu wszystkich procedur rejestracji produktów leczniczych. Zapraszamy na kolejną edycję kursu w pierwszej połowie 2009 roku – i do dołączenia do tej elitarnej grupy.

MOVIDA