DOBÓR, BADANIA, KONTROLA JAKOŚCI OPAKOWAŃ, listopad 2015

24-25 LISTOPADA 2015
DOBÓR, BADANIA, KONTROLA JAKOŚCI OPAKOWAŃ, listopad 2015
Kategoria: 
Jakość

W dniach 24-25 listopada 2015 w Warszawie obyło się spotkanie masterclass DOBÓR, BADANIA I KONTROLA JAKOŚCI OPAKOWAŃ dedykowane przedstawicielom firm odpowiedzialnych za politykę jakościową opakowań w wiodących przedsiębiorstwach.

Uczestnicy konferencji  zapoznali  się  z merytorycznymi, opartymi na studiach przypadków prelekcjami dotyczącymi zapewnienia jakości opakowań w zakresie wymaganym prawem, a także dobrymi praktykami, wygłoszonymi przez doświadczonych praktyków. 

Niezwykłą rzadkością była możliwość zwiedzenia akredytowanego laboratorium JARS ze względu na obostrzenia spowodowane ochroną próbek i działań badawczych. Wizyta w Laboratorium JARS nie była wycieczką poglądową, lecz zwiedzaniem o charakterze technicznym.  Uczestnicy konferencji brali aktywny udział w doświadczeniach, które był przeprowadzane w ich obecności.

Zakończenie spotkania stanowiły  warsztaty z interpretacji wyników badań, podczas których uczestnicy mogli poddać analizie przesłane wcześniej wyniki badań.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje  wszystkim uczestnikom za liczny udział w spotkaniu i słowa uznania,  oraz Zarządowi  i pracownikom  Laboratorium Jars za profesjonalne przygotowanie wizyty i konsultacje merytoryczne na najwyższym poziomie.

 

Powiązane opinie: 
Bardzo dobra organizacja, rzeczowo, sympatycznie. Duża ilość materiałów konferencyjnych. Wysoki poziom prelegentów oraz spora ilość przydatnej wiedzy.
Kierownik Działu Kontroli Jakości, Grupa Inco S.A., Dobór, Badania, Kontrola Jakości Opakowań, listopad 2015
Konferencja poruszała wiele aspektów dotyczących opakowań. Prelegenci wykazali się dużą wiedzą, w tym praktyczną. Poznanie pracy laboratorium Jars pomogło usystematyzować zdobytą wiedzę oraz wyjaśnić na bieżąco nurtujące kwestie. Kolacja integracyjna stworzyła okazję do nawiązania kontaktów przy dobrej zabawie z „dreszczykiem emocji”.
Specjalista w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym, Ziaja LTD Zakład Produkcji Leków Sp z o.o., Dobór, Badania, Kontrola Jakości Opakowań, listopad 2015
Bardzo dobra organizacja. Profesjonalni wykładowcy. Bardzo ciekawa wizyta w laboratorium Jars połączona z warsztatami.
Kontroler Jakości Opakowań, LEK S.A., Dobór, Badania, Kontrola Jakości Opakowań, listopad 2015
Jestem zadowolona z wzięcia udziału w konferencji. Atutem spotkania była możliwość uzyskania fachowych informacji, odpowiedzi na zadawane pytania, podpowiedzi dotyczących rozwiązywania problemów. Kolacja integracyjna dała możliwość nawiązania relacji zawodowych pomiędzy uczestnikami.
Kontroler Jakości, Dan Cake Polonia Sp. z o.o., Dobór, Badania, Kontrola Jakości Opakowań, listopad 2015
Konferencja starannie przygotowana merytorycznie. Otwartość na zadawane pytania. Dążenie do zaprezentowania jak największej ilości badań wykonywanych w laboratorium Jars.
Kontroler Jakości, Kosmepol Sp. z o.o., Dobór, Badania, Kontrola Jakości Opakowań, listopad 2015

Nasi partnerzy: