Annual Registration Summit, luty 2015

17-18 lutego 2015 r., Warszawa
Annual Registration Summit, luty 2015
Kategoria: 
Farmacja

.

Powiązane opinie: 
Doskonała platforma do wymiany doświadczeń i wiedzy. Wykładowcy na bardzo wysokim poziomie oraz prelekcje dotyczące aktualnych zagadnień z dziedziny rejestracji leków. Eksperci najwyższej klasy.
Dyrektor ds. Rejestracji i Leków, Chiesi Poland Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015
Rzeczowe przekazanie najnowszych informacji i trendów nie tylko w Dziedzinie Regulatory. Prelegenci z najwyższej półki czynią z ARS spotkaniem, na którym warto być.
RA Manager, Accord Healthcare Polska Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015
Po raz kolejny się nie zawiodłam. Bardzo dobrze zorganizowane spotkanie, starannie dobrana tematyka i doskonali wykładowcy. Polecam.
RA&QC Manager, Axxon Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015
Bardzo interesująca i potrzebna, ponieważ pozwala na zrozumienie zmian wprowadzonych przez ustawodawcę, dodatkowo zaproszenie mec. Ewy Rutkowskiej i mec. Katarzyny Czyżewskiej pozwoliło na spojrzenie na aktualną sytuację prawną.
Head of Regulatory, 3M Poland Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015
Bardzo wartościowe spotkanie z praktykami z obszaru RA.
Senior Regulatory Affairs and Pharmacovigilance Manager, Omega Pharma Poland Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015
Już 9 lat ( jak ten czas leci) ARS przekazuje nam informacje, które są różnorodne – co jest szalenie ważne dla kierowników działu, aby mieć ogólne rozeznanie oraz przydatne w codziennej pracy RA nie tylko w pigułce.
Dyrektor ds. Rejestracji, AMGEN Biotechnologia Sp. z o.o., Annual Registration Summit, luty 2015

Nasi partnerzy: