ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014

29-30 września 2014
ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

ostatnich dniach września odbyło się kolejne spotkanie Masterclass gromadzące osoby odpowiedzialne za obszar ochrony środowiska.

Dwa dni wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów oraz zapoznawania się z najlepszymi praktykami z rynku pozwoliły na zdobycie rzetelnej wiedzy oraz poznanie doświadczonych praktyków chętnie dzielących się przykładami konkretnych rozwiązań problemów z tego ważnego obszaru.

Dziękujemy Państwu za obecność, zaangażowanie, gorące dyskusje i bardzo pozytywne opinie, którymi zechcieli się Państwo z nami podzielić – a także za liczne zapowiedzi udziału w następnym Masterclass z cyklu.

Zapraszamy już dziś – i już dziś cieszymy się na spotkanie.

Powiązane opinie: 
Doskonała platforma do wymiany wiedzy z Obszaru Ochrony Środowiska. Pełen profesjonalizm w organizacji, mnóstwo praktycznych rozwiązań, możliwości nawiązania kontaktów z praktykami klasy master.
Szef Ochrony Środowiska, Grupa Ożarów S.A., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Masterclass przeprowadzone w miłej i życzliwej atmosferze, profesjonalnej formie. Wszystkie zaprezentowane zagadnienia były ciekawe i możliwe do wdrożenia. Polecam wszystkim osobom pragnącym poszerzyć swoje kwalifikacje w zakresie Zarządzania Obszarem Ochrony Środowiska.
Project Manager, Pełnomocnik Zarządu ds. Raportowania i Zgodności Prawnej, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Cenne informacje, sedno problemów, miła atmosfera.
Kierownik Oczyszczalni Ścieków, Bioton S.A., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Świetna formuła wymiany doświadczeń i wiedzy.
Kierownik Zespołu ds. Ochrony Środowiska, Promost Consulting T. Siwowski Sp. J., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
To pierwszy mój udział w tego rodzaju seminarium, do tej pory koncentrowałam się na szkoleniach dotyczących zmian prawnych. Odbieram, to wydarzenie bardzo pozytywnie, rozwijające zarówno dzięki możliwości poznawania praktyk środowiskowych w innych zakładach, jak również dzięki poznawaniu wielu ciekawych, kompetentnych osób, pełniących w zakładach podobne funkcje do mojej. Będę polecać udział w podobnych wydarzeniach i z chęcią będę brała udział w kolejnych edycjach.
Inspektor ds. Ochrony Środowiska, CNH Industrial Polska Sp. z o.o., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Bardzo ciekawa konferencja, w której ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Dla mnie bardzo inspirujące i potrzebne w pracy były tematy z zakresu obniżenia kosztów energii oraz emisji CO2.
Inspektor ds. BHP i Ochrony Środowiska, Eaton Automotive Systems Sp. z o.o., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Spotkanie pozwoliło mi poznać ciekawych ludzi, prawdziwie zaangażowanych w sprawę Ochrony Środowiska, świetnie merytorycznie przygotowanych do prowadzenia działań w tym zakresie.
Kierownik Działu Ochrony Środowiska, Can Pack S.A., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Konferencja dobrze zorganizowana. Możliwość wymiany doświadczeń i pozyskania praktycznej wiedzy.
Kierownik Działu Gospodarki Wodno-Ściekowej i Ochrony Środowiska, Rafineria Nafty Jedlicze S.A., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014
Konferencja ciekawa, w dobrej atmosferze. Różnorodne branże reprezentowane przez prelegentów, pozwoliły rozszerzy wiedzę i pojęcia na temat zagadnień środowiskowych.
Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju, The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o., ZARZĄDZANIE OBSZAREM OCHRONY ŚRODOWISKA, wrzesień 2014

Nasi partnerzy: