ZAKUPY W PRZEMYŚLE, czerwiec 2017

20-21 czerwca 2017, Wieliczka
ZAKUPY W PRZEMYŚLE, czerwiec 2017
Kategoria: 
Zakupy - Administracja

Szanowni Państwo,

w dniach 20-21 czerwca 2017 roku odbyło się unikatowe masterclass „Zakupy w Przemyśle – strategie, planowanie, organizacja”.

Projekt skierowany został do osób zarządzających zakupami w zakładach produkcyjnych. Powstał w wyniku badania i pogłębionej analizy Państwa potrzeb w tym obszarze.

Już z samej obserwacji rynku i procesów na nim zachodzących wyłania się obraz transformacji roli zakupów w strukturach organizacyjnych firmy. Coraz większym wyzwaniem staje się identyfikacja potrzeb, zdobycie danych i zarządzanie tą wiedzą tak, aby dostosować działania do specyfiki własnego przedsiębiorstwa i rynku, zarówno w obszarze strategicznym, jak i operacyjnym.

Podczas spotkania w sposób kompleksowy omówiony został proces budowania relacji i wypracowania efektywnych zasad współpracy oraz budowanie własnej siły zakupowej.

Praktyczny wymiar dogłębnie omówionych tematów to prawdziwa wartość dodana najbardziej doceniana przez uczestników naszych spotkań.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem świetnie zarządzanego zakładu SMA Magnetics Sp. z o.o. . Bardzo dziękujemy Zarządowi Zakładu

za profesjonalne i miłe przyjęcie.

Konferencja uzyskała bardzo pozytywne opinie zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę. 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej kilka wybranych opinii.

 

Powiązane opinie: 
Bardzo interesujący i praktyczny sposób na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Ciekawi ludzie, praktyczne dyskusje, a nie tylko sucha teoria. Obsługa profesjonalna, bardzo miła. Gorące podziękowania. Kolacja biznesowo-integracyjna dała możliwość nawiązania bardziej relacji przyjacielskich niż zawodowych, jednak nie mniej ważnych. Dyskusje dotyczyły różnych tematów, również tych poruszanych na konferencji, ale w mniejszym stopniu. Sądzę, że po intensywnym dniu uczestnicy lubią się skupić na bardziej luźnych i przyziemnych tematach.
Kierownik Zakupów, KRISPOL Sp. z o.o., FORUM Zakupy w Przemyśle, czerwiec 2017
Konferencja przygotowana bardzo profesjonalnie. Tematy poruszane na wykładach zawierały dużo merytorycznych informacji, dużo praktycznej wiedzy, wysoka kultura biznesowa! Obsługa firmy MOVIDA bardzo uprzejma, miła. Kolacja pozwoliła na wymianę spostrzeżeń, wizytówek, co w przyszłości może zaowocować nawiązaniem współpracy.
Starszy Kupiec, Volex Poland Sp. z o.o., FORUM Zakupy w Przemyśle, czerwiec 2017
Dobra organizacja, dobra lokalizacja. Pracownicy MOVIDA pomocni i zaangażowani. Kolacja spełniła założenia. Dała możliwość integracji oraz nawiązania kontaktów biznesowych.
Procurement & Purchasing Manager, Volex Poland Sp. z o.o., FORUM Zakupy w Przemyśle, czerwiec 2017
Świetna wymiana doświadczeń z kolegami po fachu. Kolacje bardzo fajne i pomysłowe.
Kierownik Działu Zakupów, Wood-Mizer Industries Sp. z o.o., FORUM Zakupy w Przemyśle, czerwiec 2017
Ciekawie, sprawnie, profesjonalnie. Kolacje pomogły przełamać lody i umożliwiły kontynuowanie dyskusji na tematy poruszane na konferencji. Poszerzenie i pogłębienie interesujących zagadnień.
Team Leader ds. Zakupów, RECARO Aircraft Seating polska, FORUM Zakupy w Przemyśle, czerwiec 2017

Nasi partnerzy: