XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2017

3-4-5 października 2017, Mielec
XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, październik 2017
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU odbyło się w Mielcu w dniach 3-4-5 października 2017 roku.

Podczas forum dogłębnej analizie i dyskusji poddane zostały tematy związane z aktualnymi trendami w obszarze utrzymaniu ruchu, ewolucją modelu optymalnego utrzymania ruchu i strategiami zarządzania, optymalizacją systemów, procesów, kosztów i rozwiązań technicznych. Obecne kierunki to nadal efektywność i niezawodność, a coraz większego znaczenia nabiera Przemysł 4.0.

Istotnym uzupełnieniem części merytorycznej forum było techniczne zwiedzanie zakładu Pilkington Automotive Poland w Chmielowie. 

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w zakładzie, zaangażowanie merytoryczne oraz uprzejmość wszystkich pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach forum.

Uzupełnieniem konferencji były wspólne kolacje z grami integracyjnymi, które pozwoliły na nawiązanie relacji biznesowych.

Spotkanie sprzyjało dyskusjom merytorycznym, a praktyczny wymiar dogłębnie omówionych tematów to prawdziwa wartość dodana najbardziej doceniana przez uczestników tego forum.

Dziękujemy również Patronom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom forum.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Bardzo dziękujemy za opinie po FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU. Poniżej zamieściliśmy kilka z kilkudziesięciu z nich oraz zdjęcia ze spotkania.

Powiązane opinie: 
Bardzo dobra możliwość poznania rozwiązań innych firm, nawiązania kontaktów i ewentualnej współpracy. Świetna obsługa. Bardzo dobra organizacja.
Mistrz Utrzymania Ruchu, Sanden Manufacturing Poland, XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Forum zorganizowane z najwyższą starannością. Zaprezentowano wiele ciekawych, praktycznych przykładów. Pracownicy firmy MOVIDA bardzo uprzejmi i pomocni. Chętnie wybiorę się na następne XII Forum SUR w przyszłym roku.
Kierownik Utrzymania Ruchu, ELECTROPOLI Poland Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Organizacja XI Forum Służb Utrzymania Ruchu na bardzo wysokim poziomie. Przedstawiono wiele interesujących rozwiązań dotyczących działów Utrzymania Ruchu. Prelegenci wykazali się dużym profesjonalizmem oraz doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów służb Utrzymania Ruchu. Polecam udział w Forum SUR, ponieważ pozwala spojrzeć na nurtujące nas problemy dotyczące utrzymania ruchu z innej strony.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Valmet Automotive Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Uczestnictwo w Forum dało mi możliwość porównania się z innymi firmami. Tematy poruszane przez prelegentów były interesujące, w szczególności wykład Pana Ryszarda Nowickiego. Obsługa pracowników firmy MOVIDA bez zarzutu. Zarówno przed jak i w trakcie Forum.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Forum w znakomitej większości spełniało moje oczekiwania. Tematy ciekawie prezentowane. Wsparcie pracowników firmy MOVIDA bardzo dobre. Kolacje zaplanowane i przeprowadzone doskonale.
Kierownik Narzędziowni i Utrzymania Ruchu, Winkelmann Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Bardzo dobra organizacja i koordynacja poszczególnych wykładów.
V-ce Prezes, MEDIATIS Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
Organizacja Forum na bardzo wysokim poziomie. Obsługa pracowników firmy MOVIDA w pełni spełnia moje oczekiwania, pełen profesjonalizm i dużo wdzięku. Kolacje integracyjne były bardzo twórcze - powstało wiele nowych fabryk i zakładów. Atmosfera wspaniała, możliwość nawiązania ciekawych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.
Supervisor ds. TPM w Utrzymaniu Ruchu, Sanden Manufacturing Poland, XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
To wyjątkowe forum dla profesjonalistów. Troskliwa opieka organizatorów gwarantuje wysoką jakość całej imprezy. Kolacje integracyjne jak najbardziej dały możliwość nawiązania relacji. Ciekawe scenariusze, bardzo przyjazna atmosfera. Czas spędzony na kolacjach integracyjnych z pewnością nie był czasem straconym. Była to możliwość do dyskusji z prelegentami.
Właściciel Firmy, DIR Consulting, XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE: Byłem pod wielkim wrażeniem, widząc tak okazały zakład, gdzie na każdym kroku widać było polską myśl techniczną. Wielki szacunek oraz gratulacje kieruję w stronę Służb Utrzymania Ruchu, które są w stanie zapanować nad tak wielce rozwiniętą technologią oraz parkiem maszynowym. Życzę jak najszybszego osiągnięcia technologii Przemysł 4.0
Kierownik Działu Remontów, Polmos Żyrardów Sp. z o.o. , XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE : Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu, organizacji oraz ludzi pracujących w Pilkington.
Szef Utrzymania Ruchu , SMP Poland Sp. z o.o., XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017
OPINIA O ZAKŁADZIE PILKINGTON AUTOMOTIVE: Zakład nowiutki, super zrobotyzowany, czysto. Aspekt BHP, trakty komunikacyjne, oznakowanie na bardzo dobrym poziomie. Wizualizacja krytycznych parametrów procesów zrzucona na monitor w pomieszczeniu służb Utrzymania Ruchu zrobiona bardzo profesjonalnie.
Menager Utrzymania Ruchu, Michelin Polska S.A, XI Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2017

Nasi partnerzy: