V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011

11-12 października 2011
V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 11-12 października 2011 w Centrum Konferencyjnym Promenada w Białobrzegach odbyła się V jubileuszowa edycja Forum Służb Utrzymania Ruchu organizowanego przez Movida Conferences.

Spotkanie miało na celu przedstawienie najlepszych, sprawdzonych rozwiązań w obszarze działań Służb Utrzymania Ruchu i Produkcji z ukierunkowaniem na praktyczne aspekty optymalizacji najważniejszych obszarów. Spotkanie tegoroczne zostało – jak zwykle - bardzo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa.

Jak co roku zaprosiliśmy prelegentów – praktyków, którzy na podstawie własnych doświadczeń przedstawiali sprawdzone rozwiązania. Wielokrotnie prelegenci nagradzani byli brawami a ich wystąpieniom towarzyszyła burzliwa dyskusja, która trwała również w kuluarach.

Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń były dwa wieczory integracyjne, podczas których w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Sukces Forum potwierdzają także opinie jego Uczestników, do zapoznania się z którymi serdecznie zapraszam.

Joanna Sommer
Project Manager

Powiązane opinie: 
Profesjonalne przygotowanie i organizacja. Naprawdę przydatne szkolenie. Ciekawa tematyka i obszerne materiały.
Członek Zarządu, Homatech Polska, V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Wysoki poziom merytoryczny konferencji. Wiedza prelegentów oparta na doświadczeniu zawodowym Na pewno będę uczestnikiem następnej edycji.
Kierownik Działu Technicznego, Coca- Cola , V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
W trakcie konferencji poruszono wiele interesujących tematów, różne branże-podobne problemy w UR. Wieczory integracyjne ok.
Kierownik Sekcji UR, Philips Lighting Poland , V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Wszyscy prelegenci prezentowali wysoki poziom kompetencji i profesjonalizm. Przedstawione informacje były interesujące, świetnie wpasowały się w tematykę bieżących problemów „utrzymanioruchowych”.
Za -ca kier UR, Pol-Am -Pack , V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Ciekawe i atrakcyjne rozmowy-przykłady omawiane w trakcie forum i na wieczorach integracyjnych.
Kierownik UR, KGHM , V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Świetnie zorganizowane na wysokim poziomie merytorycznym spotkanie profesjonalistów UR z możliwością wymiany własnych doświadczeń i własnych opinii. Cenne źródło informacji.
Koordynator techniczny, Unilever, V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Świetnie, że na konferencje zostali zaproszeni teoretycy jak i praktycy. Poznanie doświadczeń innych jest bardzo cenna nauką. Poza tym dobra organizacja i możliwość spotkania osób ze swojej branży. Prelegenci chętnie odpowiadali na pytania i zachęcali do dyskusji.
Kierownik UR, Nycomed Pharma sp z o.o., V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Świetnie, że na konferencje zostali zaproszeni teoretycy jak i praktycy. Poznanie doświadczeń innych jest bardzo cenna nauką. Poza tym dobra organizacja i możliwość spotkania osób ze swojej branży. Prelegenci chętnie odpowiadali na pytania i zachęcali do dyskusji.
Kierownik UR, Nycomed Pharma sp z o.o., V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Ciekawy sposób przedstawienia tematów. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, otwartość na indywidualne problemy.
Szef UR, Porta KMI Poland, V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Dużo praktycznych i przydatnych informacji, które będzie można wykorzystać w obszarach swojej odpowiedzialności.
Engineering Leader, Jabil Circuit Sp. z o.o. , V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011
Bardzo dobrze zorganizowana konferencja, bardzo wysoki poziom prelekcji przy jednocześnie dobrze dobranym zestawie zagadnień Wieczorki integracyjne prowadzone w formie zabawy pozwoliły w łatwy sposób nawiązać relacje zawodowe z innymi uczestnikami i w ten sposób wymienić doświadczenia.
Koordynator UR, Imperial Tobacco, V Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2011

Nasi partnerzy: