Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012

19-20 czerwca 2012
Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Kategoria: 
Opakowania

W dniach 19 - 20 czerwca br. w Centrum Konferencyjno - Rekreacyjnym „Promenada” w Białobrzegach odbyła się konferencja: „Optymalizacja kosztów opakowań FMCG” zorganizowana przez Firmę MOVIDA Conferences.

Zaproszeni eksperci zaprezentowali przykłady wdrożonych projektów oszczędnościowych z bardzo różnych perspektyw. Zakres poruszanych zagadnień był odpowiedzią na aktualne potrzeby redukcji i optymalizacji kosztów opakowań, a także pozwolił szerzej spojrzeć na ryzyko z tym związane. Spotkanie zgromadziło ludzi pełnych pasji, dla których opakowanie jest nie tylko elementem w łańcuchu logistycznym, ale idealną sposobnością wymiany doświadczeń i obserwacji na linii klient - dostawca

Uczestnicy docenili bardzo wysoki poziom merytorycznych wystąpień i wiedzę prelegentów, którzy w ciekawy sposób przekazali skomplikowaną materię.

Mocną stroną konferencji było wiele praktycznych przykładów rozwiązań optymalizacyjnych, a wielowymiarowe spojrzenie pozwalające generować oszczędności, zaprezentowane przez szefów produkcji, rozwoju opakowań, logistyki, projektantów zostało wysoko ocenione przez uczestników.

Dziękujemy prelegentom za doskonałe wystąpienia, poświęcony czas i przygotowanie prezentacji na bardzo wysokim poziomie, a uczestnikom za zaangażowanie, pytania i ożywione dyskusje, które dały się słyszeć także w trakcie przerw i wspólnej kolacji.

Jak podkreślili uczestnicy - kolacja pozwoliła na nawiązanie kontaktów biznesowych, rozmowy poszerzające wiedzę i miłe spędzenie czasu.

Powiązane opinie: 
Doskonała okazja do spotkania ludzi pełnych pasji, dla których opakowanie jest nie tylko elementem w łańcuchu logistycznym. Idealna sposobność wymiany doświadczeń na linii klient-dostawca.
Kierownik Działu Rozwoju Opakowań, DS Smith Polska S.A., Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Rzeczowa Konferencja, mnóstwo szczegółów technicznych, fachowcy z branży a co najważniejsze- różnorodność tematów, które zainteresowały zaproszone osoby.
Prezes, FDesign, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Bardzo dobry wykład Pana Szpotańskiego – wysoki poziom eksperckości. Wieczór integracyjny zdecydowanie pomógł w nawiązywaniu relacji zawodowych między uczestnikami. Myślę, że powinno to wejść na stałe w agendę organizowanych konferencji i seminariów.
Inżynier ds. Badań i Rozwoju Opakowań, Żywiec Zdrój S.A., Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Bardzo profesjonalna konferencja pozwalająca zdobyć szeroką perspektywę na temat opakowań – designu i optymalizacji, poparta bardzo konkretnymi przykładami. Spotkanie integracyjne uważam za bardzo udane Atmosfera bardzo dobra ,sprzyjająca wymianie doświadczeń Każda przerwa, nawet kawowa była bardzo dobrą okazją do dyskusji na tematy konferencyjne.
Grafik Projektant, Cezar S.A., Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Spotkanie przygotowane na wysokim poziomie – mam na myśli organizację całości jak również poziom wiedzy zgłębionej i przekazanej przez prelegentów. Wieczór integracyjny – mnóstwo okazji do dyskusji, doskonała zabawa – trafiona metoda na rozluźnienie atmosfery, co w bardzo korzystny sposób ułatwia kontakty.
Inżynier ds. Technologii Opakowań, The Lorenz Bahlsen Snack Word, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Konferencja stanowiła doskonałą okazje do dyskusji na temat kosztów związanych z wieloma rodzajami opakowań. Bogate w studia przypadków prezentacje poruszały aspekty związane z poszczególnymi elementami łańcucha dostaw. Co cieszy, przez wielu prelegentów pojęcie kosztów ujęte zostało także w kategorii kosztów dla środowiska, serdeczne podziękowania dla organizatorów. Wieczór integracyjny – bardzo ciekawa inicjatywa stwarzająca dodatkowe możliwości nawiązania kontaktów biznesowych.
Innovation and NPD Manager, O-I Sprzedaż i Dystrybucja, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Wieczór integracyjny – znakomita inicjatywa, była to okazja do wzajemnego poznawania się oraz rozpoznania ograniczeń w branży FMCG, wzajemna wymiana doświadczeń oraz potwierdzenie faktu, że nie tylko ja zmagam się z analogicznymi problemami. Uważam, ze nasze grono uczestników działające w branży opakowań powinno wzajemnie się wspierać w celu uniknięcia tego co niepożądane i szkodliwe na rzecz doskonalenia projektów optymalizacji kosztów.
Dyrektor ds. Rozwoju Produkcji, Bakalland S.A, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Ciekawe spotkanie z wieloma merytorycznymi prelekcjami Bardzo kompetentni i ciekawi prelegenci.
Szef Działu Sprzedaży, PHZ i ITH Intrex, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Rzetelnie przygotowana konferencja o niezwykle interesującej tematyce. Jej niekwestionowaną zaletą była możliwość skorzystania z dużego doświadczenia prelegentów.
Redaktor, Opakowanie, Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012
Bardzo ciekawa Konferencja, ciekawie prowadzone prelekcje zawierające konkretne przykłady. Nie mniej ważne jest spotkanie w gronie uczestników – wielu doświadczonych specjalistów różnych branż otwartych na wymianę doświadczeń w zakresie szeroko pojętej optymalizacji. Wieczór integracyjny – ciekawa inicjatywa, więcej czasu niż podczas krótkich przerw, dało to możliwość lepszego poznania się oraz nawiązania relacji biznesowych.
Produkt manager, Eurobox Polska Sp z o.o., Optymalizacja kosztów opakowań w FMCG, czerwiec 2012

Nasi partnerzy: