Nowoczesne i bezpieczne opakowania, grudzień 2014

1-2 grudnia 2014 r.
Nowoczesne i bezpieczne opakowania, grudzień 2014
Kategoria: 
Opakowania

W dniach 1-2 grudnia 2014r. w Warszawie odbyło się spotkanie masterclass NOWOCZESNE I BEZPIECZNE OPAKOWANIA  dedykowane profesjonalistom zajmującym się szeroko pojętą problematyką opakowań w branżach: spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej.

Spotkanie związane było z techniczną wizytą w laboratorium ARSO POLAŃSKI w Baniosze. Podczas wizytowania tego niezwykle nowoczesnego laboratorium uczestnicy mogli zapoznać się z metodami badania materiałów do opakowań.

Spotkanie zgromadziło bardzo liczne grono praktyków odpowiedzialnych za wybór materiałów i wysoką jakość opakowań, co stworzyło doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowanie sprawdzonych rozwiązań.

Warsztaty dotyczące SPECYFIKACJI OPAKOWAŃ pozwoliły uzyskać odpowiedź na pytanie jak stworzyć prawidłową dokumentację.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za tak liczny udział w spotkaniu, a prelegentom za profesjonalne przygotowanie i przedstawienie zagadnień.

Szczególne podziękowania składamy na ręce p. Prezesa Zdzisława Polańskiego, który nie tylko profesjonalnie poprowadził wykład prawno-praktyczny, ale także jako gospodarz umożliwił obejrzenie niezwykle nowoczesnego laboratorium.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach.

Powiązane opinie: 
Kolejny raz potwierdzam swoją wcześniejszą tezę, że tego rodzaju platforma wymiany doświadczeń jest nam specjalistom bardzo potrzebna, a możliwości omówienia tematów z praktykami powodują, że rozwijamy swoje kompetencje. BRAWO!!!.
Kierownik ds. Jakości, SWM Poland Sp z o.o. , Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014
W perspektywie ciągłego rozwoju opakowań oraz wzrostu zapotrzebowania na opakowania, w szczególności te bezpieczne, tematyka konferencji jak najbardziej trafiona. Konferencja umożliwiła kontakt producentów opakowań i ich odbiorców. Pozwoliło to na wysłuchanie każdej ze stron oraz wymianę doświadczeń jak też oczekiwań i obaw o własne produkty w kontekście bezpiecznego pakowania.
Koordynator ds. Kontroli Jakości, Stora Enso Poland S.A. S.A., Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014
Konferencja umożliwiła wymianę doświadczeń miedzy sektorem producentów żywności i producentów materiałów opakowaniowych. Z punktu widzenia producenta żywności, uważam za bardzo zasadne podjęcie tematu bezpieczeństwa nie tylko żywności, ale właśnie również opakowań. Interesująca i aktualna tematyka.
Specjalista ds. Technologii i Rozwoju Produktu, The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o., Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014
Konferencja została przeprowadzona profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy potrafili wymóc na uczestnikach dyscyplinę co umożliwiło maksymalne wykorzystanie czasu na prezentacje i dyskusje. Kolacja integracyjna została zorganizowana kapitalnie!
Starszy Specjalista ds. Kontroli Jakości, ICN Polfa Rzeszów S.A., Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014
Konferencja merytoryczna, rzeczowa, zgodna z moimi oczekiwaniami. Miła atmosfera podczas kolacji integracyjnej, smaczne posiłki, zabawny quiz.
Szef Pakowalni, Farm Frites Poland S.A., Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014
Podczas konferencji została przedstawiona fachowa, przydatna w pracy wiedza dotycząca najnowszych trendów w świecie opakowań. Poruszone zostały tematy, z którymi firmy codziennie zmagają się podczas procesów pakowania. Bardzo dobra kolacja, przy której można było poznać wielu przedstawicieli branży opakowań.
Technolog ds. Opakowań, Teva Operations Poland Sp z o.o., Nowoczesne i bezpieczne opakowania do żywności, grudzień 2014

Nasi partnerzy: