NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP, wrzesień 2014

23-25 września 2014
NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP, wrzesień 2014
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

W dniach 23-25 września 2014 we Wrocławiu obyło się kolejne spotkanie masterclass z cyklu NAJLEPSZE PRAKTYKI Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OBSZAREM BHP dla zaawansowanych połączone z technicznym zwiedzaniem zakładu 3M, gdzie uczestnicy na żywo zobaczyli skuteczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pracy.

Spotkanie po raz kolejny zgromadziło liczne grono praktyków odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa pracy zarówno po stronie prelegentów jak i uczestników, co stworzyło doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowanie sprawdzonych rozwiązań. Niezmiernie miło było usłyszeć od naszych prelegentów, którzy byli uczestnikami poprzednich edycji, że wdrożyli z sukcesem niektóre rozwiązania w swoich zakładach pracy.

Dodatkowo, jako wydarzenie towarzyszące konferencji, zaplanowano dzień poświęcony tematyce ochrony przeciwpożarowej. Prelegenci - praktycy zaprezentowali przykłady wdrożeń, problemy przy wdrożeniu i korzyści z korzystania z systemu w swoich firmach. Zaprezentowano najlepsze praktyki na rynku.

Uczestnicy spotkania podkreślali wysoki poziom merytoryczny wystąpień i oryginalną formułę spotkania, która umożliwiła wymianę doświadczeń oraz nawiązanie wielu nowych kontaktów branżowych.

Organizator konferencji MOVIDA serdecznie dziękuje wszystkich uczestnikom za tak liczny udział w spotkaniu.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji z obszaru BHP, BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRACY I EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ ELEKTROENERGETYCZNYCH, którą planujemy w dniach 3-5 grudnia br. Szczegóły wkrótce.

Powiązane opinie: 
Ciekawe prezentacje. Świetna platforma wymiany doświadczeń.
Kierownik Działu BHP, TJX European Distribution Sp. z o.o. , Najlepsze Praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Interesujące, ciekawe zagadnienie, kompetentni prelegenci.
Specjalista ds. BHP i PPoż, Carrefour Polska Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Bardzo ciekawa konferencja i doskonały sposób na pogłębienie i uzupełnienie wiedzy nawet dla zawodowców.
Supervisor HSE, Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Jestem bardzo zadowolony z tego, że skorzystałem z możliwości uczestniczenia w tej konferencji. Zgodnie z tym co zapowiedzieli organizatorzy – poszerzyłem moją wiedzę a przy okazji spotkałem koleżanki i kolegów z branży BHP, co dało możliwość podzielenia się problemami jak i sukcesami, przy okazji znakomicie się bawiąc.
Starszy Specjalista ds. BHP, Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Pasja, z którą specjaliści dzielą się swoim doświadczeniem przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu konferencji. Jeśli szukasz rozwiązań dla swojego zakładu pracy z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Kierownik ds. BHP, Volvo Polska Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Jak już ujęto w tytule konferencji uczestnicy mogli zapoznać się najlepszymi praktykami z obszaru BHP. Polecam konferencje MOVIDA wszystkim, którzy szukają praktycznych rozwiązań.
Specjalista ds. BHP, Colep Polska Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Konferencja b. dobrze zorganizowana, ciekawe, aktualne tematy. Chętnie będę uczestniczyła w kolejnych i polecam pracownikom służb bhp.
Specjalista ds. BHP, IKEA Industry Polska Sp z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Bardzo fajna konferencja, bo prelegentami są praktycy z zakresu BHP. Świetna okazja do wymiany doświadczeń.
Starszy Specjalista ds. BHP, IMI International Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Było widać dużą wiedzę fachową prelegentów oraz zaangażowanie organizatorów. Polecam.
Specjalista ds. BHP, Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014
Tematyka konferencji bardzo ciekawa, interesująca – najważniejsze, że wiedza, doświadczenie, przekazywane przez praktyków a nie teoretyków!
Specjalista ds. BHP, Sempertrans Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, wrzesień 2014

Nasi partnerzy: