III Forum Służb Utrzymania Ruchu optymalizacja, koszty, efektywność, październik 2009

7-8-9 października 2009
III Forum Służb Utrzymania Ruchu optymalizacja, koszty, efektywność, październik 2009
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 7-9 października w Centrum rekreacyjno-konferencyjnym PROMENADA k. Warszawy odbyła się kolejna edycja Forum Służb Utrzymania Ruchu” zorganizowanego przez Movida Conferences.

Spotkanie tegoroczne zostało wyjątkowo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa.

W tym roku wyjątkowo mocno skupiliśmy się na praktycznych sugestiach, jak poradzić sobie z problemami dodatkowo zaostrzonymi przez światowy, szczęśliwie mijający już, kryzys.

Tematami przewodnimi wszystkich prezentacji była optymalizacja, efektywność i redukcja kosztów – w każdym niemal obszarze działalności UR.

Wychodząc z założenia, że każdy zakład jest inny i praktycznie nie ma uniwersalnych rozwiązań odpowiednich dla wszystkich, jak co roku zaprosiliśmy grono prelegentów–praktyków z nowych firm, tak by uczestnicy spotkania mieli możliwość zyskania szerokiego spojrzenia na możliwe strategie, różnorodność występujących problemów oraz często bardzo nowatorskie podeście do ich rozwiązywania.

Ponieważ obszarem, który budzi zawsze bardzo wiele wątpliwości, a obecnie dodatkowo pojawiły się w nim nowe możliwości i rozwiązania w tym zakresie, jest zarządzanie czasem pracy, wybór odpowiednich form zatrudnienia oraz prawidłowe rozliczanie nadgodzin - Konferencję uzupełniliśmy o towarzyszący dzień seminaryjny, który ukierunkowany był na dostarczenie praktycznej wiedzy z tego zakresu. Jego tematem była optymalizacja czasu i kosztów pracy.

Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń były dwa wieczory integracyjne, podczas których w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

Prosimy już teraz o zarezerwowanie w październiku 2010 roku czasu na przyjazd na kolejne spotkanie z tego cyklu – jak zwykle gwarantujemy najwyższą jakość wiedzy, gorące dyskusje, znakomitą atmosferę i równie dobrą zabawę!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której będą pojawiać się informacje o kolejnych, podobnych projektach, które planujemy zrealizować w przyszłości.

Powiązane opinie: 
Konferencja ciekawa, tematy dobrze dostosowane do realiów współczesnego przemysłu.
Szef Techniki Zakładowej, ICI Polska Sp. z o.o., III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Dużo przydatnych informacji i praktyk. Ciekawa tematyka w miłej atmosferze.
Kierownik Utrzymania Ruchu, JABIL CIRCUIT POLAND, III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Świetna organizacja, profesjonalni prelegenci, doskonały catering.
Specjalista Technolog, PZL – Wrocław Sp. z o.o., III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Duży profesjonalizm, wiedza i kompetencje wykładowców. Wspaniałe warunki socjalno – bytowe. Dyscyplina i punktualność.
Kierownik ds. Utrzymania Ruchu, PZL – Wrocław Sp. z o.o., III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zarówno organizacyjnie jak i merytorycznie.
Kierownik Utrzymania Ruchu, VIESSMANN, III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Po raz pierwszy uczestniczyłem w przedsięwzięciu Movidy i mogę jedynie porównać do licznych konferencji i sympozjów, w których uczestniczyłem dotychczas. Ocena ogólna - dobra, za treścć merytoryczną oraz atmosferę wykładów - bardzo dobra.
Główny Inżynier, Luvena S.A., III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Konferencja zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Bardzo wysoki poziom merytoryczny. Dzięki tak doświadczonej kadrze z wysokimi kompetencjami i wiedzą miałem możliwość wysłuchania bardzo ciekawych rozwiązań. Część z nich być może będzie można adaptować w naszym zakładzie.
Młodszy Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, Systemy, III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Interesująca tematyka, kompetentni prelegenci. Bardzo dobra organizacja.
Główny Automatyk, Amica Wronki S.A., III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Merytoryczna wymiana doświadczeń plus doskonalenie interpersonalne.
Manager MSTG, SPBT Poland, III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009
Świetna konferencja i różna tematycznie, głównie ze względu na różnorodność branż. Merytorycznie na wysokim poziomie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Oriflame Products Poland, III Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2009

Nasi partnerzy: