FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016

27-28-29 września 2016, Warszawa
FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

W dniach 27-28-29 września br. odbyło się masterclass FORUM NOWOCZESNE BHP.

Na spotkaniu Uczestnicy wysłuchali kilku prelekcji, wzięli udział w praktycznych warsztatach, wymienili się opiniami i doświadczeniami. Nasi eksperci zaprezentowali rozwiązania stosowane w swoich zakładach, podzielili się problemami i pochwalili sukcesami.

Meritum spotkania zostało poszerzone o pewne novum: były to wizyty „BHP Session” w dwóch zakładach o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu BHP, prezentujących odmienne podejście do tej kwestii, różne rozwiązania i strategię oraz metodologię ich wprowadzenia, lecz podobnie najwyższe standardy.

Bardzo dziękujemy Zarządom firm: Faurecia Automotive Polska SA   i CWS-boco Polska Sp. z o.o.   za możliwość zapoznania się z innowacyjnymi i efektownymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w ich zakładach.

Konferencja uzyskała kilkadziesiąt pozytywnych opinii zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Niezwykle miło nam czytać takie opinie, w których podkreślają Państwo:

  • wysoki poziom merytoryczny wszystkich prezentacji
  • wiele ciekawych rozwiązań w zwiedzanych zakładach
  • możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych praktyków, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą
  • bardzo dobra organizacja, pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół
  • konferencja przepełniona praktycznymi informacjami, przykładami
  • bardzo ciekawe rozmowy w gronie specjalistów po wykładach
  • kolacje integracyjne w bardzo miłej atmosferze pozwoliły mi na nawiązanie relacji zawodowych z wieloma osobami
  • niektóre z zaprezentowanych rozwiązań wykorzystam u siebie

Państwa opinie i uwagi potwierdzają nasz profesjonalizm i mobilizują do dalszej ciężkiej pracy i zapewnienia Państwu doskonałej jakości wiedzy. Szczególnie dziękujemy prelegentom spotkania, którzy z dużą otwartością przedstawili swoje doświadczenia i podzielili się przemyśleniami.

Dziękujemy też Patronom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych wydarzenia za współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Powiązane opinie: 
Spotkanie przygotowane profesjonalnie. Bardzo wysoki poziom merytoryczny wszystkich prezentacji. Najlepsze praktyki BHP w wiodących firmach w dziedzinie bezpieczeństwa. Wiele gotowych rozwiązań do zastosowania w swojej firmie. Opieka ze strony MOVIDY bardzo dobra. W sumie spotkanie, które można polecić każdemu specjaliście ds. BHP. Bardzo dobre kolacje integracyjne, na których można porozmawiać o konferencji i swoich doświadczeniach zawodowych.
Kierownik Sekcji BHP, SE Bordnetze Polska Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016
Bardzo ciekawe prelekcje i warsztaty. Możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych praktyków, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Fajnie prowadzona kolacja integracyjna. Podczas kolacji istniała możliwość nawiązania bliższych relacji z kolegami i koleżankami z branży. Możliwość wymienienia się wiedzą i doświadczeniem.
Starszy Inspektor ds. BHP, EBCC Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016
Super, że możemy porównać rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w różnych firmach. Inspiruje to do poszukiwania i wypracowywania nowych rozwiązań. Dzięki zwiedzaniu zakładów możemy porównać, zauważyć inne rozwiązania nawet takie, które dla prelegenta są oczywiste, bądź wskazać rozwiązania dla zauważanych problemów. Profesjonalne przygotowanie forum. Bardzo ciekawe rozmowy w gronie specjalistów. Kolacja dała możliwość nawiązania kontaktu z kolegami z branży.
Inspektor ds. BHP, Mahle Polska Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016
Pierwszy raz uczestniczyłem w spotkaniu organizowanym przez firmę MOVIDA i jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalną obsługą oraz tematyką poruszaną podczas prelekcji. Spotkanie pozwoliło mi na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami forum. Kolacje integracyjne w bardzo miłej atmosferze pozwoliły mi na nawiązanie relacji zawodowych z wieloma osobami.
Inspektor ds. BHP, Fabryki Mebli FORTE SA, FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016
To mój czwarty udział w konferencji BHP wspólnie z firmą MOVIDA. Jak zwykle wysoki poziom prelekcji, profesjonalna organizacja i miła atmosfera. Świetna okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi firmami. Zdecydowanie polecam! Kolacja to fajna okazja do rozmowy na tematy BHP przy piwie.
Starszy Specjalista ds. BHP, IMI International Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2016

Nasi partnerzy: