FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017

21-22-23 listopada 2017 r., Wrocław
FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

VIII FORUM NOWOCZESNE BHP już za nami. Spotkanie odbyło się w dniach 21-22-23 listopada 2017 r. we Wrocławiu.

Wydarzenie po raz kolejny zgromadziło liczne grono praktyków odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa pracy, zarówno po stronie prelegentów, jak i uczestników. Stworzyło to doskonałą platformę do dyskusji, wymiany poglądów i zaprezentowania sprawdzonych rozwiązań.

Dopełnieniem programu były wizyty w  fabrykach Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Harris Calorific International Sp. z o.o.

Serdeczne podziękowania dla Zarządów Zakładów za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz uczestnikom za aktywny udział i wyjątkową atmosferę.

Konferencji towarzyszyły również  interaktywne warsztaty z zakresu wykorzystania technologii wirtualnych, jak również pokaz dotyczący bezpiecznego użytkowania substancji niebezpiecznych.

Podziękowania za współpracę oraz udostępnienie czasopism branżowych i materiałów należą się również Patronom Medialnym i Partnerom Stolików Tematycznych.

Konferencja uzyskała kilkadziesiąt pozytywnych opinii, zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Poniżej kilka wybranych.

Powiązane opinie: 
W BHP najważniejsza jest praktyka, a to Forum to „praktyka w 100%”. Wszystkie wykłady były interesujące i co najważniejsze we wszystkich wykładach był przedstawiony aspekt praktyczny. Pracownicy firmy MOVIDA byli cały czas dostępni.
Specjalista ds. BHP, CWS-BOCO Polska, FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
Bardzo interesująca konferencja w temacie BHP. Najlepsze rozwiązania i ich zastosowanie w praktyce w wiodących zakładach w dziedzinie bezpieczeństwa. Prelekcje na wysokim poziomie. Możliwość wymiany doświadczeń z fachowcami z branży BHP. Pracownicy MOVIDY zawsze uśmiechnięci i pomocni w każdej sytuacji. Wspaniałe kolacje integracyjne.
Kierownik Sekcji BHP i Ppoż., SE Bordnetze Polska Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
Forum zorganizowane wzorowo. Interesujące tematy w szerokim zakresie spektrum. Obsługa firmy MOVIDA przemiła i pomocna w każdym aspekcie.
Główny Specjalista ds. BHP, STOLZLE Częstochowa Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
To jest moje pierwsze forum, jako pracownik służby BHP i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością organizacji, a także całego programu przygotowanego przez firmę MOVIDA. Bardzo jest mi miło, że miałem możliwość skorzystać z oferty firmy MOVIDA. Na kolacji poznałem ludzi z zupełnie innej branży i fajna była wymiana informacji jak działa system w BHP, jeśli firmy różnią się od siebie w 100%.
Starszy Inspektor ds. BHP, SERPOL COSMETICS Sp. z o.o. Sp. k., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
Ciekawie i praktycznie prowadzone wykłady oraz pokazy. Obsługa fachowa i profesjonalna. Bardzo dobra konferencja. Kolacje dały możliwość nawiązania relacji zawodowych pomiędzy uczestnikami. Wieczory integracyjne dały sposobność do dyskusji na poruszane na spotkaniu tematy.
Specjalista BHP, Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU PARKER HANNIFIN MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O.: Dobrze zorganizowany obchód zakładu. Miłe przywitanie przez prezesa, możliwość zobaczenia wielu ciekawych rozwiązań. Pan Dariusz Widlarz odpowiadał na wszystkie pytania.
Główny Specjalista ds. BHP, SERPOL COSMETICS Sp. z o.o. Sp. k., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU HARRIS CALLORIFIC INTERNATIONAL SP Z O.O.: Zakład ciekawy, modelowy, zwiedzanie zakładu zorganizowane w sposób bardzo dobry.
Mistrz/ Specjalista ds. BHP, NOVOL Sp. z o.o., FORUM NOWOCZESNE BHP, listopad 2017

Nasi partnerzy: