FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, listopad 2017

21-22-23 listopada 2017, GDYNIA
FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, listopad 2017
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, które odbyło się w dniach 21-23 listopada 2017 roku w Gdyni.

Spotkanie miało formułę Masterclass, która stanowi niecodzienną platformę wymiany doświadczeń dla praktyków zarządzających jakością.

Tematyka poruszana w trakcie trwania Forum dotyczyła codziennej optymalizacji zarządzania jakością i kompleksowemu podejściu do efektywnego nowoczesnego zarządzania. Prelegenci szczegółowo omówili stosowane metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, a także budowania świadomości projakościowej zarówno wśród pracowników, jak i dostawców.

Zróżnicowany program merytoryczny został dopełniony przez QUALITY SESSION na żywo w zakładzie FLEX w Tczewie.

Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy Flex za umożliwienie odwiedzenia zakładu oraz profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie. 

Dziękujemy także Prelegentom za wyczerpujące przedstawienie zagadnień jakościowych. 

Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym wydarzenia za współpracę, a także za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów.

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział w konferencji i stworzenie wyjątkowej atmosfery, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Wierzymy, że nawiązane kontakty biznesowe i prywatne przyniosą Państwu wartość dodaną.

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Poniżej kilka wybranych opinii.

Powiązane opinie: 
Konferencja na wysokim poziomie merytorycznym. Ciekawe tematy, ciekawa wymiana doświadczeń, fajne możliwości „zaadoptowania” pomysłów we własnych firmach/spółkach. Pełny PROFESJONALIZM pracowników MOVIDA. Podziękowania za klimat, opiekę, wsparcie i przyjazne relacje. Bardzo ładny hotel z „sympatycznym klimatem”! Ładne pokoje, bardzo dobre jedzenie, blisko promenady! Ocena na +6!
Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością, TOP-THIMM Opakowania Spółka z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Firma MOVIDA profesjonalnie podeszła do przygotowania konferencji. Udało się zaprosić prelegentów z dużym doświadczeniem zawodowym, których prelekcje przedstawiały narzędzie, które działają w ich zakładach.
Lider Poprawy Procesu, Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Kolejny raz Forum Jakości stało się płaszczyzna wymiany unikalnych doświadczeń zarówno prelegentów jak i uczestników. Różnorodna tematyka, przyjazna atmosfera i perfekcyjna organizacja to niewątpliwie atuty tego wydarzenia. Fantastyczna atmosfera umożliwia ciekawe spędzenie czasu i nawiązanie ciekawych znajomości.
Właściciel Firmy, DIR Consulting, Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Pełen profesjonalizm, możliwość nawiązania kontaktów, rozmów podczas kolacji, wymiany doświadczeń. Udana część integracyjna wpływająca na możliwość kreatywnego myślenia.
Kierownik Działu Jakości, ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Jak zawsze perfekcyjne przygotowanie ze strony MOVIDA. Jakość organizacji na najwyższym poziomie, zadbanie o najdrobniejsze szczegóły. Świetne miejsce forum. Tematyka bardzo zróżnicowana i adekwatna do dzisiejszych potrzeb organizacji - gratulacje dla Project Managera Movidy! Świetna prelekcja pana Marcina Kopra oraz bezkonkurencyjnego Tomasza Grebera!
Kierownik Działu Jakości, Sealed Air Polska Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Obsługa konferencji na wysokim poziomie, nie zauważyłam żadnych niedociągnięć. Jeżeli chodzi o samą konferencje to można było zauważyć pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a także staranny dobór uczestników. Prezentacje były ciekawe a osoby prezentujące opowiadały o tematach z pasją. Kolacje dały możliwość nawiązania kontaktów pomiędzy uczestnikami zarówno w relacjach zawodowych jak i towarzyskich. Zabawy integracyjne były naprawdę ciekawe i pomysłowe.
Inżynier ds. Zapewnienia Jakości, BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU FLEX W TCZEWIE: Bardzo profesjonalnie przygotowana wizyta oraz oprowadzający. Zakład robi duże, pozytywne wrażenie. W sposób interesujący były pokazane inicjatywy, projekty usprawniające. Jeden z ciekawszych zakładów, jakie zwiedzałam.
Kierownik Działu Zapewnienia Jakości, VECTOR Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU FLEX W TCZEWIE: To była wielka przyjemność słuchać wielu przykładów rozwiązywania problemów przedstawianych przez osoby zaangażowane i poświęcone swojej pracy. Poprzedzający wizytę w fabryce wykład był jedynie przedsmakiem tego, co zobaczyliśmy w zakładzie, tj. doświadczenie, kompetencja, efektywna praca.
Kierownik Jakości/ Pełnomocnik ds. Systemu Jakości, KLGS Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU FLEX W TCZEWIE: Zwiedzanie zakładu było odzwierciedleniem, dopełnieniem prezentacji przedstawionej przez zespól Flex. Można było zobaczyć ustawienie linii produkcyjnych z wykorzystaniem filozofii Lean. To z całą pewnością pozytywny aspekt trzydniowej konferencji jakościowej.
Koordynator Jakości, AQ WIRING SYSTEMS STG Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017
Konferencja MOVIDY na wysokim poziomie merytorycznym, ciekawi prelegenci, bardzo interesujące zagadnienia odpowiednio dobrane do zainteresowań uczestników. Od strony organizacyjnej wydarzenie przebiegło perfekcyjnie, wszystko dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, no i niesamowity klimat podczas zajęć networkingowych. Gorąco polecam! Wizyta w zakładzie Flex wynagrodziła z nawiązką zainwestowany czas. Bardzo dobra, dojrzała organizacja zakładu i świetni ludzie, którzy nas oprowadzali – chętnie dzielili się wiedzą i rzeczowo odpowiadali na pytania. Doskonale zorganizowane przejście przez produkcję. Szczególnie zapadnie mi w pamięci proces strojenia filtrów dla anten telefonii GSM, nieprawdopodobnie skomplikowany proces!
Menedżer Jakości, Woodward Poland Sp. z o.o., Forum Jakość w Przemyśle, listopad 2017

Nasi partnerzy: