FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018

22-24 maja 2018 r., Olsztyn
FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo,

W dniach 22-24 maja 2018 r. w Olsztynie odbyła się III edycja FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW.

W programie spotkania m.in.: optymalizacja procesów ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I ROZWOJEM DOSTAWCÓW: ocena RYZYKA, ocena i monitoring dostawcy, rozwiązywanie problemów, zarządzanie relacjami i procesami współpracy, rola dostawcy w procesie PROJEKTOWANIA NOWEGO WYROBU.

Spotkanie upłynęło pod znakiem licznych niezwykle inspirujących – w ocenie Uczestników - prezentacji: jak pracować z dostawcami, jak ich rozwijać, jak komunikować wymagania. Nadal obserwujemy, iż temat PROAKTYWNEGO ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ DOSTAWCÓW wciąż jest w fazie rozwoju, a tematem, który wywołuje gorące dyskusje, jest WYZNACZANIE WIODĄCYCH WSKAŹNIKÓW W DZIALE JAKOŚCI DOSTAWCÓW.

Bogaty merytorycznie program obejmował także część praktyczną - zaprosiliśmy Uczestników do zapoznania się z procesami jakości w Zakładzie Produkcji Form Michelin Polska S.A.

Zwiedzanie poprowadzili eksperci-praktycy, którzy przedstawili szczegółowe informacje merytoryczne i wyczerpująco odpowiedzieli na pytania uczestników.
Bardzo dziękujemy Zarządowi Michelin Polska S.A. za umożliwienie odwiedzenia zakładu, a wszystkim osobom zaangażowanym w zwiedzanie za profesjonalne przygotowanie spotkania i bardzo miłe przyjęcie.

Dziękujemy również Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych Uczestnikom spotkania.

Z przyjemnością informujemy, iż Forum zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Uczestnicy przyznali, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, przemiłą atmosferę. 

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa. Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii Uczestników - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Powiązane opinie: 
Wysoki poziom merytoryczny. Duże zaangażowanie pracowników MOVIDA. Interesujący zakres tematyczny.
Menedżer Działu Zapewnienia Jakości, AC S.A., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Jak zwykle pełny profesjonalizm organizacji, wysoki merytoryczny poziom poszczególnych prelekcji. Dobry dobór tematów, mogących inspirować do doskonalenia swoich procesów.
Dyrektor Zapewnienia Jakości, Solaris Bus and Coach S.A., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Zakres tematów na konferencji bardzo interesujący, możliwość porównania systemów jakościowych stosowanych w różny sposób w firmach nie tylko o profilu motoryzacyjnym.
Kierownik Inżynierii Jakości, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Konferencje firmy MOVIDA są przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym. Prelegenci są kompetentni oraz mają duże doświadczenie w omawianych tematach. Możliwość zadania pytań pozwala na wymianę doświadczeń oraz bardziej szczegółowe omówienie poszczególnych wątków. Wieczory integracyjne umożliwiały nawiązania nowych kontaktów, wymianę doświadczeń zawodowych oraz nawiązanie relacji biznesowych.
Kierownik Zespołu Badań Surowców, PPG Polifarb Cieszyn S.A., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Profesjonalne podejście. Wszystko w jak największym porządku. Widać po pracownikach zaangażowanie w projekt. Ciekawy dobór prelegentów. Możliwość porównania podejść do dostawców. Podczas kolacji integracyjnej - miła, swobodna atmosfera. Świetny wodzirej. Spotkania dały możliwość pozyskania relacji zawodowych pomiędzy uczestnikami.
Inżynier ds. Jakości Dostaw, Nidec Motors and Actuators (Poland) Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
Bardzo dobra organizacja oraz dobór prelekcji. Mile spędzony czas w gronie specjalistów, co pomogło na obserwowanie innych/różnych wymagań w stosunku do dostawców.
Supplier Quality Engineer, Magna Formpol Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU MICHELIN: Świetne doświadczenie, bardzo dobrze przygotowana i zorganizowana przez pracowników. Pracownicy przygotowani – zaplanowana ścieżka oprowadzania po zakładzie. Kompleksowe odpowiedzi na pytania
Inżynier ds. Systemu Jakością, Nidec Motors and Actuators (Poland) Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU MICHELIN: Dziękuję za taką możliwość, sprawnie przygotowane i przeprowadzone, otwarte i życzliwe podejście do każdego uczestnika.
Kierownik Systemów Zapewnienia Jakości Dostaw, Vesuvius Poland Sp.z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU MICHELIN: Bardzo dobrze zorganizowany, możliwość zobaczenia procesów i pełen profesjonalizm osób, które oprowadzały po zakładzie Michelin.
Specjalista ds. Ciągłego Doskonalenia, Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o., FORUM JAKOŚĆ DOSTAWCÓW, maj 2018

Nasi partnerzy: