FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, grudzień 2016

13–14 grudnia 2016, Serock
FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, grudzień 2016
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 13-14 grudnia 2016r. w Serocku odbyło się unikatowe spotkanie masterclass Facility Management w zakładzie produkcyjnym. Spotkanie to zostało poprzedzone dogłębnymi badaniami rynkowymi, które wykazały, że jest to temat niezwykle istotny dla osób zarządzających budynkami, w których odbywa się produkcja lub przechowywane są materiały i wyroby gotowe oraz zaowocowały stworzeniem wyjątkowego, głęboko praktycznego i merytorycznego programu spotkania.

Na spotkaniu nasi eksperci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z procesem tworzenia modelu zarządzania budynkami oraz mediami w zakładzie przemysłowym. Zwrócili uwagę, że właściwe zarządzanie procesami pomocniczymi może znacząco przyczynić się do poprawy efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ponadto zaakcentowali, że to na managerach ciąży olbrzymia odpowiedzialność za dostarczanie, utrzymanie i rozwój różnorodnych usług, obejmujących zarządzanie przestrzenią, zapewnienie sprawności infrastruktury w tym komunikacyjnej aż po utrzymanie obiektów technicznych, administrację i zarządzanie kontraktami.

Spotkanie sprzyjało dyskusjom, uczestnicy podkreślali wysoką jego wartość merytoryczną, a także fakt, że prelegenci dzielili się szczegółową, praktyczną wiedzą, co stanowiło inspirację do rozwiązania codziennych problemów. Uzupełnieniem konferencji była wspólna kolacja, która w miłej atmosferze pozwoliła na nawiązanie relacji biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny, pełen dyskusji udział i wspólnie stworzoną, miłą atmosferę. 

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej kilka wybranych opinii.

 

PATRON MEDIALNY:

 

Kwartalnik „Utrzymanie Ruchu” to wyjątkowa na publikacja branżowa, prezentująca aktualne zagadnienia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych UR, sposobów diagnostyki i eksploatacji maszyn oraz redukcji awaryjności urządzeń. Przedstawiamy nowości na rynku automatyki, profilaktyki UR, elektryki i gospodarki olejowej. Inspirujemy, dostarczając informacji na temat sposobów przeprowadzania remontów maszyn, rozwiązań energooszczędnych, przeglądów okresowych oraz możliwości ograniczania kosztów przy jednoczesnym podnoszeniu efektywności sektora UR. Tworzymy z fachowcami dla fachowców, dzięki czemu prezentowane treści dostosowane są do potrzeb i oczekiwań specjalistów z branży.

 

 
 

 

Powiązane opinie: 
Konferencja poszerzyła mój zasób wiedzy w zakresie Facility Management. Nawiązane kontakty pomocne będą w usprawnieniu infrastruktury w moim zakładzie. Rozmowy w czasie kolacji w naturalny sposób rozszerzyły dyskusje na tematy poruszane w czasie konferencji.
Kierownik Infrastruktury, Stock Polska Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Forma konferencji bardzo dobrze przemyślana i przygotowana. Duża różnorodność tematów skierowanych do słuchaczy, ale dobrze powiązana z głównym tematem konferencji. Dobry wybór prelegentów, dużo przykładów pochodzących z życia zakładów produkcyjnych. Forma kolacji bardzo poprawna. Możliwość nawiązania nowych znajomości. Doskonała okazja do wymiany uwag i spostrzeżeń na tematy poruszane na konferencji. Dobra okazja do wymiany doświadczeń zawodowych w mniej oficjalnej formie.
Facility Manager, Cosma Casting Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Konferencja profesjonalna, na poziomie międzynarodowym! Brałem udział w wielu spotkaniach tego typu za granicą i ta tutaj absolutnie nie odbiega od tamtych.
GF Manager, General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Możliwość poznania najnowszych rozwiązań I technologii wpływających na funkcjonowanie firm. Miła i uprzejma obsługa. Sposobność wymiany informacji pomiędzy uczestnikami konferencji podczas rozmów indywidualnych na duży plus. Kolacja integracyjna stanowiła miły dodatek do konferencji. Ciekawy konkurs to fajne urozmaicenie wieczoru. Dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.
Mistrz Działu Media, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Wysoki profesjonalizm wśród uczestników i organizatorów. Kolacja to bardzo przyjemna atmosfera, ciekawa forma zabawy integracyjnej.
Inżynier Infrastruktury, Magneti Marelli Plastic Components and Modules Poland S.A., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016
Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w konferencji „FM w ZP”. Było to naprawdę interesujące wydarzenie, które pozwoliło na wysłuchanie ciekawych prezentacji oraz zawarcie nowych znajomości biznesowych. Gratuluję wyśmienitej organizacji i z niecierpliwością czekam na kolejne.
Specjalista, Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Facility Management w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2016

Nasi partnerzy: