FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym, czerwiec 2017

6-7-8 czerwca 2017, Warszawa
FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym, czerwiec 2017
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w dniach 6-7-8 czerwca 2017 roku na spotkaniu masterclass z cyklu „FACILITY MANAGEMENT w zakładzie produkcyjnym”.

Po raz drugi praktycy z różnych branżowo zakładów podzielili się wiedzą i doświadczeniami w stworzeniu idealnego modelu zarządzania budynkami zakładu produkcyjnego. Mieli Państwo okazję dowiedzenia się z pierwszej ręki o przebiegu tego procesu, trudnościach we wdrażaniu rozwiązań, rzeczywistych działaniach i sukcesach.

Każdy dzień spotkania dedykowany był innemu obszarowi działań Facility Managera i zakończony dyskusją. Prelegenci byli też panelistami na pozostałych dniach spotkania i chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania. Ponieważ dyskusje były bardzo ważnym punktem spotkania, po merytorycznym ich opracowaniu i uzyskaniu autoryzacji prześlemy Uczestnikom ich przebieg.

Kolacje z elementami integracji pozwoliły na kontynuacje ciekawych rozmów i – co  podkreślali Uczestnicy – sprzyjały nawiązywaniu relacji biznesowych. Ponieważ zabawa była tak wesoła i może stać się źródłem inspiracji, postanowiliśmy przygotować krótką prezentację – jestem przekonana, że będzie to miła pamiątka.

Tu znajdą Państwo link do prezentacji dotyczącej kolacji networkingowej: https://www.youtube.com/watch?v=A62jV7AP-fo&t=7s

Bardzo dziękujemy za aktywny udział i stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery.

Serdeczne podziękowania składamy naszym Partnerom:

       

oraz Wystawcy firmie ENGIE Services Sp. z o.o.    i licznym Partnerom Medialnym.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Zainteresowanie tym tematem jest tak duże, że już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym masterclass „FM w zakładzie produkcyjnym”, które odbędzie się w dniach 12-13-14 grudnia br. Oczywiście spotkają Państwo nowych prelegentów i zapoznają się z nowymi tematami.

Do zobaczenia na kolejnych naszych konferencjach.

Poniżej kilka wybranych opinii.

 

 

Powiązane opinie: 
Bardzo dobry poziom merytoryczny. Forma prowadzonych zajęć pozwoliła na poruszenie wielu trudnych zagadnień i poznania praktyk u innych partnerów. Organizacja szkolenia i obsługa profesjonalna. Kolacje biznesowo- integracyjne pozwoliły nawiązać mi wiele relacji zawodowych i w miłej atmosferze uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Koordynator ds. Zarządzania Nieruchomościami, Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017
Poziom merytoryczny prelegentów jest bardzo wysoki. Obsługa jak zwykle świetnie przygotowana.
Inżynier ds. Infrastruktury, Saint-Gobain Innovative Materials Polska Spółka z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017
Obsługa profesjonalna. Konferencja w pełni wyczerpuje temat. Tematy wykładów bardzo ciekawe. Spotkania biznesowo- integracyjne pozwoliły na nawiązanie relacji zawodowych pomiędzy różnymi firmami i branżami. Kolacja i zabawy wyśmienite – gratuluję.
Główny Specjalista, ArcelorMittal Poland S.A., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017
Fajni, mili i sympatyczni ludzie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Kolacje zdecydowanie pozwalają nawiązać relacje zawodowe i na pewno dały sposobność do dyskusji.
Operator Energetyk, Dr. Oetker Polska Sp. z o.o., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017
Obsługa bardzo profesjonalna, na wysokim poziomie! Duża dbałość o uczestników. Podczas kolacji poznałam wielu interesujących uczestników. Dzięki animacjom mogliśmy się lepiej poznać.
Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu, Inter Europol S.A., Facility Management w Zakładzie Produkcyjnym, czerwiec 2017

Nasi partnerzy: