BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, marzec 2018

13-14-15 marca 2018 r. Wrocław
BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, marzec 2018
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

w dniach 13-14-15 marca 2018 roku we Wrocławiu odbyło się unikatowe masterclass BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM.

Tematem przewodnim spotkania były aktualne wymagania prawne, rozwiązania techniczne, trendy i innowacje w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynie i centrum dystrybucyjnym.

Była to pierwsza edycja ukierunkowana na tę tematykę – cieszy nas ogromne zainteresowanie i liczne grono uczestników. Badania rynkowe, które przeprowadziliśmy, pozwoliły nam stworzyć program doceniony przez osoby zarządzające obszarem bezpieczeństwa w magazynie.

Spotkanie wzbogaciliśmy o wizytę w centrum logistycznym 3LP w Siechnicach.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy za umożliwienie odwiedzenia centrum oraz profesjonalne przygotowanie spotkania. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w zakładzie, zaangażowanie merytoryczne oraz uprzejmość pracowników zrobiły ogromne wrażenie na Uczestnikach masterclass, co wyrazili w swoich opiniach: "świetne – proste rozwiązania, widać dbałość i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i postawienie wysokiej poprzeczki, aby zadowolić klientów", "zakład do naśladowania", "ogromne wrażenie, potężne magazyny i minimalny stan zatrudnienia pracowników dzięki zastosowaniu automatycznych regałów oraz duży przepływ materiałów", "bardzo wysoki poziom rozwiązań logistycznych", "zakład 3LP bardzo nowoczesny, ciekawe rozwiązania dotyczące przechowywania i wysyłania materiałów do klientów".

Bardzo dobrze zostały również ocenione unikatowe warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firmy Denios, którzy przeprowadzili eksperymentalny wykład, podczas którego uświadomili Uczestnikom jak łatwo wywołać pożar lub wybuch w magazynie i w jaki sposób ustrzec się przed tym.

Miłym i docenionym aspektem było ufundowanie przez firmę ASD Systems Sp. z o.o. - polskiego producenta nowatorskich urządzeń vendingowych - upominków, które Uczestnicy otrzymywali po podejściu do automatu dystrybucyjnego.

Jesteśmy przekonani, że wieloperspektywiczne ujęcie kluczowych zagadnień pozwoliło Uczestnikom poszerzyć wiedzę, doświadczenia oraz zdobyć cenne inspiracje.

Jak podkreślili Uczestnicy spotkania dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania w nieformalnej atmosferze dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za entuzjastyczny, aktywny udział w spotkaniu oraz pozytywne opinie.

Dziękujemy również Partnerom Stolików Tematycznych oraz Partnerom Medialnym za owocną współpracę, jak również za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa, zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

Poniżej wybrane opinie Uczestników - zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Powiązane opinie: 
Bardzo ciekawe wykłady prelegentów – szczególnie DHL, Kimball, Flex, Logistic Technologies. Interesujące systemy przedstawione przez firmę ENTE. Zwiedzanie jak zawsze ciekawe i dające możliwość zobaczenia firmy „od środka”. Najlepsza obsługa. Świetne doświadczenie. Kolacje w pełni dały sposobność do spełnienia powyższych założeń. Ponadto gwarantują dobrą zabawę i relaks po wyczerpującym całym dniu konferencji w najlepszym towarzystwie.
Inżynier ds. BHP, Solvay Engineering Plastics Poland Spółka z o.o., Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
Bardzo dobrze przygotowana konferencja, dużo poruszonych ważnych problemów, nowatorskie podejście do problemów. Ciekawa formuła kolacji, dyskusje w mniejszych grupach pozwoliły na zagłębienie się w temacie.
Koordynator Sekcji Magazynów, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA, Oddział Elektrownia Turów, Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
Jak zawsze profesjonalnie i z klasą! Ogromna wiedza prelegentów i uczestników. Kultura pracowników MOVIDY na najwyższym poziomie – zawsze czuję się bardzo komfortowo na konferencjach organizowanych przez MOVIDĘ – BRAWO!
Kierownik ds. Optymalizacji Procesów Logistycznych, Harris Calorific International Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
Jest to moja druga konferencja organizowana przez firmę MOVIDA i w mojej opinii organizacja na niezmiennym, bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie, troska, dbałość o szczegóły pracowników MOVIDA celująca, pełna profesjonalizmu i godna do naśladowania.
Kierownik Magazynu, Wrigley Poland Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
Profesjonalna organizacja spotkania masterclass oraz duże zaangażowanie pracowników firmy MOVIDA przez cały czas. Bardzo dobrze zaplanowany plan konferencji z ciekawą i profesjonalnie przygotowaną tematyką dopasowaną do zakresu spotkania. Spotkania bardzo fajnie przeprowadzone. Dały możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Specjalista w biurze BHP, PKN ORLEN SA, Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA 3LP: Bardzo dużo ciekawych rozwiązań technologicznych. Pełna automatyzacja, co w dużym stopniu poprawia efektywność i jakość świadczonych usług. Osoby oprowadzające znające tematykę, procesy i technologię. Na pewno wizyta w zakładzie 3LP jest dla mnie inspiracją.
Kierownik Magazynu, FLEX, Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA 3LP: Bardzo dobra organizacja, ciekawe rozwiązania do wdrożenia w swoich firmach. Organizacja pracy w firmie wzorowa i godna do naśladowania.
Kierownik Działu BHP, Arctic Paper Kostrzyn S.A., Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018
OPINIA ZE ZWIEDZANIA 3LP: Duża otwartość, chęć pokazania całego obszaru magazynu. Wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania, pełen profesjonalizm.
Lider Zmiany – Mistrz, Nowy Styl Sp. z o.o., Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym, marzec 2018

Nasi partnerzy: