Bezpieczeństwo produktu leczniczego, maj - czerwiec 2007

30 - 31 maja, 1 czerwca 2007
Bezpieczeństwo produktu leczniczego, maj - czerwiec 2007
Kategoria: 
Farmacja

Znakomici prelegenci i doborowe grono słuchaczy spotkało się w budynku Millennium Plaza na konferencji „Bezpieczeństwo produktu leczniczego”, która odbyła się w dniach 30-31 maja 2007 w Warszawie.

Zorganizowana przez firmę MOVIDA konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dwa dni wykładów zgromadziło łącznie ponad 40 Przedstawicieli największych, polskich i zagranicznych firm farmaceutycznych w Polsce.

Konferencję wyróżniał wysoki poziom merytoryczny prelekcji, który był możliwy dzięki uczestnictwu doskonałych ekspertów. Podczas dwóch dni konferencji głos zabrali przedstawiciele URPL, prawnicy związani z branżą farmaceutyczną oraz przedstawiciele firm farmaceutycznych. Konferencję rozpoczął wykład na temat zmian w polskim prawie farmaceutycznym w zakresie zapewnienia i monitorowania bezpieczeństwa leków wygłoszony przez Dyrektora Departamentu Nadzoru GIF. Marcina Kołakowskiego. Wśród ekspertów mogli Państwo spotkać m.in. Prezesa URPL Leszka Borkowskiego, który w sposób rzeczowy i interesujący poruszył temat dotyczący aspektów prawnych w zakresie monitorowania działań niepożądanych produktów leczniczych; Panią Monikę Trojan z Wydziału Nadzoru Działań Niepożądanych, URPL, której wykład został wysoko bardzo wysoko oceniony Uczestnicy konferencji za bardzo cenny i trafny ocenili wykład Pani Anny Arcab i Pani Agaty Maciejczyk z Wydziału Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych URPL. Wykłady mec. Pauliny Kieszkowskiej i mec. Katarzyny Czyżewskiej wzbudziły żywe dyskusje. Drugi dzień zakończył bardzo interesujący wykład mec. Tomasza Zahorskiego, który omówił temat dotyczący granic odpowiedzialności za produkt leczniczy i możliwości jej minimalizacji. Wykład został wysłuchany z dużym zainteresowaniem.

Dyskusje merytoryczne często przenosiły się poza salę konferencyjną. Część słuchaczy skorzystała z okazji uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania związane z ich bezpośrednią działalnością.

Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na nasze kolejne konferencje i seminaria.

Powiązane opinie: 
Wykłady na dobrym merytorycznym poziomie. Rewelacyjny wykład mec. Pauliny Kieszkowskiej i mec. Katarzyny Czyżewskiej.
Pharmacovigilance Specialist, Jelfa, Bezpieczeństwo produktu Leczniczego, maj 2007
Bardzo trafnie wybrany zespół w aspekcie tematu konferencji oraz możliwości wyboru prelegentów.
Regulatory Manager, ALCON, Bezpieczeństwo produktu Leczniczego, maj 2007
Bardzo ciekawa tematyka, dużo nowości, ale zbyt dużo informacji w tak krótkim czasie – duża ilość wykładów jak na 2 dni (percepcja jest ograniczona). Ale bardzo ciekawa i bardzo profesjonalnie przygotowana.
Młodszy Specjalista ds. Rejestracji, Artpharm, Bezpieczeństwo produktu Leczniczego, maj 2007
Konferencja bardzo dobra.
Kierownik ds. Medycznych, ZENTIVA Polska, Bezpieczeństwo produktu Leczniczego, maj 2007

Nasi partnerzy: