HEALTH & SAFETY TOUR 2022

Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady
Szanowni Państwo 

Z ogromną przyjemnością zapraszam na kolejną edycję spotkania masterclass HEALTH & SAFETY TOUR 2022, które odbędzie się w dniach 7-8-9 czerwca 2022 r. w Ostródzie.

Tym razem stawiamy na najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania w praktyce. Podczas HEALTH & SAFETY TOUR 2022 zwiedzimy dwa duże, znane zakłady produkcyjne: Michelin Polska w Olsztynie i Browar w Elblągu należący do Grupy Żywiec. Różne branże, różne procesy które łączy jedno – zapewnienie maksimum bezpieczeństwa pracownikom.

Ostatnie lata upłynęły pod znakiem pandemii, która większość firm postawiła w stan gotowości wymuszając natychmiastowe wprowadzenie nowych oraz udoskonalenie istniejących procesów.

Rok 2022 nie zwolnił tempa w dokładaniu wyzwań. Sytuacja na wschodzie Europy i pogłębiający się kryzys gospodarczy to konieczność opracowania skuteczniejszej taktyki działania. To oznacza dla firm nowe możliwości, ale też poważną próbę jaką będzie zatrudnienie nowych grup cudzoziemców. Management wielu zakładów produkcyjnych zmierzy się z zarządzaniem wielokulturowym zespołem. Zespołem, któremu będzie trzeba zapewnić bezpieczne środowisko pracy. Nieuniknione staje się również stworzenie lub zmodernizowanie istniejących procedur zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji kryzysowej.

HEALTH & SAFETY TOUR 2022 to synergia wiedzy z praktyką. Część merytoryczna w dużej mierze poświęcona będzie promowaniu kultury bezpieczeństwa. Eksperci BHP z zakładów produkcyjnych podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem oraz wnikliwie przestudiują przypadki z konkretnych branż.

Nasi Goście to Dyrektorzy, Kierownicy, Managerowie BHP i Ochrony Środowiska.

Dwa biznesowo–integracyjne wieczory będą wyśmienitą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów, owocnych dyskusji i wzajemnej inspiracji.

Jesteśmy przekonani, że masterclass HEALTH & SAFETY TOUR 2022 stanie się dla Państwa źródłem profesjonalnej wiedzy, inspiracją oraz motorem do działania i innowacji.

Zapraszamy!

Anna Wiśniarowska

Junior Project Manager

Izabella Kiriczok

Prezes

 

Atuty spotkania 

HEALTH & SAFETY TOUR 2022 to:

 • safety session w dwóch zakładach produkcyjnych i cykl spotkań merytorycznych
 • tematy szczególnie aktualne w czasie kryzysu
 • procedury zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacji kryzysowej
 • możliwość obserwacji najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań w praktyce
 • doświadczenie i inspiracja z różnych branż
 • przykłady zróżnicowanych planów zarządzania bezpieczeństwem
Profil uczestników 

SPOTKANIE KIERUJEMY DO:

 • Dyrektorów i Kierowników Działów BHP
 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów oraz Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych
 • Menadżerów HSE
 • Pełnomocników ds. QHSE
 • Głównych Specjalistów ds. BHP
 • innych osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo 
Partnerzy 

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

Michelin to największy pracodawca na Warmii i Mazurach, obecnie zatrudnia ok. 5000 pracowników.

Grupa Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon, produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – opony, a także przewodniki turystyczne i usługi internetowe. Michelin w Polsce to fabryka w Olsztynie oraz Dyrekcja Handlowa w Warszawie. Spółka Michelin Polska jest obecna w Olsztynie od 1995 r. Po przejęciu większościowego pakietu Stomilu Olsztyn, nastąpił dynamiczny rozwój zakładu. Dzięki inwestycjom Michelin, dziś fabryka stała się jedną z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie na świecie. W Olsztynie produkuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdów rolniczych. Roczna produkcja to ponad 11 milionów opon. Ponadto w Olsztynie powstają formy, kordy i mieszanki gumowe do produkcji opon.

Michelin Polska to zwycięzca konkursu LODOŁAMACZE 2021 w kategorii Zdrowa Firma w regionie kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie. Promowanie zdrowia i działań prozdrowotnych to jeden z kluczowych elementów polityki firmy.

 

 

Browar w Elblągu to jeden z najbardziej ekologicznych browarów w Europie a jednocześnie laureat ogólnopolskiego konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Browar należący do Grupy Żywiec S.A. skutecznie realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, która jest jednym z priorytetów biznesowych firmy. Wszystkie browary Grupy Żywiec mają certyfikaty zielonej energii. W elbląskim browarze koszty wytworzenia piwa są najniższe a wynika to z wdrożenia programu Zielonego Browaru.

Browar w Elblągu z sukcesem łączy troskę o środowisko naturalne z troską o bezpieczeństwo pracowników.

Grupa Żywiec dba o zachowanie szczególnej staranności w obszarze BHP. To kluczowy element codziennego funkcjonowania spółki. Organizowane są rozmaite wydarzenia promujące BHP np. SHE DAY oraz Wracajcie do domu bezpiecznie.

Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu jest laureatem Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy, przyznawanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy. W marcu 2010 roku Browar zdobył nagrodę dla najlepszego browaru Heinekena w roku 2009 w Europie Środkowo-Wschodniej a w 2010 zdobył Brązową Nagrodę TPM (Total Productive Management), prestiżowe wyróżnienie TPM w Heinekenie.

Warunki uczestnictwa 

Warunki uczestnictwa:

 • Po otrzymaniu wypełnionego formularza opiekun Klienta z ramienia MOVIDA prześle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę.
 • Opłata za spotkanie obejmuje dokumentację, posiłki i napoje. Cena nie zawiera kosztów noclegu oraz parkingu.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 14 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • Na dwa dni przed rozpoczęciem spotkania można wyznaczyć zastępstwo. Należy wówczas niezwłocznie powiadomić Organizatora.
 • MOVIDA zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.
 • Podając w formularzu adres e-mail wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od MOVIDA Sp. z o.o. s.k.
 • MOVIDA oświadcza, że jest czynnym płatnikiem VAT.

Koszt uczestnictwa zawiera:

 • Merytoryczną wartość spotkania
 • Transport do zakładów w obie strony
 • Wyżywienie (przerwy kawowe, obiady) oraz wspólne kolacje networkingowe
 • Materiały w formie pisemnej
 • Materiały w formie elektronicznej do pobrania po spotkaniu ze STREFY KLIENTA

Koszt uczestnictwa:

do 18.05.2022 - 4150 + 23% VAT
od 19.05.2022 - 4450 + 23% VAT

Przy zgłoszeniu 2 osób - rabat 5 %

Przy zgłoszeniu 3 i wiecej osób - rabat 7 %

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Alicja Mrozowicz

Senior Key Account Manager
amrozowicz[at]movida.com.pl
tel. +48 22 626 81 38

 

Nasi partnerzy: