ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2022

15-16-17 marca 2022, Warszawa
ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, marzec 2022
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 15-17 marca odbyła się kolejna edycja masterclass poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Przez trzy dni masterclass trwały ożywione dyskusje, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami. Niezwykle cieszą nas wysokie oceny zarówno tematyki, poziomu meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego spotkania.

Trzy intensywne dni wypełnione były doświadczeniami, prelegenci oraz uczestnicy podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, przekroczenia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się prelekcja Partnera tematycznego wydarzenia.

Podczas masterclass obyła się kolacja integracyjno-networkingowa, która zapewniła zarówno rozrywkę, jak i chwili przyjemności, a także dała możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom oraz Partnerowi - Ideal Services Sp. z o.o. za owocną współpracę oraz podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z Uczestnikami spotkania.

Poniżej kilka opinii zarówno z samego spotkania jak i z wieczorów networkingowych:

Powiązane opinie: 
Obsługa z Państwa strony jest na bardzo dobrym poziomie. Od początku konferencji czułem się zaopiekowany. Wszystko jasno i czytelnie. Co do samej konferencji to jej formuła jest interesująca i pouczająca. Oczywiście niezwykle ważna jest wymiana doświadczeń pomiędzy Uczestnikami.
Główny Specjalista ds. BHP, GKN Driveline Polska Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Cała organizacja i konferencja na wysokim poziomie.
Technik Aparatury Zapewnienia Jakości, Philip Morris Polska S.A, Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Cała organizacja warsztatów na najwyższym poziomie. Obsługa firmy MOVIDA zadbała o to, abyśmy na każdym etapie byli jak najlepiej zaopiekowani i poinformowani. Jest to moja pierwsza konferencja organizowana przez firmę MOVIDA, ale mam nadzieję, że nie ostatnia. Serdecznie polecam. OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Spotkania zrealizowane były w profesjonalny sposób. Dzięki możliwości swobodnej rozmowy mogliśmy wymienić się spostrzeżeniami, doświadczeniami i wizytówkami ;) Jestem przekonana, że po konferencji zaowocuje to nowymi współpracami i kontaktami biznesowymi. Naprawdę super!
Inżynier Procesów Produkcyjnych, ZPUE S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Masterclass to ciekawe rozwiązanie na wymianę doświadczeń. Obsługa bez zarzutu, fajne miejsce na konferencje, dobry dojazd, dobrze wyposażony catering.
Lean Manager, Scanfil Poland Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Jak zawsze TOP OF THE TOP :)
Managing Director, Advanced Technical Services Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Dobrze zorganizowane prelekcje. Prelegenci przekazują realne problemy i sposoby na ich rozwiązanie. Przerwy w odpowiednim czasie. Obsługa miła i dobrze zorganizowana.
Dyrektor Zakładu, Model Opakowania Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022
Wydawać by się mogło, że 3 dni to bardzo dużo czasu na tego typu wydarzenie. Okazuje się jednak, że gdyby trwało 3 dni dłużej to i tak by było mało. Bardzo ciekawe, inspirujące z życia wzięte przykłady i rozwiązania.
Inżynier Procesów, ORAS OLESNO Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, marzec 2022

Nasi partnerzy: