BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021

14-15-16 grudnia 2021, Warszawa
BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

W dniach 14-15-16 grudnia 2021 w Warszawie odbyło się spotkanie masterclass BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM.

To kolejne spotkanie, które zorganizowaliśmy w formule F2F w pełnym reżimie sanitarnym. Podczas intensywnego programu merytorycznego omówiliśmy następujące tematy:

  • nowe technologie a bezpieczeństwo w magazynie
  • wdrożenie automatycznych wózków Automated Guided Carts
  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa: inspekcje i audyty
  • system zarządzania bhp w obszarze logistycznym z ujęciem najlepszych praktyk dla przemysłu motoryzacyjnego
  • szkolenia stanowiskowe wstępne i okresowe dla operatorów wózków widłowych w technologii VR
  • wanny wychwytowe: wymagania prawne a funkcjonalność
  • załadunek i rozładunek materiałów niebezpiecznych
  • Mental Health – wsparcie psychologiczne pracowników w trakcie i po pandemii, zagrożenia psychospołeczne w miejscu pracy
  • kompleksowe podejście do zagadnień ergonomii
  • strategie budowania zintegrowanych systemów premiowania i wynagradzania pracowników jako odpowiedź na potrzeby i oczekiwania pracowników w aktualnej sytuacji na rynku pracy.

W trakcie spotkania odbyły się:
- wirtualne zwiedzanie Magazynu Adient oraz
- wizyta na żywo w Centrum Dystrybucyjnym Jeronimo Martins,
podczas których omówiono i zaprezentowano wdrożone standardy i narzędzia zapewnienia bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za otwartość i zaangażowanie.

Dziękujemy Prelegentom za wysoki poziom merytoryczny wystąpień, a wszystkim Uczestnikom za ciekawe dyskusje, wymianę doświadczeń oraz wspaniałą atmosferę i pozytywną energię.

Dziękujemy za zaufanie, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie i mamy nadzieję na Państwa udział nie tylko w kolejnych edycjach tego wydarzenia, ale również innych masterclass organizowanych przez MOVIDA.

Powiązane opinie: 
Bardzo profesjonalna obsługa. Bardzo dobra organizacja. OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU ADIENT POLAND: Wirtualne zwiedzanie – bardzo pozytywna forma zwiedzania, zaprezentowano wdrożone rozwiązania, bardzo interesujące i ciekawe zaprezentowane. OPINIA ZE ZWIEDZANIA CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO JERONIMO MARTINS Zwiedzanie bardzo dobrze zorganizowane, bardzo ciekawa wizyta, kompetentni prelegenci. Wizyta dała mi zobaczenie wielu ciekawych rozwiązań, które będę chciał wdrożyć w swojej firmie.
Kierownik Magazynu Wysokiego Składowania, Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub, BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021
Organizacja na wysokim poziomie, czułem się zaopiekowany pod każdym względem. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Kolacje super, integracja jeszcze lepsza – polecam.
Kierownik Działu Dystrybucji, CCC S.A, BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021
Bardzo sprawna organizacja. Ramy czasowe wystąpień – zachowane. Wyjątkowa okazja do wymiany dobrych praktyk.
HSE Coordinator, Adient Poland Sp. z o.o., BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021
Konferencja przeprowadzona w sposób ciekawy i profesjonalny. Zrealizowana na wysokim poziomie w każdym obszarze. Bezproblemowy, bardzo dobry kontakt zarówno z organizatorami jak i prowadzącymi prelekcje. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Kolacje będące kontynuacją konferencji w luźniejszej atmosferze pozwoliły nawiązać relacje z uczestnikami oraz wymiany doświadczeń.
Kierownik ds. Bezpieczeństwa Obiektu, Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. j., BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021
Konferencja miała wysoki poziom merytoryczny. Bardzo mi się podobał szeroki zakres tematów poruszanych podczas konferencji. Pozwoliło to na całościowe spojrzenie na problemy związane z bezpieczeństwem w magazynie. Konferencja przebiegła bardzo sprawnie, kolejne bloki rozpoczynały się o czasie. OPINIA O KOLACJACH NETWORKINGOWYCH: Kolacje były dużą wartością dodaną. Wszyscy wokoło bardzo chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami.
Specjalista ds. BHP, Nałęczów Zdrój Sp. z o.o., BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM, grudzień 2021

Nasi partnerzy: