Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021

12-13 października 2021
Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
Kategoria: 
Jakość

W dniach 12-13 października 2021 odbyło się wydarzenie w ramach cyklu Jakość w Farmacji realizowane w formule MOVIDA#CONNECTED, skierowane do osób zarządzających obszarem jakości w branży farmaceutycznej:

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ - narzędzia i systemy, praktyczne aspekty.

W dniu 12 października odbyło się Curtis Health Caps Quality Session, obejmujące również WIRTUALNE ZWIEDZANIE ZAKŁADU CURTIS HEALTH CAPS, w formie interaktywnej prezentacji filmu z możliwością zadawania pytań przez uczestników. W trakcie tej części omówiono:

- MODERN SOLUTIONS IN PRODUCTION - rozwiązania z zakresu PRZEMYSŁU 4.0 w odniesieniu do jakości w przemyśle farmaceutycznym
- SZANSE I ZAGROŻENIA dla jakości na przykładzie CHC
- ZARZĄDZANIE ODCHYLENIAMI W PROCESIE WYTWARZANIA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
- analizę przyczyn źródłowych (RCA)
- korekcje, działania korygujące i zapobiegawcze (CAPA)
- ANALIZĘ KRYTYCZNOŚCI ODCHYLENIA i jego wpływu na jakość produktu
- 5 S w farmacji, w zestawieniu z branżą FMCG - podobieństwa i różnice we wprowadzaniu i utrzymaniu systemu - efekty synergii 5S i audytów higienicznych w kontekście wpływu na jakość.

W dniu 13 października omówiono następujące zagadnienia:

- STRATEGIE I PRAKTYKA ORGANIZACJI DZIAŁU JAKOŚCI
- MODELE ORGANIZACYJNE działu jakości w dystrybucji farmaceutycznej
- FORMALNO-PRAWNE ASPEKTY ZATRUDNIENIA Osoby odpowiedzialnej
- CENTRALIZACJA VS. SAMORZĄDNOŚĆ lokalnych komórek jakości
- KOMUNIKACJA w obszarach jakości
- WALIDACJA SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH W ŚWIETLE WYMAGAŃ GMP - GAMP 5, INTEGRALNOŚĆ DANYCH, PRZEGLĄD AUDIT TRAIL
- GAMP 5 – KLUCZOWE ASPEKTY PROWADZENIA WALIDACJI ORAZ EKSPLOATACJI systemów skomputeryzowanych
- INTEGRALNOŚĆ danych – dlaczego jest tak ważna i na co zwracać uwagę?
- przegląd Audit Trail – istota przeglądu, jak go wykonywać, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?
- WSKAŹNIKI JAKOŚCIOWE GMP I GDP

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom, za przyjęcie zaproszenia i pozytywne opinie o spotkaniu, a naszym Prelegentom, za podjęcie współpracy i chęć podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Powiązane opinie: 
Konferencja zorganizowana świetnie - z odpowiednią oprawą oraz merytoryką, bez zbędnych słów - mogę tylko polecić kolejne wydarzenia.
RD Director, I2 Analytical, Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
Profesjonalnie, znakomite grono prelegentów z olbrzymią wiedzą/doświadczeniem. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału, bardzo urozmaicony program, z każdej prelekcji coś "wyniosłam", a to nieczęste.
Osoba Wykwalifikowana, Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
Obsługa spotkania bardzo profesjonalna. OPINIA Z WIRTUALNEGO ZWIEDZANIA CURTIS HEALTH CAPS: Bardzo ciekawe doświadczenie i możliwość zobaczenia innego zakładu produkcyjnego.
Osoba Wykwalifikowana, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lek-Am Sp. z o.o., Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
Ciekawy wybór tematów i tym samym bardzo merytoryczne prezentacje. Możliwość dyskusji i wymiany doświadczeń. Jak zawsze organizacja na najwyższym poziomie. OPINIA Z WIRTUALNEGO ZWIEDZANIA CURTIS HEALTH CAPS: Bardzo profesjonalnie przygotowany film. Zakład Curtis Health Caps pełen innowacji i ciekawych i pomocnych rozwiązań.
Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego, JARS S.A., Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
Bardzo dobra organizacja, ciekawe tematy. OPINIA Z WIRTUALNEGO ZWIEDZANIA CURTIS HEALTH CAPS: Dobry dodatek do konferencji pokazujący prawidłowe warunki wytwarzania oraz wdrażania zasad jakości.
P.O. Kierownika Hurtowni, FARMACOL S.A, Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021
OPINIA Z WIRTUALNEGO ZWIEDZANIA CURTIS HEALTH CAPS: Film interesujący, dialogi rzeczowe i konkretne, cykl życia produktu opowiedziany w sposób interesujący.
Koordynator ds. SZiZJ, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Zarządzanie Jakością w branży farmaceutycznej, październik 2021

Nasi partnerzy: