EKONOMIA CYRKULARNA - Green Factory Excellence, maj 2021

18-19 maja 2021
EKONOMIA CYRKULARNA - Green Factory Excellence, maj 2021
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Polityka klimatyczna Unii Europejskiej, dążenie do ochrony środowiska oraz trendy światowe i potrzeby Klientów stały się dla firmy MOVIDA bodźcem do przygotowania wydarzenia online z cyklu GREEN FACTORY EXCELLENCE z obszaru zarządzania ochroną środowiska zrealizowanego w formule MOVIDA#CONNECTED pod nazwą EKONOMIA CYRKULARNA w dniach 18-19 maja 2021.

Spotkanie służyło wymianie wiedzy i dobrych praktyk, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko.

Spotkanie objęło zagadnienia związane z zielonym ładem, gospodarowaniem odpadami, ideą „Zero Waste” oraz zrównoważonym rozwojem w zakładzie produkcyjnym.

Zaproszeni przez nas eksperci wskazali wymierne, pozytywne efekty prośrodowiskowych wdrożeń i podzielili się dobrymi praktykami w tym obszarze.

Odbyła się dyskusja o wyzwaniach i doświadczeniach stanowiących w tym wypadku bardzo ważny krok w drodze do sukcesu, gdyż zmiany nabierają tempa, a uwarunkowania w dobie pandemii niejednokrotnie są dodatkową przeszkodą.

Uczestnicy wskazali, że wprowadzanie zmian, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko, to już konieczność wynikająca z coraz ostrzejszej polityki klimatycznej Unii Europejskiej, potrzeb planety oraz oczekiwań rynku i świadomych klientów.

W spotkaniu wzięli udział eksperci żywo zainteresowani powyższą problematyką.

W projekcie EKONOMIA CYRKULARNA oprócz studiów przypadków postawiliśmy na dozę ZABAWY - na godzinę zabieraliśmy Uczestników w świat GIER o tematyce środowiskowej - rozwiązaliśmy zagadki, URATOWALIŚMY PLANETĘ:).
To fajny sposób na zaangażowanie pracowników w tematykę ochrony środowiska, bo przecież wiedza to nie wszystko. Ważny jest także pomysł, bo kwestia ochrony środowiska w różnych aspektach jest jednym z głównych celów w nowocześnie zarządzanych firmach.

Po prezentacji rozgorzała dyskusja - pojawiło się wiele pytań, na które Prelegenci wyczerpująco odpowiadali.

Dziękujemy Uczestnikom za aktywny udział i bardzo pozytywne opinie o organizowanym przez nas spotkaniu.

Gratulujemy Prelegentom i serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

Cieszy nas, że mamy możliwość współpracowania z takimi profesjonalistami, jakimi są nasi Prelegenci i Uczestnicy.

Powiązane opinie: 
Konferencję oceniam bardzo pozytywnie. Materiały rzetelnie przygotowane, podobnie jak prelegenci, bardzo dobra organizacja czasowa i merytoryczna. Wiele inspiracji, rzetelnej fachowej wiedzy praktycznej, prawnej, przykładów. Dziękuję.
Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska PŁOCK, CNH Industrial Polska Sp. z o.o., EKONOMIA CYRKULARNA – Green Factory Excellence, maj 2021
Jak zwykle pełen profesjonalizm.
Kierownik ds. BHP i Ochrony Środowiska, Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Sp. k., EKONOMIA CYRKULARNA – Green Factory Excellence, maj 2021
Ciekawe zestawienie prelegentów, sporo wartościowych informacji. Profesjonalna obsługa.
Stażysta w Dziale BHP, SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS POLSKA SP. Z O.O. Oddział Enkapsulacja, EKONOMIA CYRKULARNA – Green Factory Excellence, maj 2021
Obsługa bardzo dobra. Pan Marcin Horodelski prezentuje profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Environmental Specialist, UPM Raflatac Sp. z o.o., EKONOMIA CYRKULARNA – Green Factory Excellence, maj 2021
Ciekawe zagadnienia, pokazujące inne rozwiązania.
Waste Disposal Specialist, Avon Operations Polska Sp. z o.o., EKONOMIA CYRKULARNA – Green Factory Excellence, maj 2021

Nasi partnerzy: