PRODUCTION EXCELLENCE - Tools & Systems, marzec 2021

18-19 marca 2021
PRODUCTION EXCELLENCE - Tools & Systems, marzec 2021
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Za nami kolejne bardzo udane spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED: Production Excellence – Tools&Systems, które odbyło się w dniach 18-19 marca 2021 r.

Od kilku lat zmiany światowe w kierunku rozwoju Industry 4.0 prowadzą do coraz powszechniejszego i sprawniejszego zarządzania holistycznego, w którym swoje miejsce ma produkcja. Zintegrowane systemy zarządzania, narzędzia organizacyjne i systemowe, intensywna praca koncepcyjna i kreatywna wielu ludzi skutkują ciągłym doskonaleniem i optymalizacją działań. Wspomniane dwa dni były uzupełnieniem i rozwinięciem pierwszej części minicyklu „Human Focused Management”, wskazując dalsze możliwości techniczne i organizacyjne.

Podczas spotkania pokazaliśmy właściwe (to znaczy w kontekście biznesowym) umiejscowienie produkcji w zintegrowanym systemie zarządzania, metody automatyzacji oraz niskokosztowej robotyzacji – z podejściem systemowym, sprawdzone autorskie rozwiązania funkcjonujące w najlepiej zarządzanych firmach oraz przebieg i efekty ich wdrożeń.

Swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami podzielili się z Państwem przedstawiciele: BorgWarner Poland Sp. z o.o., DGS Poland Sp. z o.o., PrimeBerg Engineering Sp. z o.o., SMP Poland Sp. z o.o., MEGATECH Industries Tomaszów Sp. z o.o. oraz INVENTEN.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione, co cieszy nas bardzo i pokazuje, że wymiana doświadczeń oraz poznanie efektywnych rozwiązań funkcjonujących w zakładach produkcyjnych jest stałą potrzebą a spotkania on-line potrafią ją zaspokoić.

Gratulujemy naszym Prelegentom i bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Dziękujemy też bardzo Uczestnikom za aktywny udział, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych.

Bardzo cieszy nas fakt, że nowa formuła  MOVIDA#CONNECTED okazała się równie efektywna jak spotkania stacjonarne.

Do zobaczenia na kolejnych masterclass.

Powiązane opinie: 
Po raz kolejny przeprowadzone spotkanie stanęło na wysokości zadania. Tematyka bardzo ciekawa, prowadzący otwarci na każdą potrzebę słuchaczy. Polecam.
Inżynier Procesu, MEGATECH Industries Tomaszow Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Tools & Systems, marzec 2021
Organizacja webinarium była bardzo dobra.
Technolog Utrzymania Ruchu, Michelin Polska S.A., PRODUCTION EXCELLENCE – Tools & Systems, marzec 2021
Ciekawe rozwiązania usprawniające pracę w różnych dziedzinach produkcji.
Inżynier Procesu, SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Tools & Systems, marzec 2021
Webinarium przeprowadzone profesjonalnie.
Dyrektor Produkcji, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Tools & Systems, marzec 2021

Nasi partnerzy: