PRODUCTION EXCELLENCE - Human-focused Management, marzec 2021

11-12 marca 2021
PRODUCTION EXCELLENCE - Human-focused Management, marzec 2021
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Za nami kolejne bardzo udane spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED: Production Excellence – Human Focused Management, które odbyło się w dniach 11-12 marca 2021 r. 

Czynnik ludzki od zawsze był uznawany za jedno z podstawowych ogniw funkcjonowania organizacji – jednocześnie najsilniejsze i najsłabsze, podlegające ogromnemu wpływowi okoliczności zewnętrznych oraz psychologicznych. Od pewnego czasu najbardziej rozwinięte organizacyjnie Firmy kładą tu szczególny nacisk stwarzając warunki, systemy i narzędzia do stworzenia możliwości pełnego wykorzystania potencjału przez pracowników – i obiektywnej oceny ich działań. Podczas spotkania pokazaliśmy jakie efekty przynosi takie ukierunkowanie na człowieka i jak należy je stworzyć i wdrożyć.

W ramach spotkania miała miejsce także wirtualna wizyta w zakładzie GKN Driveline w Oleśnicy, podczas której zostały omówione wdrożone w tej fabryce standardy i narzędzia zarządzania produkcją przy wykorzystaniu wiedzy i potencjału pracowników. Została ona niezwykle wysoko oceniona przez Uczestników spotkania, którzy podkreślili nie tylko znakomite rozwiązania, lecz także sposób ich przedstawienia. 

W drugim dniu spotkania odbyły się interaktywne wykłady i warsztaty dotyczące drogi do „Nobla w dziedzinie produkcji” czyli modelu Shingo – doskonałości operacyjnej. Bardzo aktywne, osadzone na przykładach z życia zakładów będących już na tej drodze daleko, angażujące uczestników spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem i wielkim uznaniem, czego dowód dali ich Uczestnicy w swoich opiniach.

Spotkanie zostało bardzo wysoko ocenione, co cieszy nas bardzo i pokazuje, że nawet w czasie pandemii spotkania tego typu są cenne i dają wiele inspiracji, wiedzy i okazji do wymiany doświadczeń.

Gratulujemy naszym Prelegentom i bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Średnia wystąpień wyniosła 5,5 w skali 1-6!

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział, jak również za wiele pozytywnych informacji zwrotnych.

Bardzo cieszy nas fakt, że nowa formuła on-line okazała się równie efektywna jak spotkania stacjonarne.

Do zobaczenia na kolejnych masterclass.

Powiązane opinie: 
Ciekawe prezentacje zawierające przykłady z życia.
Kierownik Produkcji Kartonażowni, Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021
Po raz pierwszy byłem uczestnikiem tego typu webinarium. Podoba mi się forma prelekcji. Obsługę spotkań oceniam wysoko.
Kierownik ds. Doskonalenia Procesów Operacyjnych, SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021
Obsługa bardzo fachowa, cenne prezentacje, bardzo podobała mi forma drugiego dnia, gdzie angażowani byli wszyscy uczestnicy.
Z-ca Kierownika Produkcji, Signify Poland Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021
Obsługa bardzo pozytywna, przyjazne nastawienie. OPINIA ZE ZWIEDZANIA GKN DRIVELINE: Bardzo mi się podobało, jestem pod wrażeniem tej prezentacji. Taka forma jest dla mnie zdecydowanie zadowalająca. Automotive mówi samo za siebie, automatyka, mechanizacja - super rozwiązania.
Foreman, Huber+Suhner Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021
Bardzo ciekawe i profesjonalne zorganizowanie oraz moderowanie. OPINIA ZE ZWIEDZANIA GKN DRIVELINE: Wirtualne zwiedzanie jak najbardziej jest fajnym pomysłem. Ta forma pomogła ukazać ilość procesów i ich złożoność.
Szef Produkcji, Geberit Produkcja Sp. z o.o., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021
Webinarium bardzo ciekawe. Dla mnie w szczególności pierwszy dzień. OPINIA ZE ZWIEDZANIA GKN DRIVELINE: Bardzo przydatny i fajnie wykonany film z fachowym komentarzem.
Kierownik Zespołu Koordynacji Produkcji, VIGO Systems S.A., PRODUCTION EXCELLENCE – Human-Focused Management, marzec 2021

Nasi partnerzy: