KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI - Jakość w przemyśle, marzec 2021

9-10 marca 2021
KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI - Jakość w przemyśle, marzec 2021
Kategoria: 
Jakość

Szanowni Państwo, 

W dniach 9-10 marca odbyło się spotkanie z cyklu MOVIDA#CONNECTED „KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w przemyśle”. Mieliśmy przyjemność gościć niemal 60 Osób-wszyscy Uczestnicy to praktycy o wiedzy na wysokim poziomie wiec tym bardziej jest dla nas niezwykle cennym fakt, że spotkanie zostało merytorycznie i organizacyjnie bardzo wysoko ocenione.

Prelegenci praktycy omówili wskaźniki efektywności dla jakości, przykłady zastosowania monitorowania jakości i procesów, efektywne sposoby ich wykorzystania, jak również przykłady analityki kosztów.

Dziękujemy Prelegentom za dzielenie się wiedzą i profesjonalne podejście, a Uczestnikom za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo.

Gościliśmy Prelegentów, którzy omówili studia przypadków m. in z firm: BorgWarner Poland Sp. z o.o., BWI Poland Technologies Sp. z o.o., Nexteer Automotive, TOYOTA MMP Sp. z o.o., Turck Automation Technology i inne.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami:

 

Powiązane opinie: 
Bardzo pozytywne webinarium w moim odczuciu, profesjonalizm prelegentów i ciekawe rozwiązania które na pewno mogą być u nas w przyszłości zaimplementowane.
Starszy Kontroler Jakości, ABB Sp. z o.o., KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w Przemyśle, marzec 2021
Inspirująca tematyka webinarium, która daje podstawę w zarządzaniu jakością. Bardzo ciekawe przykłady z firm oraz osoby, które na swoich przykładach, dzieliły się praktycznymi rozwiązaniami dot. KPI. Bardzo wysoko oceniam prezentację Pana Tomasza Grebera, inspirujące przemówienie i trafne stwierdzenia dot. metod FMEA.
Quality Manager, Sealed Air Polska Sp. z o.o., KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w Przemyśle, marzec 2021
Wysoki poziom obsługi technicznej i merytorycznej - bardzo pouczające i przydatne prezentacje. Świetne panele dyskusyjne - dużo konkretów!
Assistant General Manager - Quality Assurance, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o., KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w Przemyśle, marzec 2021
Webinarium przygotowane na wysokim poziomie, bezproblemowy kontakt, komunikacja, możliwość uczestnictwa w dyskusji. Pełne zaangażowanie pracowników firmy MOVIDA. Dobra organizacja, dostosowanie wykładów do sytuacji i dostępności prelegentów.
Quality Director, CERSANIT S.A., KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w Przemyśle, marzec 2021
Ciekawe, bazujące na rozwiązaniach i doświadczeniu innych firm. Profesjonalna obsługa.
Kierownik Kontroli Jakości, Bekuplast Polska Sp. z o.o., KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI – Jakość w Przemyśle, marzec 2021

Nasi partnerzy: