DOSKONALENIE I OPTYMALIZACJA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH

Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn
Szanowni Państwo 

Zapraszam na dwa spotkania online WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - wdrożenia, wyzwania, trendy. Formuła tym razem wirtualna, ale z zachowaniem najwyższej klasy meritum, walorów praktycznych i możliwości networkingowych.

Motyw przewodni pierwszego spotkania - w terminie 20-21 kwietnia 2021 roku - to AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM.

Omówimy poszczególne etapy procesu, sprawdzone rozwiązania techniczne, wyzwania.

Wiemy, iż automatyzacja powoduje wzrost efektywności logistyki, jednak konieczna jest analiza realnych możliwości i kosztów wdrożenia. Jak dobrze zaplanować automatyzację, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie mogą być słabe punkty?

Drugie spotkanie – w terminie 27-28 kwietnia 2021 roku - będzie poświęcone nowoczesnemu zarządzaniu magazynowaniem, a także trendom i efektywnym wdrożeniom OPTYMALIZACJI PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, kosztów, czy zapasów magazynowych.

Rzeczywistość po-covidowa będzie wymagała wielu zmian, elastyczności i dobrego planowania, aby osiągnąć cele, które sobie założyliśmy.

Czego sobie i Państwu życzę! A tymczasem zapraszam do udziału w konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.

W sprawach merytorycznych zapraszam do kontaktu: 22 402 64 66 lub adresem poczty elektronicznej kdutkalska[at]movida.com.pl.

27 kwietnia, 10.00 -14.30

28 kwietnia, 10.00 -14.15

BROSZURA SPOTKANIA

Serdecznie zapraszam!

Katarzyna Dutkalska

Senior Project Manager

 

MOVIDA #CONNECTED to najlepsze praktyki konferencyjne w formacie online!
• merytoryczne prelekcje wygłoszone przez doświadczonych ekspertów 
• wyłącznie studia przypadków
• wymiana doświadczeń
• dyskusje networkingowe

Kluczowe tematy 
 • OPTYMALIZACJA PROCESÓW magazynowych – case studies
 • ZWINNE ZESPOŁY kluczem do dalszego WZROSTU ORGANIZACJI
 • SYSTEMY ZARZĄDZANIA magazynem/ digitalizacja
 • INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA MOBILNE w intralogistyce
 • PLANOWANIE LOGISTYCZNE w środowisku VUCA
 • SYSTEM CIĄGNIONY jako STRATEGIA OPTYMALIZACJI PROCESÓW oraz REDUKCJI STANU MAGAZYNOWEGO
 • TRENDY PO-COVIDOWE – optymalizacje w niepewnych czasach

 

Atuty spotkania 

MOVIDA#CONNECTED zachowuje wszystkie tak wysoko cenione przez Uczestników, cechy masterclass: zarówno prelegenci, jak i uczestnicy to praktycy o znaczącym doświadczeniu, a w meritum klasy master wpleciony został czas na wymianę doświadczeń, interaktywne dyskusje i skuteczny networking.

Profil uczestników 

Spotkanie kierujemy do:

 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów
 • Dyrektorów i Kierowników Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Logistyki Magazynowej
 • Dyrektorów i Kierowników Logistyki Wewnątrzzakładowej
 • Dyrektorów Operacyjnym
 • Dyrektorów ds. Inwestycji
 • Kierowników Zespołów Magazynów
 • Automatyków/ Głównych Automatyków
 • Kierowników Działów Projektowych
 • osób odpowiedzialnych za zarządzanie łańcuchem dostaw i optymalizację procesów
Prelegenci 
Wojciech Gałązka
Inżynier Procesu, Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.
Absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Organizacji i Zarzadzania, inż. Logistyki Przedsiębiorstw. W firmie Fresh Logistics Polska pracuje od 19 lat, obecnie zajmuje się inżynierią procesów logistycznych w magazynie dystrybucyjnym związanych z projektowaniem nowych procesów logistycznych, ich wdrażaniem, analizą efektywności procesowo-kosztowej oraz optymalizacją już stosowanych rozwiązań - w całym łańcuchu dostaw. Zadania są realizowane w oparciu o zasady ciągłego doskonalenia, Lean Management przy optymalnym wykorzystaniu możliwości oferowanych przez system WMS. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju jak i za granicą.
Andrzej Hejno
IT Supervisor, Tech Lead, Nexteer Automotive
14 lat doświadczenia w Automotive w obszarach PC&L i IT w procesie produkcyjnym. Doświadczenie zebrane w głównej mierze w trakcie projektów globalnych wdrożeń systemu ERP, jak i systemów magazynowych/jakościowych, dostosowując projekt pod lokalne wymagania (Europa, Afryka, Azja, USA, Meksyk, Brazylia).
Krzysztof Mękwiński
Manufacturing IT and Enterprise Architect, Nexteer Automotive
20 lat doświadczenia w Automotive w obszarze wdrażania technologii IT w procesie produkcyjnym. Odpowiedzialny za globalną architekturę biznesową i technologiczną rozwiązań manufacturing IT w obszarach PC&L, Jakość, Produkcja. Prowadzący grupy programistów, analityków biznesowych i project managerów wdrażających systemy: Traceability, WMS, QMS, MES, ERP.
Łukasz Musialski
Starszy Doradca Logistyczny / Wiceprezes Zarządu, Chaingers Sp. z o.o.
Absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, realizujący i nadzorujący od niemal 20 lat projekty logistyczne oraz doradcze z zakresu logistyki. Specjalizuje się w logistyce magazynowej (optymalizacja procesów, projektowanie magazynów, rozwiązania informatyczne) oraz sieciach dystrybucji (lokalizacja magazynów, przepływy) i systemach IT dla logistyki. Pracował w projektach analitycznych, doradczych, informatycznych dla takich przedsiębiorstw jak: Aluplast, Aluprof, Bakoma, Bongrain, Bruno Tassi, DHL, Diageo, Kulczyk Tradex, POLOmarket, SCA Packaging, Variant, Vision Express, Żabka Polska, AIC Gdynia, Dobrowolscy, Grupa Żywiec, Philips, Marketing Investment Group, Pfeifer and Langen, Iglotex i wiele innych. Ekspert merytoryczny Panelu Polskich Menedżerów Logistyki – cyklicznego projektu badań rynku, umożliwiającego wymianę doświadczeń menedżerom logistyki w polskich firmach. Autor wielu artykułów w czasopismach logistycznych. Prelegent oraz moderator licznych konferencji związanych z tematyką logistyczną, m.in. Modern Warehouse, LogDays, Tour De Magasins, Movida: Magazyn Optymalny, GigaCon: IT w logistyce, Puls Biznesu: Inteligentne Strategie Optymalizacji Kosztów Logistyki.
Rafał Pusch
Kierownik Sekcji Szkoleń Logistycznych, Neuca S.A.
Praktyk metod doskonalenia procesu, pasjonat ciągłego rozwoju, związany z kierunkiem logistyki od ponad 14 lat. Swoje doświadczenie zdobywał w różnych sektorach, począwszy od branży automotive, poprzez branżę dystrybucji leków farmaceutycznych. Zrealizował z sukcesem ponad 100 projektów rozwojowych i doskonalących w zakresie jakości procesu i logistyki. W ostatnim czasie koordynator dużego przedsięwzięcia związanego ze zmianą definicji Zespołów w organizacji. Obecnie zajmuje się budowaniem kultury projakościowej i Lean Manufacturing, zarządzaniem projektami w Neuca oraz szkoleniami pracowników operacyjnych. Podstawy teoretyczne zdobywał, studiując na Politechnice Poznańskiej, gdzie ukończył studia magisterskie i podyplomowe.
Katarzyna Siudak
Sales and Business Development Manager, TENTE Sp. z o.o.
Sales and business development manager, TENTE Sp. z o.o. Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2007 r. uczestniczy w międzynarodowych projektach firmy TENTE. Swoją rozległą wiedzę zdobyła poprzez liczne szkolenia specjalistyczne w Polsce, Niemczech i Francji oraz prowadząc projekty w zakresie rozwiązań mobilnych dla klientów w wielu branżach. Ma doświadczenie w licznych wdrożeniach optymalizujących procesy logistyczne w centrach dystrybucyjnych oraz w zakładach produkcyjnych.
Aleksander Sosnowski
Menedżer z siedemnastoletnim doświadczeniem w przemyśle, logistyce, planowaniu oraz nieruchomościach. Pasjonat ciągłego doskonalenia, promujący nieustanne poszukiwanie lepszych procesów oraz takich metod postępowania, które są najlepiej dopasowane do specyfiki klienta i jego biznesu. Doświadczony dyrektor korporacyjny i przedsiębiorca, stosujący podejście pragmatyczne w dostarczaniu prawdziwych rozwiązań oraz opierający się mocno na obserwacjach, gromadzonych danych i faktach. Maksymalista i wielopoziomowy praktyk biznesu, działający z sukcesem na poziomie wizjonerskiej, interdyscyplinarnej strategii, jak również na poziomie operacyjnym, skupiony na projektach i usprawnieniach poszczególnych procesów. Lider transformacji i (r)ewolucji organizacyjnej, łączący kompleksowe wykształcenie techniczne, menadżerskie, warsztat szkoleniowy, wzbogacony licznymi certyfikatami umiejętności praktycznych i potwierdzeniami znajomości różnych metod optymalizacyjnych. Specjalizacje: • transformacja i reorganizacja łańcuchów dostaw w kierunku zwinności biznesu • tworzenie planów strategicznego rozwoju procesów i działów logistycznych • metody planowania wykorzystujące mechanizmy strategicznego buforowania • optymalizacje procesów logistycznych z wykorzystaniem narzędzi i aplikacji IT • promocja wysokich standardów zarządzania i kierowania zespołami z wykorzystaniem elementów mentoringu oraz prowadzenia podopiecznych.
Dariusz Weber
Managing Director, Senior Consultant, PRIMEBERG Engineering Sp. z o.o
Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem, zarządzał spółkami z branży produkcyjnej i usługowej, piastując stanowiska takie jak: Członek Zarządu – Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu. Reorganizował struktury oraz doskonalił procesy w wielu obszarach działalności przedsiębiorstw, m.in. w zakupach, logistyce, utrzymaniu ruchu, produkcji, kontroli jakości. Ekspert w zakresie zarządzania projektami przemysłowymi, współtwórca metodyki Industrial Project Management.Posiada wiedzę z zakresu takich metodologii, jak: Lean Manufacturing, Six Sigma, TQM. Wdrażał procedury efektywnego utrzymania ruchu przy wykorzystaniu różnych metodologii i strategii, między innymi: RCM (ReliabilityCenteredMaintenance), CBM (ConditionBasedMaintenance), TPM (Total ProductiveMaintenance). Posiada doświadczenie w wykorzystywaniu wielu narzędzi, m.in. FMEA, FMECA, PMS (Performance Measurement System), 5S, AutonomousMaintenance, KANBAN, Kaizen. Kompetencje w zakresie zarządzania technicznego potwierdził uzyskaniem certyfikatu EMMP (EuropeanMaintenance Management Professional), a umiejętności menedżerskie nabyte podczas wieloletniej praktyki zawodowej potwierdził uzyskując dyplom MBA (program realizowany przez Uniwersytet Szczeciński we współpracy z Manchester Metropolitan University). Koordynował wiele projektów i usług o charakterze technicznym realizowanych m.in. w Polsce, Niemczech, Francji. Realizuje funkcje wsparcia i doradztwa w samej inicjacji i wstępnej organizacji projektów, jak również częściowego bądź kompleksowego zarządzania na zasadzie Interim Management. W ramach Interim Management przyjmował funkcje m. in. Dyrektora Technicznego oraz Menedżera Projektu rozbudowy zakładu produkcyjnego. Praktyk – wykładowca MBA i Akademii Zarządzania Technicznego.
Michał Wenelski
Project Manager, Senior Consultant, PRIMEBERG Engineering Sp. z o.o
Ekspert Lean Six Sigma potwierdzony przez wiele projektów, Lean Six Sigma Black Belt. Manager wielu projektów optymalizacyjnych w obszarach operacyjnych przy użyciu narzędzi Lean Six Sigma i nowoczesnej metody zarządzania projektami opartą o Industrial Project Management (IPM). Posiada doświadczenie w projektowaniu i usprawnianiu procesów poprzez redukcję marnotrawstw, podnoszenie poziomu jakości i optymalizację przepływu procesów. W swojej pracy zajmuje się czasami cyklów, definiowaniem zasobów ludzkich i roboczogodzin, redukcją kosztów związanych z zapasami, niską jakością oraz brakiem wydajności. Jest entuzjastą podejścia systemowego i procesowego opartego na procesach, stacjach roboczych i instrukcjach pracy przyjaznych dla ludzi. Promuje eliminację działań nieprzynoszących wartości dodanej oraz skupia się tych procesach, które przynoszą realne korzyści firmom. W swoich projektach projektuje narzędzia dostosowane do potrzeb i profilu Klientów. Posiada doświadczenie zarówno w lokalnych jak i globalnych projektach w różnych branżach (np. spożywcza, metalowa, tworzyw sztucznych, energii odnawialnej) oraz w zarządzaniu kros-funkcjonalnymi i multikulturowymi zespołami.
Partnerzy 

PARTNER TEMATYCZNY:

 

Warunki uczestnictwa 

POTWIERDZENIE I WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Po otrzymaniu wypełnionego formularza opiekun Klienta z ramienia MOVIDA prześle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę. Trzy dni przed terminem rozpoczęcia masterclass, otrzymają Państwo indywidualny kod dostępu i link do spotkania on-line.
 • Na dwa dni przed rozpoczęciem spotkania można wyznaczyć zastępstwo. Należy wówczas niezwłocznie powiadomić Organizatora.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • MOVIDA zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.
 • MOVIDA oświadcza, że jest czynnym płatnikiem VAT.

KOSZT UCZESTNICTWA: 1390zł + 23% VAT

Przy zgłoszeniu 2 osób lub na 2 spotkania- rabat 5%

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Małgorzata Jasik

Key Account Manager
mjasik[at]movida.com.pl
tel.: (+48 22) 403 84 66

Alicja Mrozowicz

Senior Key Account Manager
amrozowicz[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

 

Powiązane wydarzenia: 

Nasi partnerzy: