AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA W MAGAZYNIE I CD

Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn
Szanowni Państwo 

Zapraszam na dwa spotkania online WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 - wdrożenia, wyzwania, trendy. Formuła tym razem wirtualna, ale z zachowaniem najwyższej klasy meritum, walorów praktycznych i możliwości networkingowych.

Motyw przewodni pierwszego spotkania - w terminie 20-21 kwietnia 2021 roku - to AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA W MAGAZYNIE I CENTRUM DYSTRYBUCYJNYM.

Omówimy poszczególne etapy procesu, sprawdzone rozwiązania techniczne, wyzwania.

Wiemy, iż automatyzacja powoduje wzrost efektywności logistyki, jednak konieczna jest analiza realnych możliwości i kosztów wdrożenia. Jak dobrze zaplanować automatyzację, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie mogą być słabe punkty?

Drugie spotkanie – w terminie 27-28 kwietnia 2021 roku - będzie poświęcone nowoczesnemu zarządzaniu magazynowaniem, a także trendom i efektywnym wdrożeniom OPTYMALIZACJI PROCESÓW LOGISTYCZNYCH, kosztów, czy zapasów magazynowych.

Rzeczywistość po-covidowa będzie wymagała wielu zmian, elastyczności i dobrego planowania, aby osiągnąć cele, które sobie założyliśmy.

Czego sobie i Państwu życzę! A tymczasem zapraszam do udziału w konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.

W sprawach merytorycznych zapraszam do kontaktu: 22 402 64 66 lub adresem poczty elektronicznej kdutkalska[at]movida.com.pl.

 

20 kwietnia, 10.00 -14.00

21 kwietnia, 10.00 -14.00

BROSZURA SPOTKANIA

Serdecznie zapraszam!

Katarzyna Dutkalska

Senior Project Manager

 

MOVIDA #CONNECTED to najlepsze praktyki konferencyjne w formacie online!
• merytoryczne prelekcje wygłoszone przez doświadczonych ekspertów
• wirtualne zwiedzanie 
• wyłącznie studia przypadków
• wymiana doświadczeń
• dyskusje networkingowe

Kluczowe tematy 
 • Automatyzacja i robotyzacja: ROZWIĄZANIA TECHNICZNE, INTEGRACJA SYSTEMOWA
 • CZYNNIKI UZASADNIAJĄCE INSTALACJĘ automatyki w centrach dystrybucyjnych
 • KORZYŚCI, WYZWANIA, KOMPETENCJE
 • SYSTEMY JEZDNE wspierające automatyzacje SYSTEMÓW INTRALOGISTYCZNYCH
 • AUTOMATYZACJA MAGAZYNU MROŹNICZEGO - szanse i wyzwania
 • ANALIZA WDROŻENIA, KORZYŚCI I KOSZTÓW automatyzacji
 • automatyzacja procesów TRANSPORTOWO-MAGAZYNOWYCH
 • INNOWACYJNE INWESTYCJE magazynowe
Atuty spotkania 

MOVIDA#CONNECTED zachowuje wszystkie tak wysoko cenione przez Uczestników, cechy masterclass: zarówno prelegenci, jak i uczestnicy to praktycy o znaczącym doświadczeniu, a w meritum klasy master wpleciony został czas na wymianę doświadczeń, interaktywne dyskusje i skuteczny networking.

Profil uczestników 

Spotkanie kierujemy do:

 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów
 • Dyrektorów i Kierowników Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Logistyki Magazynowej
 • Dyrektorów i Kierowników Logistyki Wewnątrzzakładowej
 • Dyrektorów Operacyjnym
 • Dyrektorów ds. Inwestycji
 • Kierowników Zespołów Magazynów
 • Automatyków/ Głównych Automatyków
 • Kierowników Działów Projektowych
 • osób odpowiedzialnych za zarządzanie łańcuchem dostaw i optymalizację procesów
Prelegenci 
Dr inż. Jerzy Greblicki
Doradca Zarządu ds. Przemysłu 4.0; Krzysztof Stachowicz, Kierownik Projektu, AIUT Sp. z o.o.
Dr inż. Jerzy Greblicki jest doradcą zarządu ds. Przemysłu 4.0 w firmie AIUT. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie informatyki i automatyki. Od 1996 r. związany z Wydziałem Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Doktoryzował się na Politechnice Wrocławskiej. Przez ostatnie 10 lat pracował nad optymalizacją procesu logistyki dla przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie zajmuje się opracowywaniem, wdrażaniem i produkcją autonomicznych pojazdów AGV dla przemysłu motoryzacyjnego. Jest także odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie rozwiązań Przemysłowego Internetu Rzeczy. Jerzy Greblicki aktywnie uczestniczy w dyskusji na temat rozwoju gospodarki i przemysłu w czasach tzw. Rewolucji przemysłu 4.0, jest prelegentem na TEDeX, konferencjach ImpactCEE.
Mariusz Jaromin
Business Development Manager, Global Retail and E-Commerce Vector Market/ Contract Logistics, DB Schenker
Od 20 lat w branży logistycznej. W DB Schenker zdobywał wiedzę i doświadczenie na temat zarządzania globalnymi łańcuchami dostaw, pracując na wielu stanowiskach i szczeblach organizacji. Karierę rozpoczął w pionie Logistyki Kontraktowej. Następnie, jako Business Development Manager, rozwijał międzynarodową ofertę firmy w zakresie usług dla branży retail oraz e-commerce. Współtworzy i wdraża globalną strategię rozwoju DB Schenker dla tych produktów. Jest odpowiedzialny również za wdrażanie nowych usług oraz pozyskiwanie partnerów uzupełniających ofertę DB Schenker.
Andrzej Kierszka
Senior Project Engineer, Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
Od 12 lat rozwija swoje talenty u europejskiego lidera branży spożywczej. Specjalizuje się we wdrażaniu najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych zapewniających właściwe warunki produkcji, przechowywania i transportu żywności głęboko mrożonej w ramach międzynarodowej wewnętrznej jednostki PPU. Zdobywał doświadczenie przy projektach uruchamiania kolejnych etapów pierwszego w Polsce automatycznego mroźniczego magazynu wysokiego składowania. Czynnie uczestniczy w kolejnych rozbudowach tego systemu w europejskich strukturach Dr. Oetker. Współtworzy zespół do spraw ciągłego podwyższania niezawodności, ergonomii i bezpieczeństwa tych systemów. Odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie wewnętrzną flotą urządzeń transportu bliskiego. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie uruchamiania i optymalizacji działania amoniakalnych instalacji chłodniczych i HVAC działających z wykorzystaniem wysoko wydajnych układów odzysku ciepła. Wewnętrzy Audytor 5S.
Artur Mądry
Head of Solution Design/ Contract Logistics, DB Schenker
Swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie logistyki kontraktowej zdobywa od 2006r. Począwszy od pracy na stanowiskach administracyjnych w Polsce i zagranicą, poprzez dział sprzedaży i wdrożeń projektów magazynowych, kiedy to prowadził projekty związane z uruchomieniem nowych magazynów DB Schenker dla obsługi kluczowych klientów firmy. Od 2018 roku odpowiedzialny za zespół zajmujący się kreowaniem i wyceną rozwiązań intralogistycznych. W ramach swoich obowiązków współtworzy strategię rozwoju logistyki kontraktowej w ramach klastra North& East Europe.
Piotr Obracianko
Kierownik ds. Logistyki Magazynowej, Meble Wójcik Sp. z o.o.
Z logistyka magazynową związany od 20 lat. Swoje doświadczenie w logistyce zdobywał w grupie DLS, gdzie prowadził magazyn branży FCMG. Od 2013 r. zarządzał projektami logistyki kontraktowej w firmie branży TSL, aby w 2017 dołączyć do zespołu Meble Wójcik jako osoba zarządzająca Magazynami Wyrobów Gotowych. Brał udział w projektowaniu i uruchomieniu CD. Dziś jako Kierownik ds. Logistyki Magazynowej odpowiada za całość operacji w Magazynach Materiałów i Surowców oraz Magazynach Wyrobów Gotowych Meble Wójcik.
Katarzyna Siudak
Sales and Business Development Manager, TENTE Sp. z o.o.
Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2007 r. uczestniczy w międzynarodowych projektach firmy TENTE. Swoją rozległą wiedzę zdobyła poprzez liczne szkolenia specjalistyczne w Polsce, Niemczech i Francji oraz prowadząc projekty w zakresie rozwiązań mobilnych dla klientów w wielu branżach. Ma doświadczenie w licznych wdrożeniach optymalizujących procesy logistyczne w centrach dystrybucyjnych oraz w zakładach produkcyjnych.
Krzysztof Stachowicz
Kierownik Projektu, AIUT Sp. z o.o.
Kierownik projektów z blisko 20 letnim stażem pracy. Zakres projektów: systemy nadzoru i kontroli produkcji wraz z archiwizacją krytycznych danych, instalacje systemów przenośników i transportu wewnątrzzakładowego palet, relokacje linii produkcyjnych, modernizacje i wdrażanie ASRS – automatycznych magazynów.
Partnerzy 

PARTNER SPOTKANIA:

Budowę Centrum Dystrybucyjnego Meble Wójcik rozpoczęto 11.09.2018, a już 1.06.2019 nastąpiło jego pełne uruchomienie.

POWIERZCHNIA magazynu to 24,5 tys. mkw. Jego pojemność to 42 tys. miejsc paletowych.

To jeden z najnowocześniejszych obiektów magazynowych zlokalizowany w najbliższej okolicy Elbląga, budowany z myślą o zwiększeniu dostępności produktów dla naszych klientów, a co za tym idzie przyspieszenia realizacji ich zamówień.

W Centrum Dystrybucyjnym zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, począwszy od akumulatorowni z systemem kolejkowania, przez nowoczesne wózki do pickingu zespołowego, a skończywszy na systemie przywoływania kierowców do załadunku.

Zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań pozwala nam się wpisywać w odważną strategię firmy Meble Wójcik oraz poszerzać ofertę usług, które możemy zaproponować naszym partnerom biznesowym.

Warunki uczestnictwa 

POTWIERDZENIE I WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Po otrzymaniu wypełnionego formularza opiekun Klienta z ramienia MOVIDA prześle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę. Trzy dni przed terminem rozpoczęcia masterclass, otrzymają Państwo indywidualny kod dostępu i link do spotkania on-line.
 • Na dwa dni przed rozpoczęciem spotkania można wyznaczyć zastępstwo. Należy wówczas niezwłocznie powiadomić Organizatora.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • MOVIDA zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.
 • MOVIDA oświadcza, że jest czynnym płatnikiem VAT.

KOSZT UCZESTNICTWA: 1390zł + 23% VAT

Przy zgłoszeniu 2 osób lub na 2 spotkania- rabat 5%

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Małgorzata Jasik

Key Account Manager
mjasik[at]movida.com.pl
tel.: +48 22 403 84 66

Alicja Mrozowicz

Senior Key Account Manager
amrozowicz[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

 

Powiązane wydarzenia: 

Nasi partnerzy: