FUTURE PACKAGING - eco-transformacja, sustainability, grudzień 2020

7-8 grudnia 2020
FUTURE PACKAGING - eco-transformacja, sustainability, grudzień 2020
Kategoria: 
Opakowania

Szanowni Państwo,

Eco-transformacja i zrównoważony rozwój to kolejna konferencja online w ramach e-Forum Future Packaging, która odbyła się w dniach 7-8 grudnia 2021 roku. 

Ta część forum była poświęcona największym trendom obecnie obserwowanym w świecie opakowań, tj. środowiskowym aspektom projektowania opakowań, ekologicznym rozwiązaniom w opakowaniach, biotworzywom i biokompozytom w kontekście zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym, projektowaniu dla recyclingu, a także innowacjom w druku oraz etykietom produktów.

Poszczególne prelekcje zainspirowały Uczestników do zadawania wielu pytań i dyskusji. Pozostaliśmy z nierozstrzygniętym pytaniem, w jakim stopniu próby innowacji są realne i wartościowe, a w jakim utopijne. Podejmiemy tę dyskusję w kolejnej edycji już na wiosnę 2021, na którą już teraz zapraszamy.

 

Serdeczne podziękowania dla Uczestników za aktywny udział, a dla Prelegentów za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście.

Nasi Goście w ankietach napisali:

Obsługa pracowników firmy MOVIDA była na bardzo dobrym poziomie, wszystkie webinaria odbyły się zgodnie z wysłanym wcześniej harmonogramem. Oceniam obydwa spotkania bardzo dobrze.

Profesjonalna obsługa, brak zastrzeżeń.

Pozytywna opinia, kilka bardzo dobrych wystąpień. Szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha Pawlikowskiego.

Webinar był bardzo ciekawy, dobrze zorganizowany.

Wszystko bardzo dobrze przygotowane i organizacyjnie, i merytorycznie.

Nasi partnerzy: