OPTYMALIZACJA KOSZTÓW I LOGISTYKA UR ORAZ DZIAŁÓW TECHNICZNYCH

Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu
Szanowni Państwo 

Serdecznie zapraszam na dwa komplementarne wydarzenia online MOVIDA#CONNECTED skierowane do szefów działów utrzymania ruchu, facility, technicznych, inżynieringu i inwestycji.

Nastały czasy dość specyficzne i nieprzewidziane, a realizacja celów strategicznych wymaga jeszcze większego wysiłku i mądrego zarządzania. Przedstawiamy Państwu wyjątkową platformę wymiany wiedzy i doświadczeń sprawdzonych ekspertów w obszarach, które wydają się teraz szczególnie istotne.

W tej części wydarzenia, która odbędzie się 16-17 lutego 2021 przedstawimy sprawdzone i najbardziej efektywne rozwiązania do codziennej optymalizacji i implementacji działań oszczędnościowych w działach utrzymania ruchu i technicznych – systemowe, informatyczne, organizacyjne.

Do zobaczenia!

BROSZURA SPOTKANIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Katarzyna Dutkalska

Senior Project Manager

 

MOVIDA #CONNECTED to najlepsze praktyki konferencyjne w formacie online!
• merytoryczne prelekcje wygłoszone przez doświadczonych ekspertów
• wirtualne zwiedzanie zakładu produkcyjnego
• wyłącznie studia przypadków
• wymiana doświadczeń
• dyskusje networkingowe

Kluczowe tematy 
 • OPTYMALIZACJA KOSZTÓW UTRZYMANIA MAJĄTKU produkcyjnego i okołoprodukcyjnego w czasach pandemii
 • SKUTECZNOŚĆ OPERACYJNA I FINANSOWA Działu Utrzymania Ruchu na bazie ROZWIĄZAŃ ANALITYCZNYCH
 • analiza RYZYKA, bezpieczeństwo DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 • optymalizacja kosztów UR: REGUŁY UTRZYMANIA BEZPIECZNEGO STOCKU
 • NOWOCZESNE NARZĘDZIA do zarządzania gospodarką magazynową CZĘŚCI ZAMIENNYCH UR/ zarządzanie artykułami typu C
 • optymalizacja KOSZTÓW MEDIÓW TECHNICZNYCH
 • Koszty a OUTSOURCING
Atuty spotkania 

MOVIDA#CONNECTED nosi wszelkie, tak wysoko cenione przez Uczestników, cechy masterclass: zarówno prelegenci, jak i uczestnicy to praktycy o znaczącym doświadczeniu, a w meritum klasy master wpleciony został czas na wymianę doświadczeń, interaktywne dyskusje i skuteczny networking.

Profil uczestników 

SPOTKANIE KIERUJEMY DO:

 • Kierowników, Koordynatorów Facility
 • Kierowników Technicznych Budynków
 • Szefów Infrastruktury
 • Szefów Służb Utrzymania Ruchu
 • Dyrektorów, Kierowników, Inżynierów Działów Utrzymania Ruchu
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Inwestycji
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Technicznych
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Inwestycji
 • Dyrektorów i Kierowników Działów BHP
 • Kierowników, Inżynierów ds. Techniczno- Projektowych
 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów oraz Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych
 • innych specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i współpracę z podwykonawcami w zakładach przemysłowych, centrach dystrybucyjnych i logistycznych
Prelegenci 
Fryderyk Cichacz
Spare Parts Warehouse Administrator, UMA Investments Sp. z o.o.
Od dwudziestu lat zajmuje się prowadzeniem i tworzeniem magazynów w branży farmaceutycznej, spożywczej, automotive. Od ośmiu lat związany bezpośrednio z działami utrzymania ruchu. Uczestniczył/prowadził startupy magazynów w nowo powstających zakładach i istniejących, niezbędnych dla potrzeb utrzymania ruchu. Obecnie zajmuje się prowadzeniem magazynów części zamiennych w Kellogg’s Company – produkcja branża spożywcza. Prowadzi również projekt dla zakładu branży mięsnej (stworzenie siatki dostawców części zamiennych i wprowadzenia procedur funkcjonowania magazynu). Swoje doświadczenie zawdzięcza pracy między innymi w Schraner AG, Fresenius Kabi, Kellogg’s.
Wojciech Halkiewicz
Prezes Zarządu, 7bar Sp. z o.o.
Specjalista w dziedzinie techniki sprężonego powietrza. Absolwent Politechniki Poznańskiej specjalności Systemy i Urządzenia Energetyczne – Maszyny Przepływowe. Pracował w pierwszej w Polsce fabryce sprężarek śrubowych powietrza. Autor wielu publikacji technicznych dotyczących racjonalnej produkcji i wykorzystania sprężonego powietrza oraz popularyzujących tę dziedzinę.
Tomasz Mendelski
ADVANCED TECHNICAL SERVICES Sp. z o.o.
Tomasz Pietrzak
Menedżer Utrzymania Ruchu, Global Process Owner, BorgWarner Poland Sp. z o.o.
Praktyk z ponad 20 letnim doświadczeniem w przemyśle motoryzacyjnym w wydziałach Utrzymania Ruchu, Inżynierii produkcji. W BorgWarner Poland pracuje od 2014r. jako Menedżer Utrzymania Ruchu. Dodatkowo pełni funkcję „Plant Maintenance Global proces Owner” w dywizji ETTS oraz Global SAP PM Key User. Odpowiada za strategię, organizację i wdrażanie projektów związanych z działami utrzymania ruchu w wielu zakładach z całego świata. W codziennej pracy skoncentrowany na poszukiwaniu rozwiązań usprawniających pracę działów utrzymania ruchu oraz minimalizacji kosztów stałych i zmiennych. Absolwent kierunku Elektrotechnika na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej.
Rafał Synak
Dyrektor Dywizji KS3 (Kluczowi Klienci), Würth Polska Sp. z o.o.
Dyrektor Sprzedaży w Würth Polska, odpowiedzialny za współpracę z dużymi zakładami przemysłowymi i klientami wielooddziałowymi. W ramach pracy w Würth Polska, wspólnie z klientami realizował wdrożenia projektów mających na celu podniesienie efektywności procesu zakupowego, zwiększenie transparentności zakupów i obniżanie kosztów zakupów dla artykułów typu C. Z wykształcenia magister inżynier elektroniki, ukończył także studnia MBA z zarządzania projektami.
Tomasz Tkacz
Prezes Zarządu, ADVANCED TECHNICAL SERVICES Sp. z o.o.
Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W latach 2008-2016 Kierownik Działu Utrzymania Ruchu w jednej z wiodących firm z branży lotniczej MTU Aero Engines Polska z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa. W tym czasie odpowiedzialny m. in. za serwis maszyn, infrastrukturę budynku oraz prowadzenie zmian layoutu. Członek zespołu odpowiedzialnego za budowę i późniejszą rozbudowę zakładu wraz z instalacją maszyn oraz infrastruktury towarzyszącej. Od 2016 roku współwłaściciel i Dyrektor Zarządzający w Advanced Technical Services, firmie świadczącej usługi w zakresie relokacji i UR.
Warunki uczestnictwa 

POTWIERDZENIE I WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Po otrzymaniu wypełnionego formularza opiekun Klienta z ramienia MOVIDA prześle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz fakturę. Trzy dni przed terminem rozpoczęcia masterclass, otrzymają Państwo indywidualny kod dostępu i link do spotkania on-line.
 • Na dwa dni przed rozpoczęciem spotkania można wyznaczyć zastępstwo. Należy wówczas niezwłocznie powiadomić Organizatora.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • MOVIDA zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.
 • MOVIDA oświadcza, że jest czynnym płatnikiem VAT.

KOSZT UCZESTNICTWA: 1390zł + 23% VAT

Przy zgłoszeniu 2 osób lub na 2 spotkania - rabat 5%

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Krzysztof Bargieł

Key Account Manager
kbargiel[at]movida.com.pl
tel.: (+48 22) 403 84 66

Małgorzata Jasik

Key Account Manager
mjasik[at]movida.com.pl
tel.: (+48 22) 403 84 66

 

Nasi partnerzy: