GREEN FACTORY EXCELLENCE, listopad 2020

25-26 listopada 2020
GREEN FACTORY EXCELLENCE, listopad 2020
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

GREEN FACTORY EXCELLENCE, które odbyło się w dniach 25-26 listopada 2020r to pierwsze z dwóch spotkań bliskich sobie tematycznie, w którym mogli Państwo uczestniczyć w ramach cyklu MOVIDA#CONNECTED mających na celu zainspirowanie Państwa do wprowadzenia zmian, które zmniejszą wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko.

GREEN FACTORY EXCELLENCE zgromadziło kilkadziesiąt osób zarządzających ochroną środowiska i odpadami w firmach dbających o gospodarkę środowiskową. Mówiliśmy o bioróżnorodności, gospodarce w obiegu zamkniętym, gospodarce opakowaniami, o ściekach jako źródle wody, o procesach, standardach i dobrych praktykach w zarządzaniu odpadami przemysłowymi.

2 dni/9 godzin meritum/rozmowy/pytania/inspiracje

Świetne studia przypadków omówili p. Grzegorz Bobek z Żywiec Zdrój, p. Anna Hiszpańska-Małek z L'Oréal,p Arek Stachurski z Nijhuis Industries, p. Katarzyna Drzewińska z A.S Drzewińska Katarzyna, p.Barbara Kokoszka-Bugla z Nowego Stylu, p. ANNA DZIEDZIC z Rockwell Automation.

Tematy omówione przez Praktyków spodobały się naszym Uczestnikom, czego efektem jest bardzo wysoka ocena masterclass – bo aż 5,32 w skali 1-6!

Chcielibyśmy podziękować naszym Prelegentom za podzielenie się swoim bogatym doświadczeniem w tak imponujący sposób, jak również Uczestnikom za aktywny udział i bardzo pozytywne opinie o organizowanym przez nas spotkaniu. Cieszy nas, że mamy możliwość współpracowania z takimi profesjonalistami jakimi są nasi Prelegenci i Uczestnicy.

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje spotkania oraz na inne wydarzenia organizowane przez MOVIDA.

 

Powiązane opinie: 
Obsługa profesjonalna, nie dała się zaskoczyć utrudnieniom technicznym. Wszystkie prelekcje były bardzo ciekawe, prelegenci z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Koordynator ds. Zapewnienia Jakości, Żywiec Zdrój, Green Factory Excellence, listopad 2020
Obsługa profesjonalna. Przygotowanie do webinarium przetestowane wcześniej, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. W czasie trwania webinarium wsparcie na bieżąco.
Manager ds. BHP i OŚ na Polskę, Rockwell Automation Sp. z o. o., Green Factory Excellence, listopad 2020
Ciekawa i inspirująca konferencja.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Kosmepol Sp. z o.o., Green Factory Excellence, listopad 2020
Wysoka jakość webinaru, poruszone ciekawe tematy i bardzo dużo inspiracji do działań w naszej firmie. Obsługa pracowników również na bardzo wysokim poziomie.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska, BULTEN Polska S.A., Green Factory Excellence, listopad 2020
Bardzo dobrze przygotowana konferencja od strony technicznej i merytorycznej.
Kierownik Administracji i BHP, Bonduelle Polska S.A., Green Factory Excellence, listopad 2020
Doskonałe i inspirujące webinarium, profesjonaliści otwarci na dzielenie się pomysłami i swoją wiedzą; bardzo dobra obsługa pracowników MOVIDA.
Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska, FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Green Factory Excellence, listopad 2020

Nasi partnerzy: