MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020

6-7-8 października 2020, Rzeszów
MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

Szanowni Państwo,

W październiku mieliśmy przyjemność gościć grono ponad 40 Uczestników w „XIV multibranżowym FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU”. Spotkanie odbyło się w Rzeszowie.

Naszym celem, który co roku efektywnie realizujemy, jest stworzenie osobom zarządzającym obszarem UR forum szerokiej wymiany doświadczeń oraz możliwości poznania rozwiązań i zaczerpnięcia inspiracji wprost z najlepiej zarządzanych zakładów.

Motywem przewodnim spotkania była skuteczność operacyjna i finansowa Działu Utrzymania Ruchu w erze Przemysłu 4.0 ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań wywołanych przez COVID-19.

Nowa rzeczywistość w dobie pandemii zrodziła różnorodne wyzwania, prawdopodobnie spowoduje też trwałe zmiany w działaniach służb utrzymania ruchu. W tym kontekście zastanowiliśmy się nad tym, jak realizować STRATEGICZNE CELE W TRUDNYCH CZASACH?

Program oparty na wielu studiach przypadków, prezentujących najlepsze rozwiązania od strony bardzo praktycznej został oceniony bardzo dobrze.

Podczas forum odbyło się również techniczne zwiedzanie zakładu BorgWarner Poland w Jasionce. Wszystkie działania były zgodne z reżimem sanitarnym.

W ankietach ponad 80% Uczestników uznało, że biznesowo-integracyjne wieczory networkingowe dały sposobność, by kontynuować wymianę doświadczeń w nieformalnej atmosferze oraz nawiązywać nowe kontakty.

Pozytywne opinie po spotkaniu dotyczyły nie tylko jego zawartości merytorycznej, ale także przestrzeganych przez nas procedur bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania!

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i za wszystkie opinie przekazane nam po spotkaniu. Życzymy zdrowia i do zobaczenia.

Powiązane opinie: 
Bardzo miła obsługa, organizacja na wysokim poziomie. Wszystko jasno i klarownie przekazane.
Inżynier Utrzymania Ruchu, BorgWarner Poland Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
Obsługa dba o detale, dzięki czemu uczestnicy czują się komfortowo.
Dyrektor Techniczny, Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
W bardzo profesjonalnych warunkach i pośród bardzo miłej obsługi są omawiane trudne, interesujące i życiowe problemy, z którymi każdy w UR ma problemy choć wydaje mu się, że jest jedynym.
Lider DUR, Emerson Automation Fluid Control & Pneumatics Poland Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
Wszystko przebiegło zgodnie z programem. Dobrze przygotowane zajęcia na wysokim poziomie merytorycznym. Opieka z ramienia MOVIDA bardzo dobra.
Kierownik Działu UR i Logistyki, OSM Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu, MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
Forum zorganizowane bardzo sprawnie przy obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej. Zachowane wszystkie rygory sanitarne. Samo forum pod względem przygotowanych tematów bardzo ciekawe, merytoryczne i pełne wiedzy prosto ze źródeł. Możliwość zwiedzania zakładu BorgWarner była bardzo ciekawa. Polecam przyjazd na forum SUR.
Inżynier Utrzymania Ruchu, Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Kolacje w czasie konferencji to bardzo ważny element wydarzenia. Dają duże możliwości wymiany doświadczeń oraz nawiązania ciekawych kontaktów.
Kierownik Utrzymania Ruchu i ADM, OSM Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu, MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
Profesjonalnie zaplanowany i przeprowadzony event, który wyprodukował dużą ilość inspiracji i pomysłów. Zwiedzanie zakładu było zorganizowane profesjonalnie. Omówienie pracy zakładu i SUR, odpowiedź na zadawane pytania- wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Sam zakład bardzo zadbany, praca usystematyzowana. Może służyć jako wzór do naśladowania.
Koordynator UR i Efektywności Produkcji, Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU ORAZ O OSOBACH OPROWADZAJĄCYCH BORGWARNER POLAND: Super, fajna firma wybrana do porównania się z moim zakładem. Wysoki poziom zaawansowania MES, CMMS, poziom zdalnego monitorowania maszyn. Konkretne przykłady zastosowania rozwiązań.
Kierownik Utrzymania Ruchu, Vesuvius Poland Sp. z o.o., MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020
OPINIA ZE ZWIEDZANIA ZAKŁADU ORAZ O OSOBACH OPROWADZAJĄCYCH BORGWARNER POLAND: Bardzo zorganizowana i rozwinięta firma. Wprowadzone systemy i rozwiązania w BorgWarner robią wrażenie i inspirują do wprowadzania nowych systemów we własnych przedsiębiorstwach. Prowadzący bardzo profesjonalnie podeszli do prezentacji. Przekazali mnóstwo ciekawych i pouczających informacji.
Kierownik UR, Kapica Sp. z o.o. Sp. k, MULTIBRANŻOWE XIV FORUM SUR, październik 2020

Nasi partnerzy: