NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020

29-30 września 2020
NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w spotkaniu on-line "Nowoczesne BHP", w dniach 29-30 września 2020r., w formule MOVIDA#CONNECTED.

Omówiliśmy szereg zagadnień związanych z ciągłą poprawą kultury bezpieczeństwa, przyjrzeliśmy się działaniom prozdrowotnym w zakładach. Nie zabrakło także tematów związanych z prewencją wypadkową i pożarową, a także dyskusji dotyczących najlepszych praktyk bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery konferencji. Dziesiątki pytań zadanych podczas spotkania są dla nas potwierdzeniem, że nawet pomimo trudnego czasu i niestandardowej formuły wydarzenia, najważniejsza jest dla Państwa jego wartość merytoryczna.

Uczestnicy docenili również formułę "wirtualnego zwiedzania" - mieliśmy przyjemność wraz z Grupą Żywiec oprowadzić Państwa po Zakłądzie oraz po warszawskim biurze - pokazując standardy bezpieczeństwa wynikające nie tylko z obecnej sytuacji. Dodatkowe wystapienie przedstawiciela handlowego pokazało jak utrudniona jest praca w bezpośrednich kontaktach z klientami i jak Żywiec rozwiazał ten problem.

Spotkanie otrzymało bardzo wysoką średnią ocenę – 5,48 w skali 1-6! Przy uczestnictwie ponad 40 Osób to bardzo dobry wynik.

Bardzo dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście. Gratulujemy wiedzy i umiejętności jej przekazania!

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym. 

Do zobaczenia!

 

Powiązane opinie: 
Profesjonalne podejście i wsparcie techniczne. Prelegenci oraz przygotowane przez nich materiały były na wysokim poziomie merytorycznym. Poruszane tematy przedstawiały szereg rozwiązań, aktualizowały wiedzę oraz zwracały uwagę na niebezpieczeństwa w związku z wykonywaną pracą.
Kierownik Działu Bezpieczeństwa, Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
Bardzo dobra organizacja webinarium. Mimo braku możliwości bezpośredniego kontaktu, obsługa zapewniła możliwość interaktywnego uczestnictwa, zadawania pytań oraz dyskusji na tematy omawiane podczas spotkań.
Inspektor ds. BHP, Bonduelle Polska S.A., NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
Profesjonalnie i miło. Ocena zawarta powyżej jest prawdziwa i przemyślana. Miło było słuchać wypowiedzi osób przygotowanych, z zasobem niebanalnej wiedzy. Fajnie. Dziękuję.
Pełnomocnik Zarządu ds. BHP i Ppoż., Krajowa Spółka Cukrowa S.A., NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
Konferencja wspierająca, uzupełniająca wiedzę, merytoryczna czyli: konkretna, rzeczowa, tematyczna, treściwa.
National Health & Safety Manager, Kuehne + Nagel Sp. z o.o., NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
Profesjonalne oraz bardzo elastyczne dla nas podejście na przeprowadzenie webinarium, zwłaszcza w tych trudnych czasach pandemii COVID-19. Webinarium było bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń w szerokim gronie profesjonalistów.
HSE Coordinator, Adient Poland Sp. z o.o., NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020
OPINIA O ZWIEDZANIU BROWAR W ELBLĄGU (GRUPA ŻYWIEC): Taka forma dała możliwość zapoznania się z procesami bezpieczeństwa.
Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemów Zarządzania ISO i HSE, PGNiG S.A. w Warszawie Oddział w Sanoku, NOWOCZESNE BHP, wrzesień 2020

Nasi partnerzy: