GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020

22-23 czerwca 2020
GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w spotkaniu Green Factory Online, w dniach 22-23 czerwca 2020.

Omówiliśmy szereg zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami, przyjrzeliśmy się najlepszym praktykom i przeanalizowaliśmy drogę do zero waste. Nie zabrakło także tematów związanych z bioróżnorodnością na terenie zakładów oraz CSR.

Bardzo dziękujemy Prelegentom za otwartość w dzieleniu się wiedzą i profesjonalne, kompetentne podejście.

Uczestnikom dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i cieszymy się, że spotkanie zostało bardzo pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i organizacyjnym.

Wszystkim Państwu dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie wyjątkowej atmosfery konferencji. Dziesiątki pytań zadanych podczas spotkania są dla nas potwierdzeniem, że nawet pomimo trudnego czasu i niestandardowej formuły wydarzenia, najważniejsza jest dla Państwa jego wartość merytoryczna.

Już teraz zapraszamy na stacjonarną konferencję Green Factory Excellence, która odbędzie się w listopadzie 2020. O szczegółach poinformujemy Państwa już wkrótce.

Do zobaczenia!

Powiązane opinie: 
Super, świetna organizacja i pomoc przed i w trakcie.
Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oréal Polska, GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020
Webinar zorganizowany bardzo sprawnie. Odpowiada mi forma on-line. Wszystkie dane zostały podane odpowiednio wcześnie, był czas na podłączenie się. Oprócz oczywistej kwestii jak wiedza merytoryczna prowadzących podobało mi się, że są to osoby otwarte, szczere i z pasją.
Specjalista ds. Jakości, NFM Production Sp. z o.o., GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020
Opinia pozytywna, obsługa jak najbardziej w porządku.
Dyrektor Centrum Dystrybucji, Alma Alpinex S.A., GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020
Takie webinarium może na stałe być w ofercie jako alternatywna forma przeprowadzania szkoleń, odbiór bez zakłóceń, obsługa pracowników firmy MOVIDA bardzo dobra.
Kierownik Działu Zarządzania Jakością, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o., GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020
OPINIA O SESJI PYTAŃ I ODPOWIEDZI: Zdecydowanie sesja pytań i odpowiedzi była wygodna formą doszczegółowienia pewnych kwestii. Uzyskanie odpowiedzi od ekspertów było proste. Bardzo doceniam możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów z prowadzącymi również po zakończeniu szkolenia.
Specjalista ds. Jakości, NFM Production Sp. z o.o., GREEN FACTORY ONLINE, czerwiec 2020

Nasi partnerzy: