e-FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG

Kategoria: 
Jakość
Szanowni Państwo 

Serdecznie zapraszam na VII FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG, które odbędzie się w dniach 16-17-18 czerwca 2020 roku.

Z uwagi na obecną sytuację spotkanie będzie miało formę wirtualną, ale jak co roku gwarantujemy rzetelną wiedzę, dyskusje, wymianę doświadczeń oraz dedykowane Państwu zwiedzanie zakładu produkcyjnego z komentarzem na żywo i możliwością zadawania pytań.

W programie forum poruszymy istotne kwestie i wyzwania związane z obszarem zarządzania jakością w branży FMCG na każdym etapie cyklu życia produktu.

Szczególną uwagę poświecimy strategii budowania kultury bezpieczeństwa, pracy zespołowej w rozwiązywaniu problemów, czy trendom ekologicznym.

Nie zabraknie aktualnie najgorętszych zagadnień dotyczących różnych aspektów zarządzania kryzysowego w dobie pandemii.

Warsztaty z zarządzania zmianą poparte studium przypadku, stanowić będą dodatkową przestrzeń do integracji i wymiany doświadczeń.

 

Podczas wirtualnej wizyty w Curtis Health Caps zostaną przedstawione niezawodne rozwiązania wdrożone w zarządzaniu jakością.

 

Spotkanie corocznie jest sposobnością do zdobycia nowych inspiracji oraz pogłębienia i wymiany wiedzy w gronie EKSPERTÓW.

Spotkajmy się tym razem online! Zachęcam do zarezerwowania terminu w kalendarzu. Jestem do Państwa dyspozycji adresem e-mail kdutkalska[at]movida.com.pl.

Podczas wirtualnej wizyty w Curtis Health Caps zostaną przedstawione niezawodne rozwiązania wdrożone w zarządzaniu jakością.

 

BROSZURA Z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Serdecznie zapraszam,

Katarzyna Dutkalska

Senior Project Manager

 

Kluczowe tematy 
 • RÓŻNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W DOBIE PANDEMII
 • rola i skuteczność METODYCZNEGO I ZESPOŁOWEGO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW JAKOŚCIOWYCH
 • STRATEGIA budowania i podnoszenia KULTURY BEZPIECZEŃSTWA produktu
 • OPAKOWANIA Z BIOTWORZYW I BIOKOMPOZYTÓW w kontekście ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU I GOSPODARKI O OBIEGU ZAMKNIĘTYM
 • zapewnienie jakości produktu – FABRYKA - MAGAZYN – CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
 • STABILNOŚĆ JAKO KLUCZOWY PARAMETR bezpieczeństwa produktu kosmetycznego
 • ZARZĄDZANIE ZMIANĄ – case study i WARSZTATY
 • MODERN SOLUTIONS IN PRODUCTION
  • rozwiązanie z zakresu przemysłu 4.0 w odniesieniu do jakości w przemyśle farmaceutycznym; szanse i zagrożenia dla jakości
 • ZARZĄDZANIE ODCHYLENIAMI w procesie wytwarzania produktów farmaceutycznych
 • 5S w farmacji

 

Atuty spotkania 

MOVIDA #connected to najlepsze praktyki konferencyjne w formacie online!

 • wybitni PROFESJONALIŚCI klasy MASTER
 • pogłębione i inspirujące case studies
 • SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA i inspiracje z rynku
 • doskonała PLATFORMA WYMIANY WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ
 • GWARANCJA JAKOŚCI i owocnych DYSKUSJI w gronie EKSPERTÓW
 • JAKOŚĆ w obliczu PANDEMII – wymiana najlepszych praktyk
 • ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE
 • NARZĘDZIA zarządzania jakością w praktyce
 • zarządzanie zmianą – e-WARSZTATY
 • platforma internetowa - nowoczesna, BEZPIECZNA i komfortowa

 

Profil uczestników 

FORUM skierowane jest do:

 • Dyrektorów i Kierowników ds. Jakości
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Zapewnienia Jakości
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Kontroli Jakości
 • Pełnomocników Zarządu ds. Jakości
 • Pełnomocników ds. Systemów Zarządzania Jakością
 • Audytorów
 • Dyrektorów i Kierowników Laboratoriów
 • Dyrektorów i Kierowników ds. Produkcji
 • Quality Managers
 • Quality Assurance Managers
 • QHSE Managers
 • Głównych Specjalistów/Specjalistów ds. Jakości i Bezpieczeństwa Żywności
 • Głównych Specjalistów/Specjalistów ds. Zapewnienia Jakości
 • osoby odpowiedzialne za nadzór nad systemami zarządzania i zapewnienia jakości w firmie 
Prelegenci 
Zenon Czaja
Dyrektor Jakości, Curtis Health Caps Sp. z o.o.
Ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym w obszarach: jakości, produkcji, regulacji, rozwoju i zarządzania projektami. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz programu MBA Atlanta. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami oraz zarządzania produkcją i logistyką.
Grzegorz Ganczewski
Kierownik Zespołu Innowacji Opakowań, Sieć Badawcza Łukasiewicz - IBWCh - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oddział w Warszawie COBRO – Centrum Badawczo-Rozwojowe Opakowań
Absolwent Uniwersytetu Bradford w Wielkiej Brytanii na kierunku zarządzania strategicznego. Od 2005 roku zatrudniony w COBRO – Instytucie Badawczym Opakowań, obecnie oddziale Sieci Badawczej Łukasiewicz - IBWCh. Zajmuje się wieloma innowacyjnymi aspektami związanymi z oddziaływaniem opakowań na środowisko oraz nowymi materiałami opakowaniowymi zgodnymi z zasadą zrównoważonego rozwoju (takimi jak materiały biodegradowalne czy biotworzywa). Wykonuje Oceny Cyklu Życia (LCA) dla opakowań i materiałów opakowaniowych. Zarządza międzynarodowymi projektami badawczymi dotyczącymi zrównoważonego rozwoju, materiałów, przemysłu i rynku opakowań w Polsce i na świecie. Autor i współautor licznych publikacji w czasopismach krajowych oraz zagranicznych. Doktorant zarządzania nowymi technologiami Akademii Leona Koźmińskiego.
Magdalena Garbolińska
Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego, JARS S.A.
Mikrobiolog z wieloletnim doświadczeniem w obszarze zapewnienia i nadzorowania kontroli jakości w przemyśle, w szczególności w branży kosmetycznej. Wieloletni pracownik akredytowanego laboratorium badania kosmetyków i żywności. Osoba posiadająca doświadczenie i uprawnienia we wdrażaniu, nadzorowaniu i przeprowadzaniu audytów z zakresu systemów jakościowych opartych na wymaganiach norm: ISO 22000/HACCP, ISO 22716, ISO 9001, ISO 17025, oraz standardu BRC i IFS. Autorka opracowań, artykułów branżowych, a także prelegent i szkoleniowiec z zakresu mikrobiologii przemysłowej, legislacji, audytowania systemów zarządzania w przemyśle spożywczym i kosmetycznym oraz higieny procesów produkcyjnych. Obecnie Dyrektor Laboratorium Kosmetycznego w firmie JARS S.A.
Agata Padewska
Quality Assurance Leader, R. Twining and Company Sp. z o. o.
Absolwentka Zarządzania i Inżynierii produkcji na Politechnice Poznańskiej ze specjalnością Zarządzanie Jakością swoją karierę w jakości rozpoczęła w Twinings w 2012 roku. Od samego początku mocno zaangażowana w budowanie świadomości jakościowej zespołów produkcyjnych, treningi i coaching jakościowy operatorów oraz liderów i kierowników produkcji. Zamodelowała i wdrożyła proces nadzoru i zarządzania produktem niezgodnym w całym supply center – od produkcji, poprzez jakość, customer service, magazyn oraz logistykę, w wyniku którego znacząco zwiększyła się skuteczność wykrywania i zamykania niezgodności. Współautorka nowatorskiego i kompleksowego systemu ważenia Radwag, monitorującego poziom przeważeń na wszystkich liniach produkcyjnych on-line, umożliwiającego osiąganie poziomu przeważeń 0.04% na wiodącej technologii. Doświadczony Audytor wewnętrzny produktu i procesów. Ostatnie największe osiągniecie związane z utrzymaniem certyfikatu BRC na poziomie AA+. Opiekun Autonomicznego zespołu Championów Jakości wbudowanego w zespół operacyjny, jak również odważna prelegentka systemów jakościowych.
Małgorzata Mirocha
Ekspert ds. Zarządzania Jakością
Doświadczony menadżer jakości z dużą wiedzą praktyczną w zakresie wdrażania i utrzymywania zintegrowanego systemu zarządzania obejmującego jakość, bezpieczeństwo żywności, ochronę środowiska i BHP. Wieloletni pełnomocnik ZSZ w zakładzie produkcyjnym Coca-Cola HBC Polska. Lider projektów międzyzakładowych związanych z optymalizacją procesów oraz podnoszeniem kultury jakości i bezpieczeństwa żywności wśród pracowników produkcyjnych. Propagatorka systemowego podejścia przy wdrażaniu zmian technologicznych oraz wprowadzaniu nowych produktów i opakowań.
Michał Nowak
Dyrektor Produkcji, Curtis Health Caps Sp. z o.o.
Ponad 15 lat doświadczenia w FMCG i przemyśle farmaceutycznym w obszarach jakości, R&D i produkcji. Swoje doświadczenie zdobywał w światowej klasy organizacjach. Certyfikowany Lean SixSigma Black Belt. Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Inżynieria Procesów Chemicznych. Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w zakresie Rachunkowości i Finansów.
Marta Siwiec
Konsultant, Trener, Quality Time
Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności AR w Szczecinie, doświadczenie zdobyła w zakładach przetwórczych w takich branżach jak: przetwórstwo mięsa, produkcja mieszanek przyprawowych i środków funkcjonalnych, czy produkcja garmażeryjna oraz w branży owocowo-warzywnej w UK. Następnie w latach: 2003-2005 konsultantka ds. wdrożeń, zaprojektowała systemy jakości, w tym HACCP, ISO 9001 i BRC w ponad 30 zakładach większości branż przemysłu spożywczego. Od 2006 roku prowadzi audity strony trzeciej na zgodność ze standardami IFS oraz BRC Food, najpierw jako pracownik etatowy jednostki Bureau Veritas Certification, a od 2012 roku – po założeniu własnej firmy – jako auditor kontraktowy. Założycielka i główny konsultant firmy Quality Time, która prowadzi doradztwo prawne oraz pod kątem bezpieczeństwa zdrowotnego produktów spożywczych dla firm na terenie całej Polski. W latach 2012 – 2016 w ramach własnej działalności zrealizowała w sumie ponad 60 projektów wdrożeniowych oraz ponad 240 szkoleń w zakresie systemów jakości, jak i wymagań prawnych dotyczących bezpieczeństwa zdrowotnego żywności i napojów. W zakresie systemów jakości współpracuje m.in. z: Mondelez Polska, Animex Foods.
Bartosz Wnuk
Konsultant, 4Results
Główne działania koncentrują się na wsparciu działów Jakości, Produkcji, UR, R&D i optymalizacji procesów rozwoju. Angażuje się również we wdrażanie narzędzi i kompleksowego podejścia Total Productive Maintenance, w tym autonomicznego utrzymania ruchu AM, SMED i metodycznego rozwiązywania problemów Focused Improvement. Wspiera Klientów poprzez transfer wiedzy i praktyczne wdrażanie najnowszych narzędzi optymalizacji produkcji oraz eliminacji marnotrawstwa i strat. Przez 18 lat pracował w przemyśle spożywczym. Najpierw jako Lider linii produkcyjnych, potem Inżynier procesu i innowacji, Kierownik rozwoju i jakości, a następnie Dyrektor rozwoju jakości i technologii. Zrealizował dziesiątki projektów: inwestycyjnych, redukcji strat, zwiększenia uzysków, transferu technologii i outsourcingu produkcji. Współpracując z działami marketingu i handlowcami, brał udział we wdrożeniu do produkcji i sprzedaży kilkuset nowych wyrobów. Ukończył studia magisterskie na wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej (2000) oraz studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego (2018). Odbył liczne szkolenia z zakresu: R&D, TPM, Zarządzania i Zapewnienia Jakości. Prowadził projekty wdrożeniowe, szkoleniowe i analityczne m.in. dla: Unilever, Aviko, Lorenz Iglotex, Pamapol, Philips, Rettig Heating, Hochland, Lisner.
Małgorzata Zabor
Starszy Specjalista Jakości Dostaw
Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz podyplomowych studiów Zarządzanie Jakością w Produkcji Żywności. Związana z branżą spożywczą od ponad 20 lat. Obecnie odpowiedzialna za jakość dostaw surowców i opakowań oraz wyrobów produkowanych u podwykonawców i licencjobiorców.
Partnerzy 

Partner e-FORUM MANAGERÓW JAKOŚCI FMCG:

 

 

Curtis Health Caps jest globalnym CDMO (Contract Development & Manufacturing Organization) o ponad 30-letnim doświadczeniu.

Specjalizujemy się w kontraktowym wytwarzaniu kapsułek miękkich oraz niesterylnych form płynnych, dodatkową usługą CHC jest serwis R&D. Zespół 30 specjalistów dba o najlepszy rozwój produktów dla naszych klientów, świadcząc usługi rozwoju produktów trudnych, badań stabilności (dla II i IV strefy klimatycznej), opracowania i walidacji metod analitycznych, konsultingu farmaceutycznego (switch produktów leczniczych Rx na OTC, opracowania dokumentacji technicznej czy dokumentacji rejestracyjnej, oceny bezpieczeństwa, audytu dokumentacji).

NAGRODY

 • Złote Godło Najwyższej Jakości 2019 – Zarządzanie jakością – Quality International
 • Curtis Health Caps został przyjęty do prestiżowej grupy „Gazele Biznesowe”. W oparciu o naszą ciężką pracę i wkład naszych partnerów, dołączyliśmy do elitarnego klubu „Gazeli Biznesu”, składającego się z najszybciej rozwijających się firm.
 • Wyróżnienie w Rankingu „100 Kobiet Biznesu” dla Prezes CHC – Pani Natalii Walas – Marcinek

 

PRODUKCJA

CHC prowadzi również własne prace badawczo-rozwojowe opracowując gotowe rozwiązania dla swoich klientów. CHC rozwija na zlecenie, a także wewnętrznie:

 • produkty lecznicze
 • wyroby medyczne
 • suplementy diety o najwyższej jakości
 • produkty kosmetyczne
 • a także produkty przeznaczone na rynek weterynaryjny.

Czysty model biznesowy kontraktowego wytwórcy to nasz znak rozpoznawczy. Brak własnych produktów jest długoterminową strategią CHC. Naszymi zaletami jest poufność, jakość i nowoczesny sprzęt, szybki rozwój zgodnie z potrzebami klienta, inwestycje, a także gotowe rozwiązania, które oferujemy.

 

CERTYFIKATY

GMP na wytwarzanie kapsułek miękkich i form płynnych BRC Global Standard for food safety issue 8 (dla kapsułek miękkich i form płynnych)

ISO 9001:2015

ISO14001:2015

ISO13485:2016 dla kapsułek miękkich i form płynnych produkujemy wyroby medyczne klasy III zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG.

pracujemy zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz wymagań ISO22716.

 

FABRYKA W POZNANIU

Nasza fabryka to nowoczesny zakład spełniający najwyższe standardy produkcji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, a także produktów przeznaczonych na rynek weterynaryjny. Co roku pozytywnie przechodzimy ponad 30 audytów organów nadzorczych oraz naszych klientów. Nasz zakład wyposażony jest w 4 wysokowydajne linie kapsułkujące, w pełni automatyczną linię blistrującą i pakującą w pojemniki oraz wielozadaniową linię rozlewniczą.

 

LICZBA PRACOWNIKÓW: 280

Warunki uczestnictwa 

POTWIERDZENIE i WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Po otrzymaniu wypełnionego on-line formularza prześlemy Pani/Panu potwierdzenie uczestnictwa oraz fakturę. Trzy dni przed terminem rozpoczęcia masterclass, wyślemy do Państwa indywidualny kod dostępu i link do spotkania.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian. w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub elektronicznie używając przycisku ZGŁOŚ UCZESTNICTWO.

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 

Alicja Mrozowicz

Senior Key Account Manager
amrozowicz[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

 

Nasi partnerzy: