e-INTRALOGISTYKA 4.0

Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn
Szanowni Państwo 

Nasze najlepsze praktyki konferencyjne teraz zmieniły formułę. W tym roku spotkanie pt. Intralogistyka odbędzie się w całości online.

Zapraszamy 8 czerwca w godzinach 10.00-15.50 i 9 czerwca, w godzinach 10.00-15.15.

Nasi eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem związanym z metamorfozą i optymalizacją procesów we własnych firmach. Porozmawiamy o możliwościach, rozwiązaniach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Omówimy zarówno duże wdrożenia, jak i niewielkie modyfikacje w standardowych rozwiązaniach.

Zastanowimy się także, w jaki sposób przygotować się do automatyzacji, aby była ona skuteczna, od czego zależy jej skuteczność i czy warto automatyzować za wszelką cenę.

 

 

Podczas wirtualnej wizyty w Curtis Health Caps zostaną przedstawione rozwiązania z obszaru logistyki wewnętrznej.

W przypadku pytań jestem dostępna pod adresem jjagiello[at]movida.com.pl lub numerem telefonu 507 134 678.

 

BROSZURA Z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Do zobaczenia!

Justyna Jagiełło

Project Manager

Izabella Kiriczok

Prezes

 

MOVIDA #connected to najlepsze praktyki konferencyjne w formacie online!

 • merytoryczne prelekcje wygłoszone przez doświadczonych ekspertów
 • wyłącznie studia przypadków
 • wymiana doświadczeń
 • dyskusje networkingowe
 • pokoje tematyczne

 

Kluczowe tematy 
 • strategia i praktyka organizacji logistyki wewnętrznej: rozwiązania procesowe, organizacja pracy załogi, najlepsze praktyki
 • różne aspekty zarządzania intralogistyką w dobie pandemii
 • praktyczne wykorzystanie nowoczesnych technologii w służbie LW
 • narzędzia do zarządzania logistyką wewnętrzną, ich przydatność oraz efektywność
 • optymalizacja kosztów
 • innowacyjne rozwiązania usprawniające logistykę wewnętrzną – systemowe, informatyczne, organizacyjne
 • optymalizacja procesów logistyki wewnętrznej
 • jak przygotować się do procesu automatyzacji logistyki wewnętrznej
 • optymalizacja gospodarki magazynowej dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań
Atuty spotkania 

MOVIDA#CONNECTED e-INTRALOGISTYKA 4.0 nosi wszelkie, tak wysoko cenione przez Uczestników, cechy masterclass: zarówno prelegenci, jak i uczestnicy to praktycy o znaczącym doświadczeniu, a w meritum klasy master wpleciony został czas na wymianę doświadczeń, interaktywne dyskusje i skuteczny networking.

 

Profil uczestników 

SPOTKANIE KIERUJEMY DO:

 • dyrektorów, kierowników, koordynatorów działu logistyki wewnętrznej
 • dyrektorów, kierowników, koordynatorów działu logistyki
 • dyrektorów, kierowników, koordynatorów magazynowania
 • kierowników zespołu gospodarki materiałowej i magazynowej
 • dyrektorów oraz kierowników ds. zarządzania łańcuchem dostaw
 • dyrektorów oraz kierowników produkcji i magazynów
 • kierowników i koordynatorów działu przygotowania produkcji
Prelegenci 
Łukasz Balcerak
Kierownik Zespołu Gospodarki Magazynowej, ABB Sp. z o.o.
Łukasz jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Do ABB dołączył w 2011 roku i od tego czasu piastuje funkcję Kierownika Zespołu Gospodarki Magazynowej. Kładzie silny nacisk na optymalizację procesów i redukowanie strat.
Małgorzata Bednarska-Lisowska
Logistics Manager, NM Polska Sp. z o.o.
Ponad 15 letnie doświadczenie w obszarach logistyki oraz optymalizacji procesów w międzynarodowych firmach produkcyjnych. Aktualnie odpowiada za zarządzanie procesami logistycznymi w firmie Velux. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w takich firmach jak GKN Driveline, Faurecia, Stelweld. Ukończyła studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Zarządzania i Informatyki.
Janusz Blinkiewicz
Kierownik Gospodarki Materiałowej, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
Kierownik Gospodarki Materiałowej w Volkswagen Poznań Zakład budowy samochodów Caddy i T6. Z branżą motoryzacyjną związany od ponad 30 lat. W VW Poznań pracuje od powstania Firmy czyli od 1993 roku. Zarządza 150 osobowym zespołem odpowiedzialnym za sterowanie zaopatrzeniem linii produkcyjnych, terminowością dostaw, optymalizacją procesów ze szczególnym uwzględnieniem stabilności oraz kosztów.
Daniel Kafel
Leading Engineer, Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
Wiodący inżynier w dziale Inwestycji i Rozwoju. W firmie Bridgestone pracuje od ponad 10 lat. Absolwent Politechniki Śląskiej na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzania projektami. Od 2016 roku prowadzi portfel projektów związanych z automatyzacja procesów intralogistycznych wewnątrz zakładu oparty o m.in. o automatyczne pojazdy AGV.
Adrian Kaźmierczak
AGV Project Engineer, Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
Członek zespołu inżynierów zajmujących się portfelem projektów z zakresu automatyzacji procesów intralogistycznych: pojazdy AGV i automatyczne magazyny wysokiego składowania. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe nabyte jako inżynier mechatronik zajmujący się projektowaniem pojazdów i wdrażaniem systemów AGV. Już na etapie edukacji ściśle związany z AGV – praca magisterka na Politechnice Poznańskiej opisywała „Projekt układu bezpieczeństwa autonomicznego wózka transportowego”.
Piotr Przybylski
Koordynator Magazynu, Curtis Health Caps Sp. z o.o.
11 lat doświadczenia zawodowego w obszarach magazynowania oraz produkcji. 8 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym oraz FMCG w obszarze magazynowania, m.in. w takich firmach jak Wrigley czy Eurocash. 3 lata doświadczenia w magazynach dystrybucyjnych.
Katarzyna Siudak
Sales and Business Development Manager, TENTE Sp. z o.o.
Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2007 r. uczestniczy w międzynarodowych projektach firmy TENTE. Swoją rozległą wiedzę zdobyła poprzez liczne szkolenia specjalistyczne w Polsce, Niemczech i Francji oraz prowadząc projekty w zakresie rozwiązań mobilnych dla klientów w wielu branżach. Ma doświadczenie w licznych wdrożeniach optymalizujących procesy logistyczne w centrach dystrybucyjnych oraz w zakładach produkcyjnych.
Paulina Suchanecka
Dyrektor Logistyki i Zakupów, Curtis Health Caps Sp. z o.o.
8 lat doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym oraz FMCG w obszarach logistyki i zakupów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie o specjalności Logistyka krajowa i zagraniczna oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki międzynarodowe o specjalności Gospodarka światowa i biznes międzynarodowy.
Marcin Szczebak
Doradca Logistyczny, CoLogis
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. 15 lat doświadczenia w logistyce firm produkcyjnych branży motoryzacyjnej, w tym 8 lat na rynku niemieckim. Doświadczony konsultant logistyki wewnętrznej - ponad 5 lat pracy w firmie konsultingowej w Wolfsburgu w projektach intralogistycznych, optymalizacji przepływów materiałowych oraz automatyzacji procesów logistycznych dla takich klientów jak: VW, Audi, Daimler, jak również dla dostawców tej branży. Posiada certyfikaty APICS, MTM (Methods-Time-Measurement), FTS-Forum (AGV), biegle posługuje się j. niemieckim i angielskim. Po powrocie do Polski pracował w projekcie planowania w pełni automatycznego magazynu wysokiego składowania. Od stycznia 2020 właściciel firmy konsultingowej zajmującej się planowaniem logistyki przedsiębiorstw produkcyjnych.
Jakub Wojtaszak
Kierownik Logistyki, Curtis Health Caps Sp. z o.o.
11 lat doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji, magazynowania i planowania. Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki na kierunku Logistyka. Ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o system ERP.
Partnerzy 

WIRTUALNE POKOJE INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ:

W imieniu naszych Partnerów zapraszamy Państwa do wirtualnych pokoi, w których zaprezentowane zostaną nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z obszaru intralogistyki

     

 

 

PARTNERZY MEDIALNI:

      

       

   

          

 

Warunki uczestnictwa 

POTWIERDZENIE i WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Po otrzymaniu wypełnionego on-line formularza prześlemy Pani/Panu potwierdzenie uczestnictwa oraz fakturę. Trzy dni przed terminem rozpoczęcia masterclass, wyślemy do Państwa indywidualny kod dostępu i link do spotkania.
 • W przypadku odwołania zgłoszenia w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem spotkania wpłata na poczet uczestnictwa nie podlega zwrotowi. Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w spotkaniu spowoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
 • Rezygnacja z udziału na 7 dni przed rozpoczęciem spotkania powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału na podstawie faktury Organizatora. Odwołanie zgłoszenia wymaga formy pisemnej i zostanie potwierdzone przez Organizatora.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania i zmian. w programie z przyczyn niezależnych od Organizatora. W przypadku odwołania spotkania koszty uczestnictwa zostaną zwrócone lub zaproponowany zostanie udział w innym spotkaniu, konferencji lub seminarium.

KOSZT UCZESTNICTWA wynosi 1200 zł +23%VAT

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub elektronicznie używając przycisku ZGŁOŚ UCZESTNICTWO.

Opiekę nad Państwa zgłoszeniem sprawuje 
       

Marcin Horodelski

Head of KAM Group
mhorodelski[at]movida.com.pl
tel.: +48 22 403 84 66

   

Grzegorz Adamiak

Key Account Manager
gadamiak[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

   

Krzysztof Bargieł

Key Account Manager
kbargiel[at]movida.com.pl
tel. +48 22 696 74 82

 

Nasi partnerzy: