ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, grudzień 2019

3-4-5 grudnia 2019, Wrocław
ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, grudzień 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 3-5 grudnia odbyła się kolejna edycja masterclass poświęconego skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Jak trudne są te zadania pokazuje ogromne zainteresowanie spotkaniem oraz ożywione dyskusje, które toczyły się przez całe trzy dni masterclass, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami. Niezwykle cieszą nas wysokie oceny zarówno tematyki, poziomu meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego spotkania.

Podczas trzech intensywnych dni prelegenci i słuchacze wymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, przekroczenia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Zainteresowaniem Uczestników cieszyła się Strefa innowacyjnych rozwiązań - stoliki tematyczne.

       

Masterclass uzupełniła techniczna wizyta w GKN Driveline w Oleśnicy, zorganizowana przy czynnej współpracy p. Krzysztofa Chylińskiego –Lidera BHP, o którym w kuluarach mówiono „pasjonat relokacji i bezpieczeństwa w zakładzie”.

Podczas masterclass obyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które prócz rozrywki i chwili przyjemności zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie o spotkaniu, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy Prelegentom, Partnerom Stolików Tematycznych i Partnerom Medialnym za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

 

Poniżej kilka opinii zarówno z samego spotkania jak i z wieczorów networkingowych podczas, których Uczestnicy wykazali się kreatywnością i poczuciem humoru.

Powiązane opinie: 
Jak zawsze wysoki poziom spotkania utrzymany. Szeroki przekrój opinii, case’ów i podejść.
Contract Logistic Manager, OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
Sumienny, sympatyczny zespół, który z dużym wyczuciem, bez narzucania się dba o Uczestników i Prelegentów :) wszystkie kluczowe aspekty konferencji (tj. sprawy techniczne, wyżywienie i integracja) zapewnione na wysokim poziomie.
Partner Zarządzający, 4 Results Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
Profesjonalnie przygotowane sympozjum. Możliwość wymiany doświadczeń biznesowych z Prelegentami i Uczestnikami. Polecam.
Manufacturing Engineering Manager Gdańsk, APTIV Services Poland S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
Bardzo dobre zdanie o organizacji i pracownikach MOVIDA.
Dyrektor Produkcji, CERSANIT II SA, Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
OPINIA Z KOLACJI INTEGRACYJNEJ: Oczywiście, że kolacje biznesowo-integracyjne pozwalają na rozmowę, porównanie, wymienienie doświadczeń. Wieczory integracyjne dały sposobność do dyskusji na tematy poruszane podczas masterclass.
Kierownik ds. Technicznych i Inwestycji, Mleczarnia TUREK Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA GKN DRIVELINE: Zakład na bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego, chyba to już przemysł 4.0
Kierownik ds. Technicznych i Inwestycji, Mleczarnia TUREK Sp. z o.o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019
OPINIA ZE ZWIEDZANIA GKN DRIVELINE: Wysoki standard przygotowania firmy GKN oraz duże zaangażowanie pracowników w realizację założonych celów.
Koordynator Projektu, British-American Tobacco Polska S.A., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym, grudzień 2019

Nasi partnerzy: