ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - II nitka, marzec 2019

26-27-28 marca 2019, Serock
ZMIANA LAYOUTU I RELOKACJE MASZYN W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM - II nitka, marzec 2019
Kategoria: 
Produkcja - Utrzymanie ruchu

W dniach 26-27-28 marca odbyło się spotkanie w całości poświęcone skomplikowanym projektom zmiany layoutu i relokacji maszyn i linii produkcyjnych.

Jak trudne są te zadania najlepiej pokazuje ogromne zainteresowanie spotkaniem oraz ożywione dyskusje, które toczyły się przez całe trzy dni masterclass, także podczas przerw w zajęciach merytorycznych, jak i wieczorami.

Niezwykle cieszą nas bardzo wysokie oceny odnośnie zarówno tematyki, meritum, jak i warstwy organizacyjnej i networkingowej tego unikatowego spotkania.

Podczas trzech intensywnych dni doświadczeni praktycy, których nie brakowało nie tylko wśród prelegentów, lecz także i słuchaczy, wymieniali się doświadczeniami, podsumowywali najważniejsze aspekty prowadzenia takich projektów, definiowali obszary stwarzające najwięcej problemów oraz dzielili się radami i narzędziami, dzięki którym można uniknąć kosztownych – w rozumieniu straty czasu, nadszarpnięcia budżetu oraz innych nieoczywistych, a ważnych sfer projektu – błędów i problemów. Wiele miejsca zajęła także ważka tematyka bezpieczeństwa projektu – rozumiana szeroko, nie tylko jako kwestia BHP i bezpieczeństwa ludzi zaangażowanych w projekt, lecz także maszyn i urządzeń, substancji budynku, terminowości oraz kosztów.

Podczas masterclass obyły się dwie kolacje integracyjno-networkingowe, które prócz rozrywki i chwili przyjemności zapewniły także doskonale wykorzystaną przez uczestników możliwość nawiązania ciekawych i serdecznych kontaktów biznesowych i koleżeńskich z fachowcami z innych firm.

Bardzo nas cieszą pozytywne opinie mówiące o wysokim poziomie merytorycznym i dobrej organizacji spotkania, a także jego wyjątkowej atmosferze – za co serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Gościom.

Według Uczestników zróżnicowany program, dyskusje z praktykami z różnych branż oraz wieczorne spotkania podczas kolacji dały możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych, nabycia nowych doświadczeń i cennych inspiracji.

Dziękujemy za owocną współpracę oraz za udostępnienie czasopism branżowych i materiałów Uczestnikom spotkania.

Poniżej kilka opinii ze spotkania:

Powiązane opinie: 
Konferencja bardzo ciekawa, na której można zdobyć szeroką wiedzę na temat projektów związanych z przygotowaniem layoutu i szeroko rozumianej relokacji.
Kierownik Działu Laboratoriów Akredytowanych, PIT- RADWAR S.A, Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym – II nitka, marzec 2019
Wysoki poziom prelekcji, wysoki poziom organizacji oraz otwarte podejście uczestników spotkania. Świetna okazja do wymiany doświadczeń. Nic dodać, nic ująć, wysoki poziom jak zawsze.
EHS Manager, Sanhua Aweco Polska Appliance Sp. z o.o. Sp. k., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym – II nitka, marzec 2019
Najwyższy poziom konferencji. Rzeczowo, konkretnie, zgodnie z agendą.
Kierownik Działu Technicznego, IKEA Industry Poland Sp. z o. o., Zmiana layoutu i relokacje maszyn w zakładzie produkcyjnym – II nitka, marzec 2019

Nasi partnerzy: