Już w kwietniu wizyta w PPG Polifarb Cieszyn

02.01.2018
Już w kwietniu wizyta w PPG Polifarb Cieszyn

W dniach 10-12 kwietnia 2018 roku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu FACTORIES TOUR. Wyróżnikiem tego projektu jest fakt połączenia wykładów ze zwiedzaniem obiektów referencyjnych – w trzy dni zaprezentowane zostaną trzy zakłady produkcyjne. Każdemu zwiedzaniu będą towarzyszyć dwie prelekcje: pierwsza wprowadzająca, omawiająca obiekt i druga prezentująca wybrany – do ustalenia – obszar merytoryczny związany z jego funkcjonowaniem.

Już dzisiaj mamy potwierdzenie udziału w Tour z zakładu PPG Polifarb Cieszyn.

PPG Polifarb Cieszyn zajmuje się produkcją farb, lakierów, żywic, mastyk, rozcieńczalników i innych wyrobów stosowanych do powlekania powierzchni głównie metalowych, ale również drewna czy szkła stosowanych na skalę przemysłową. Duża część produkcji sprzedawana jest do największych producentów stali (hut stali), maszyn przemysłowych oraz producentów opakowań do żywności. Produkowane są również wyroby dla producentów stolarki oraz stosowane do znakowania dróg i innych ścieżek komunikacyjnych.

W zakładzie pracuje około 600 osób na 8 Wydziałach Produkcyjnych. W zakładzie mieści się również 9 pracowni badawczo-rozwojowych. Powierzchnia fabryki to 660 000 m2.

Zarządzanie zakładem ukierunkowane jest na dostarczenie wyrobu spełniającego wymagania klienta w jak najkrótszym czasie w konkurencyjnej cenie.

Więcej informacji na temat udziału w spotkaniu:

Katarzyna Dutkalska, Project Manager, tel. 507 191 536, kdutkalska@movida.com.pl

Nasi partnerzy: