TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013

27-29 sierpnia 2013 r., Warszawa, Pruszków, Radomsko
TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

W dniach 27-29 sierpnia 2013 odbyła się I edycja niezwykłej konferencji, połączonej ze zwiedzaniem 3 nowoczesnych Centrów Dystrybucyjnych:
NO LIMIT w Pruszkowie (27 sierpnia), TOPEX w Warszawie (28 sierpnia) oraz JYSK w Radomsku. Wizyta we wszystkich tych obiektach zrobiła duże wrażenie na uczestnikach, ze względu na nowoczesność zastosowanych rozwiązań, skalę przeprowadzanych operacji i ilość obsługiwanych jednostek produktów.
Szczególnym uznaniem cieszyło się zwiedzanie Centrum JYSK, które swoimi rozmiarami oraz w pełni zautomatyzowanymi magazynami wysokiego składowania wywarło niezatarte wrażenie na zwiedzających. Bardzo przyjemnym i pożytecznym dopełnieniem spotkania była wspólna kolacja, która dała możliwość spotkania się, bliższego poznania uczestników nawzajem, nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że to wyjątkowo udane wydarzenie zachęci Państwa do uczestnictwa w kolejnych jego edycjach w przyszłości.

Powiązane opinie: 
Treść obejmująca w stopniu wyczerpującym temat konferencji i zgodna z moimi oczekiwaniami. Interesująca formuła sprzyjająca wymianie poglądów.
Kierownik Magazynu, PKC Group, TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Bardzo trafne i pouczające spotkanie. Naprawdę wspomagające i pogłębiające wiedzę, zarówno praktyczną jak i teoretyczną.
Zastępca Dyrektora ds. Logistyki, Eveline Cosmetics S.A,TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Treść i formuła spotkania sprostały moim oczekiwaniom.
Zastępca Kierownika, SM MLEKPOL, TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Pozytywne wrażenie, rzeczowe wypowiedzi poparte faktami
Manager ds. Projektów Logistycznych, RABEN Polska, TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Konferencja bardzo dobrze poprowadzona, prelegenci przygotowani merytorycznie. Bardzo dobry podział czasu między wykładami, a zwiedzaniem magazynu.
Kierownik Magazynu, Coca-Cola HBC Polska Sp. Z o.o., TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013
Ciekawy temat, nowatorska formuła, duży plus za możliwość zobaczenia rozwiązań „na żywo” i rozmowy z autorami/użytkownikami prezentowanych rozwiązań.
Dyrektor Łańcucha Dostaw, Ambra S.A., TOUR DE MAGASINS, sierpień 2013

Nasi partnerzy: