Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015

3- 4, 5 marca 2015 r., Kraków
Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015
Kategoria: 
BHP - Środowisko - Odpady

Spotkanie masterclass Najlepsze praktyki zarządzania obszarem BHP, które odbyło się w Krakowie w dniach 3-5 marca 2015 r. po raz kolejny zebrało doborowe grono ekspertów-praktyków zajmujących się BHP na co dzień. Spotkaniu towarzyszył dzień specjalny dedykowany Systemowi OHSAS 18001.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem zakładu IMI  Hydronic Engineering. Wizyta w zakładzie została wysoko oceniona ze względu na interesujące przykłady rozwiązań, wysokie standardy BHP, a także otwartość Gospodarzy na liczne pytania Gości.

Z przyjemnością usłyszeliśmy opinie od osób często uczestniczących w naszych spotkaniach, o skuteczności omawianych rozwiązań i ich implementacji w życiu zawodowym.

Wspólna kolacja i liczne nieformalne rozmowy dały możliwość dalszej wymiany doświadczeń, a nawet nawiązania współpracy między Uczestnikami.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania dedykowane służbom BHP, gwarantując jak zwykle ogrom wiedzy merytorycznej, znakomitą platformę wymiany doświadczeń oraz sympatyczne grono uczestników i miłą atmosferę.

Powiązane opinie: 
Uczestnicząc w konferencji „Najlepsze praktyki z obszaru BHP”, mogliśmy zapoznać się z różnymi ciekawymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa. Konferencja była źródłem wielu ciekawych, kreatywnych inspiracji jak BHP uczynić interesującym i skutecznym. Kolacja integracyjna była miła, przyjemna i w ciekawy sposób animowana.
Inspektor ds. BHP, Pilkington IGP Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015 r.
Bardzo ciekawa konferencja. Praktycy z pasją dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą, przedstawiali praktyczne rozwiązania zastosowane w ich zakładach pracy. Kolację oceniam bardzo pozytywnie. Fajnie poprowadzona zabawa w zgadywanie – konkurs filmowy. Jedzenie smaczne, miła wesoła atmosfera.
Starszy Inspektor ds. BHP, EBCC Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015 r.
Profesjonalnie zorganizowana konferencja z możliwością swobodnego przedyskutowania indywidualnych problemów z ekspertami w tej dziedzinie. Optymalne rozplanowanie czasu konferencji. Kolacja integracyjna to bardzo udany i skuteczny pomysł, organizacja konkursu rozluźniła całą atmosferę spotkania. Świetna organizacja i zaangażowanie organizatorów.
Specjalista ds. BHP, Gegenbauer Polska Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015 r.
Miła atmosfera, profesjonalni wykładowcy, otwartość na podzielenie się własnymi rozwiązaniami – pogłówne cechy tej konferencji. Dzięki szerokiemu spektrum poruszanych zagadnień, każdy znajdzie coś dla siebie.
Starszy Specjalista ds. BHP, Jabit Circuit Poland Sp. z o.o., Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015 r.
Konferencja jest okazją do spotkania osób zajmujących się tematyką BHP, chcących doskonalić swoją wiedzę. Jest to miejsce wymiany doświadczeń, inspiracji rozwiązaniami wdrożonymi w innych firmach. Pokazuje jak ważna i wymagająca ciągłego doskonalenia jest praca służb BHP. Eksperci prezentują własne, autorskie projekty w obszarze BHP, chętnie dzielą się swoją wiedzą, pokazują konkretne przykłady.
Starszy Specjalista ds. BHP, Lyreco Polska S.A, Najlepsze praktyki z zakresu zarządzania obszarem BHP, marzec 2015 r.

Nasi partnerzy: