MULTIBRANŻOWE TOUR de MAGASINS OPTYMALIZACJA PROCESÓW, marzec 2017

28-29-30 marca 2017, Warszawa
MULTIBRANŻOWE TOUR de MAGASINS OPTYMALIZACJA PROCESÓW, marzec 2017
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Szanowni Państwo,

W dniach 28-29-30 marca 2017 r. odbyło się spotkanie masterclass z cyklu „TOUR de MAGASINS”.

Po raz piąty zaprosiliśmy do współpracy praktyków o wieloletnim doświadczeniu z nowocześnie zarządzanych, wiodących magazynów z różnych branż, którzy zaprezentowali studia przypadków sprawdzonych rozwiązań w różnych obszarach działania magazynu. Uczestnicy mieli też okazję odwiedzenia dwóch znakomicie zarządzanych i bardzo różniących się od siebie obiektów:

Magazynu Zakładu Produkcyjnego
Faurecia Automotive Polska S.A
 
Centrum Dystrybucyjnego
Grupy TOPEX
     

 

 

Każda wizyta była studium przypadku przeprowadzonym w omawianym obiekcie, poprzedzonym merytoryczną prelekcją. Uczestnicy mogli zapoznać się z unikatowymi rozwiązaniami, których wdrożenie przyniosło niezwykle znaczące i wymierne korzyści.

Bardzo dziękujemy Zarządom powyższych Firm za udostępnienie magazynów oraz profesjonalne przygotowanie spotkania. Uczestnicy podkreślali nie tylko wysoką wartość merytoryczną przekazanej wiedzy i zaangażowanie Gospodarzy, lecz również szczególną uprzejmość i chęć dzielenia się doświadczeniami.

Spotkanie sprzyjało ciekawym dyskusjom, a wszyscy Prelegenci chętnie udzielali odpowiedzi na szczegółowe pytania.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie będzie dla Uczestników źródłem inspiracji i impulsem do wprowadzenia zmian i usprawnień w magazynach, w których pracują.

Uzupełnieniem spotkania była kolacja z elementami integracji, która –jak podkreślili Uczestnicy- pozwoliła na nawiązanie relacji biznesowych w miłej atmosferze.

Powiązane opinie: 
Bardzo miła oraz świetnie zorganizowana obsługa, pomocna na każdym etapie. Kolacja dała możliwość nawiązania relacji pomiędzy uczestnikami konferencji, co ważne, bardzo miłe zaskoczenie aktywnym uczestnictwem przedstawicieli MOVIDA.
Lider Logistyki, RECARO Aircraft Seating Polska Sp. Z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. W wydarzeniu organizowanym przez firmę MOVIDA uczestniczę drugi raz i z pewnością nie będzie to nasze ostatnie spotkanie. Dodatkową wartością konferencji są kolacje integracyjne, podczas których można nawiązać wiele kontaktów biznesowych.
Inżynier LEAN, Corning Optical Communications Polska, TOUR de MAGASINS, marzec 2017
Konferencja przygotowana bardzo dobrze, wszystkie tematy, które były w programie konferencji są bardzo pomocne w pracy, umożliwiają wprowadzenie nowych rozwiązań w firmie, potwierdzają, że to, co wymyśliliśmy jest dobre. Kolacje sprzyjały rozmowom pomiędzy innymi uczestnikami, duża wymiana informacji pomiędzy uczestnikami.
Kierownik Magazynu, WINKELMANN Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017
Ciekawe spotkanie z praktykami na zajęciach masterclass. Możliwość wymiany doświadczeń z ludźmi z branży. Obsługa konferencji przez firmę MOVIDA na wysokim poziomie, pełna komunikacja z uczestnikami po stronie organizatora zapewniała przyjemną atmosferę. Kolacje biznesowe dały możliwość nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń, opinii o zdarzeniach, rozwiązaniach. Zawsze była możliwość podzielenia się opinią, przedyskutowania zaproponowanych rozwiązań.
Logistics Manager, Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017
Dobry kontakt i komunikacja. Bardzo dobra logistyka wydarzenia. Kolacja integracyjna dała możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany opinii.
Kierownik Logistyki i Jakości, Highway International Sp. z o.o., TOUR de MAGASINS, marzec 2017
Bardzo dobra obsługa – pełen profesjonalizm, miła atmosfera i prelegenci na najwyższym poziomie. Dobra lokalizacja.
Group Leader, Access Bussiness Group International Polska, TOUR de MAGASINS, marzec 2017

Nasi partnerzy: