Magazyn Optymalny 2012, czerwiec 2012

25-26 czerwca 2012
Magazyn Optymalny 2012, czerwiec 2012
Kategoria: 
Logistyka - Dystrybucja - Magazyn

Pod koniec czerwca odbyła się kolejna edycja spotkania z cyklu „Magazyn Optymalny”. Tym razem jego tematyka dotyczyła optymalizacji procesowej, a współgospodarzem konferencji był oddział CEVA Logistics w Pile.

Uczestnicy mieli okazję zwiedzić znakomicie zarządzane magazyny CEVA a także zakłady Philips Lighting Polska. Niezwykle miło nam było usłyszeć z ust przedstawiciela CEVA, że po udziale w poprzednim, organizowanym przez MOVIDA Conferences, spotkaniu z tego cyklu, które miało miejsce na przełomie listopada i grudnia 2011 r., CEVA wprowadziła dwa rozwiązania tam prezentowane – z dużą korzyścią dla sprawności swojego działania.

Podczas niezwykle interesujących, bazujących na bezpośrednim doświadczeniu, prelekcji, żywych dyskusji i miłej kolacji integracyjnej wymieniano doświadczenia, opinie i poglądy – niejednokrotnie mocno różniące się od siebie w zależności od reprezentowanej branży, wielkości zakładu czy doświadczeń.

To, co jednoczyło wszystkich uczestników konferencji – to przekonanie, że takie spotkania, w gronie doświadczonych praktyków są nie do przecenienia w znajdowaniu optymalnych rozwiązań swoich problemów – oraz zapewnienie, że będziemy mieli okazję spotkać się na następnej konferencji z cyklu – na jesieni bieżącego roku.

Zapraszamy!

Powiązane opinie: 
Ciekawa możliwość poznania fachowców oraz poznania realnych rozwiązań, które żyją i funkcjonują u innych.
Warehouse Manager Logistics Poland, Electrolux Poland Sp. z o.o., Magazyn Optymalny, czerwiec 2012
Po raz pierwszy mam okazję brać udział w tejże konferencji. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony forma organizacji i prowadzenia zajęć. Bardzo cennym doświadczeniem jest móc spojrzeć na wiele problemów i zagadnień z punktu widzenia kolegów pracujących również w innych branżach, z którymi na co dzień się borykamy.
Kierownik Logistyki, Żabka Polska Sp.z o.o. , Magazyn Optymalny, czerwiec 2012 r.
Bardzo fajne spotkanie. Profesjonalnie i merytorycznie. Tematyka zgodnie z oczekiwaniami. Możliwość poznania praktyk w innych zakładach.
Kierownik Magazynu Exp., Faurecia Wałbrzych Sp.z o.o., Magazyn Optymalny, czerwiec 2012
Bardzo potrzebna konferencja ze względu na możliwość wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z rozwiązaniami dotyczącymi gospodarki magazynowej w innych firmach.
Mistrz Wysyłki, Kirchhoff Polska Sp.z o.o., Magazyn Optymalny, czerwiec 2012

Nasi partnerzy:

قطعات موبایل خرید دامپ خرید لوپ دیجیتال آی سی هارد بی سیم بیسیم Google